Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Новояворівська "Сірка"

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Спелеологія / Діггерство / Археологія Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняGolem © 14.01.09 10:38:14    

Цікава стаття про Сірку в українському діловому тижневику "Контракти"

Термінологія
Повідомленняerl © 15.02.09 19:26:59    

о народ а ви як зайшли на сірку??? вам сторож не наваляв?? чи ви з дозволом??
ПовідомленняGolem © 16.02.09 5:43:00    

А ти почитай шо вгорі я писав. Дурні питання відпадуть самі по собі.
ПовідомленняAndrey © 17.01.10 11:28:35    Комбінат "Сірка". Новояворівськ

Привіт товариші-екстримали Preved
Ото вчора після дайву, при хорошій Yahoo погоді, вирішили ми (Зіппо, Анжело і я) навідатись на колишній комбінат "Сірка" (що за смт. Шкло, біля Новояворівська), вірніше на те, що від нього залишилось...  Власне цікавив нас тільки один об'єкт - це дві труби від котелень.
Чого саме вони нас цікавили Crazy  думаю не важко здогадатись Very Happy
Труби покищо на місці, що не скажеш про решту комплексу... Значна частина будівель, які я бачив на фото explorer-a (зроблені, судячи з усього, не більше року тому) уже випарувалась... Unknow  Будівлі активно розбираються, на території ходить купа "робітників", хоча на нас ніхто й уваги не звернув.
Що можна сказати про самі труби? - Вони грандіозні!!!  Видно їх ще здалеку, вже у Новояворівську ми їх бачили. Точну висоту прикинути важко, але можна сказати, що вони десь наближаються до 100 м. Принаймі більше 80ти це точно! Рознесені на відстань 50-60м - ідеальний об'єкт для стрибків Crazy  От тільки той хто видереться наверх, думаю, уже не захоче стрибати Very Happy Для більшої наглядності можете глянути кілька фото в галереї

ПовідомленняGolem © 19.01.10 9:23:41    

Сумно. Як і у випадку будівлі за податковою - ми ходили вже по історичних місцях яких нема і ніколи більше не буде.
ПовідомленняAndrey © 31.10.10 13:22:27    

І знову, як то кажуть, здоровенькі були! Preved
В черговий раз вертаємось до теми труб Crazy  Вчора Zippo, Igora і я знову їздили туди, щоб їх обміряти Goof  Ну, а для того, щоб поміряти їх висоту, треба на них вибратись. Заодно і перевірили стан драбини, хоча про нього я умолчу, даби вас передчасно не лякати Very Happy Думали підніматись на дві, але з нас вистачило і одної труби Wasko Ну а вид зверху... це нема слів Rolling Eyes Навіть фото зроблені з 120-метрової висоти, не передають всієї атмосфери, яка охоплює розум, коли опиняєшся там, наверху. Але таке задоволення коштує не легких зусиль... "Важко, дуже важко" © "Подвиг Віталіка" і я б сказав "страшно" Shocked Very Happy Чесно трохи страшно Crazy
Ну і підсумовуючи вилазку, можна сказати - це був чудовий день, з прекрасною погодою, з краплинкою екстріму, з неймовірно чудовими пейзажами, які межують з таким собі чорнобильсько-пост-урбаністичним видом. Що тут говорити - дивимось фото

ПовідомленняZippo © 31.10.10 13:46:10    

Andrey написав(ла):
Заодно і перевірили стан драбини, хоча про нього я умолчу, даби вас передчасно не лякати
Да.. було там одне місце де я на мить подумав що "улечу к кебеням", ги-ги.

Andrey написав(ла):
"Важко, дуже важко" © "Подвиг Віталіка" і я б сказав "страшно" Чесно трохи страшно
Ще як лізли туди (40 хв) було пів біди, але коли почали злазити (20 хв) мої руки і ноги почали вимахуватися, і чим більше я про це думав, тим більше вони починали труситися. Сьогодні рученята трохи поболюють, але ж це класно...

Також вчора були протестовані недавно куплені рації Midland GXT 900 в зв'язці з Motorola FV500. Все працює як часікі, дуже ними задоволені Happy

ПовідомленняIhor © 31.10.10 13:58:51    

Круто! New russian  Preved  Clapping  Коли туда можна буде видертись і стрибнути Firsttimer ?
ПовідомленняZippo © 31.10.10 14:13:19    

В плані роупу боюсь, що там не вийде із за людського фактору, хтось не відстрибне і вліпиться в балкон, або зірвецься на драбині, або дасть задню, тим самим заштопорить все + все це тре укріпляти, бо вже десятки років ржавіє.

В плані бейсу тоже проблематично, нема нормальних площадок для приземлення, одні руїни з бетону, арматури, битої цегли.

ПовідомленняIhor © 31.10.10 14:34:34    

Зрозуміло, тоді хоча б видертись Crazy Smile Якщо ще будуть туди вилазки то я б із задоволенням підлікував нерви від нестачі висоти і захоплення краєвидами Preved
ПовідомленняFreemko © 31.10.10 21:38:59    

От блін, а я думав таке щастя прийде і в моє село Smile і не треба тобі в Кам'янець пертись... ех... шкода.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Спелеологія / Діггерство / Археологія Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU