Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Новояворівська "Сірка"

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Спелеологія / Діггерство / Археологія Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняGolem © 23.09.08 16:27:07    Новояворівська "Сірка"

На цю суботу 27 вересня планую відвідати комбінат "Сірка" біля Новояворівська. Хто зі мноу? Тру Індастріал гарантую!

Їхати туда можна на велосипедах (хто не їде на змагання) чи маршруткою.
Висловлюйтесі хто зі мноу. Шоб можна було визначитися з пріоритетним видом транспорту.
Я можу і на тому і на тому. Правда велосипед має пріоритет.

Троха фотаг

На численні питання нетерплячих:
1) Збір орієнтовно на 10 ранку
2) Займе всю суботу
3) Ціна маршрутки (якшо маршрутка а не ровер) 7 грн в одну сторону
4) З собою брати всьо шо завжди (див тему Лощина і Полтва)
5) Все точно відомо буде в четвер-пятницю
6) мій теелфон +xxxxxxxxxxxx Найнадійніше
7) Маршруткою поїдемо якшо всі колєги з Бескиду будуть на змаганнях
ПовідомленняGolem © 28.09.08 18:04:45    Новояворівська сірка

Ну що ж. Як і було плановано - вирішив я поїхати в суботу в Новояворівськ на Сірку поффтикати. Варіантів було декілька: на велосипеді але самому, з великою компанією але на маршрутці, або з Бодьою (Bigdan) на мотоциклі.

Ясне діло шо останній варіант був найбільш привабливий, тому я і вибрав саме його. Ранком з бодуна після проводів іноземних гостей пішов я до Ромка по шолом, потім в 5 Гуртягу. Приємна тепла осінь з її ніжним сонячним світлом тішила око і душу. Йти від Янівського в кінець Погулянки а потім на Сахарова через Тарнавського і Стрийський парк - було одне задоволення.

Тут сі здибалисі з Богданом і пішли по Княгині Ольги до гаражів. По дорозі зустріли Усаму на велосипеді, який, правда, довго не міг роздуплитися хто ми Smile Певно голову мучили тяжкі думки, чого він не поїхав на Бескид МТБ. Smile Гараж Боді виявився затишним і доволі просторим, з канапою, двома мотоциклями, купою пустих фляшок з-під пива в куті і наметами та спальниками на стінах. Холодний біцикль завівся не зразу, але все ж таки ми рушили.

По Княгині Ольги на Наукову, далі на кільцеву. Дорога на диво пуста, мимо з шаленою швидкістю проносяться поля і села, бачені не раз з велосипеда, зустрічний вітер то і діло норовить відірвати голову разом з шоломом. Підїжджаємо до Кільця біля Епіцентру. Машин тут традиційно багато, купа маршруток, фур і всього решта. Стоїмо, пропускаємо. Оооо, якраз є дзюра за Таврією шоб проїхати, чувак ззаді гарно привідстав. Тільки но рушили як бац - і лежимо боком на землі притиснуті зверху мотоциклом. В памяті тільки окремі кадри: пуста дорога, бік Таврії небезпечно близько від нашого правого боку, таврії вже нема, але ми лежимо на землі під тяжезним мотоциклом МТ.

Перший селф тест - ніби всьо гуд. Богдан вибирається з-під мотоцикля, потім підоймає його і вилажу я. З Таврії вибігає якийсь дадько зі словами "Хто ж так їздить!". Шоб не стояти посеред дороги я відходжу на центральний круг, сідаю на траву, віддихуюся, надпиваю каву з термоса. Рідина одразу послаблює біль, я остаточно приходжу до тями. Та-м, обійшлося все гуд. Ноги-руки цілі, хоч і побиті і сильно ниють в місцях удару об асфальт та мотоцикл.

Паралельно з тим з кільця звертає інший байкер на Яві і зупиняється біля нас. Виявляється шо це ще й Боді знайомий. Smile Водій також по когось дзвонить. Вони починають між собою терти і виясняти шо і як. Чувак попався нормальний, та й Боді знайомий має добре підвішеного язика. Я мовчки спостерігаю за цим всім, так як не шарю ні в машинах, ні в мотоциклях, ні в дорожних розборках. Через 10 хв розмов відігнали то всьо залізо вбік на обочину.

Шо сталося? Ми, виїжджаючи на кільце, мали всіх пропустити і аж тоді їхати. Так і робили. Пропустили таврію поперед себе і рушили. Але стався збіг як завжди фатальних обставин. Чувак на таврії був якраз троха притормозив, а Богдан, в свою чергу, почав обїжджати ями на дорозі. Ну і вийшло шо мотоцикл під досить гострим кутом своїм лівим циліндром врізався в праву дверку Таврії. На додачу постраждали ше передній болотник і руль, яким пройшлися по задньому шклі (але не розбили) і куску обшивки.  Винен, відповідно, 100% Богдан Sad

Мотоцикль цілий - здоровий, видно шо для війни робили. А от в машини - добряча вмятина в дверцятах та обшивці. Приїхав знайомий водія (теж нормальний чувак виявився без рагульських пантів) і домовилися за ціну 200 доларів. 100 за рівняння дверки і 100 за малювання. Богдан поїхав з знаоймим водія додому по гроші, а ми троє лишилися на місці аварії сторожити мотоцик і машину. За годину поки вони їздили ми розговорилися, порозказували історії і все таке. В водія за 20 років - це перша аварія, і то не з його вини. Молодець! Байкер - пацан як і ми - працює курєром. Цілими днями гоцає на свому байку по місту і за його межами. Байк в нього - Ява, випущена ше в 60-их роках. Сам факт їздити на такому раритетному залізі - вже кайф. По мотоциклі, як і по велосипеді, завжди видно, коли на ньому їздять раз на місяць, а коли кожен день. Протерте сідло, відполіровані до блиску ручки, нікелювання стерте аж до основи, дорожна пилюка на деталях, брязкіт повідкручуваних від вібрації деталей.

Вернувся Богдан. Попав на гроші, страховки не маву. Настрій, звісно, зіпсутий, ясне діло, шо їхати кудась вже нема бажання. І хоча мотоцикл на ходу - але все рівно страшно, раптом шось відмовить в дорозі. Тому поїхали ми з того всього до мене на вареники Smile Крім самого Богдана в ДТП винен ше троха і мотоцикль.  Він явно зависокий для нього, Богдан ледве дістає до землі. І затяжкий. Плюс гальма барабанного типу. Різко не затормозиш, та й тиснути треба на них добряче. Богдан правильно каже, шо з весни буде собі брати якийсь більш підходящий під нього.

Шкода, звичайно, шо не поїхали. Але, нічо, ше встигнем. З іншого боку, ми одержали гарний урок з малими наслідками для організму. Тепер я знаю, чому мотоцикль це блискуча смерть. В порівнянні з велосипедом - значно вищі швидкості і маса самого агрегата, і їдеш ти посеред самих машин, а не збоку. В порівнянні з машиною - маса мотоцикла значно менша, як і рівень захисту водія. При ДТП мотоцикл рідко може пошкодити водія автомобіля. На дорозі на мотоциклі серед купи машин відчуваєш себе як на маленькій шлюпці посеред хвиль океану. Одним словом: добре шо я не полінився піти зранку до Ромка по шолом Smile
ПовідомленняGolem © 13.10.08 12:09:01    Новояворівська "сірка"

Лазив в енділю з Київськми діггерами на сірку. Враження просто неймовірні! В житті не могли б подумати шо таке існує. Три величезні крокуючі екскаватори і один підйомний кран. А ше купа закинутої старої техніки. Короче ми тільки цілий день стратили на Екскаватори. Зате облазили все і побували на всіх вершинах вишок. Кілька фоток фоток.

Збоку є ше збагачувальний комбінат (той шо на фото в ЖЖ) і троха далі Місячне поле. Так шо досліджено тільки 1/3. Але кияни все ірвно лишилися довольні. Запрошували до себе.

Так шо наступний рейд - по Київських Діг обєктах  Wink
ПовідомленняGolem © 07.11.08 12:46:42    фото Новояворівської сірки

Ше фото з тої мандрівки. Мені дуже сподобалися.
ПовідомленняGandzya © 08.11.08 22:13:03    

прикольні фоти!!  Good
ПовідомленняGolem © 29.12.08 10:32:09    Ще кілька фото сірки

Ше фото з Сірки. Ностальгія.....
ПовідомленняGolem © 09.01.09 16:18:21    

Був вчора на Сірці знову. Тепер досліджував збагачувальну фабрику. Кілька фото.

В загальному техпроцес виробництва сірки був такий. Породу по конвеєрній лінії гнали в кульові млини де вона подрібнювалася в порошок. Далі цей порошок засипався в автоклави де була вода і вспінювач. Відповідно сірка вспливала вверх, а пісок лишався внизу. Потім цю сірку поміщали в ті круглі відстійники. По ободу відстійника їздив спеціальний вагончик і все то пеермішував. Чистота получалася 98%. Потім її збирали і фасували. Просто до неможливості.

Чим мені сподобалася Сірка - це тим, шо тут можна лазити і лазити, кілька днів поспіль. І то все не облазиш. Навколо озера є купа екскаваторів, сам збагачувальний комплекс чого вартий, а еш едсь є місячні ландшафти з підземною виплавкою сірки.

Обєкт справляє враження Чорнобильської АЕС іпсля бомбардування винищувачами. Але це додає особливої родзинки - постІндастріал 100%. Одержав масу есеттичного задоволення.

Цікаво. невже туристи в Горетексових куртках і вібрамах схожі ан імсцевих жителів? В анс двічі питалися дорогу як кудась проїхати.

Враження інших учасникі.
ПовідомленняAndrey © 11.01.09 0:11:39    

Golem написав(ла):
а еш едсь є місячні ландшафти з підземною виплавкою сірки.

Підземне добування сірки було поблизу м. Немирів (відомий курорт). Добувалась та сірка за допомогою скважин. На глибині під тиском сірка знаходиться в розплавленому стані і по трубі свердловини тупо піднімалась вверх. Далі транспортувалась по спеціальних трубах (подвійна труба, верх металевий, середина нержавійка) які обігрівались паром (щоб сірка не застигла). Зараз там уже майже нічого нема, місцеві жителі порозтягували все на металобрухт. Є правда єдина скважина з якої до сих пір постійно йде пара

ПовідомленняGolem © 12.01.09 10:44:01    

Дякую. Народ казав шо в тих місцях "місячні ландшафти". Цікаво було б поффтикати.
Деякі офігенні фотки
ПовідомленняAndrey © 12.01.09 23:38:29    

Ну і нарешті нам вдалось побувати біля Новояворівська на сірковидобувному карєрі, зокрема оглянути екскаватори-крокуни які там стоять. Скажу вам чесно - масштаби тих гігантів совєтскої мошинобудівної промисловості вражають. На фото вони виглядають якось не так, якось применшено... А насправді - величезні монстри Shocked

Фото з відвідин дивимось в нашій галереї

П.С. Дякую одній прекрасній дамі Angel  за компанію Rose  Самому туди їхати було б влом...

ПовідомленняGolem © 13.01.09 10:00:04    

Фото зачотні! Якшо не тяжко, кинь, будь-ласка, фото ше сюда

І як, підходять вони для роупа?
ПовідомленняAndrey © 13.01.09 10:20:54    

Golem написав(ла):
І як, підходять вони для роупа?

Самі по собі вони годяться. Особливо ті великі. От тільки халепа - стоять вони так, що придумати там підвіску з безпечними траєкторіями маятника (щоби нівшо не бебехнутись) ну дуже складно Sad Хіба один розвернути Crazy Сторож казав, що принаймі два з них ще робочі. Та й ми самі бачили товстелезні електрокабелі, що підходили до них і було чути гул трансформаторів з середини...

ПовідомленняGolem © 13.01.09 10:26:40    

Ну якшо б ви надумали їх запускати - обовязково кличте мене. Треба цю подію обовязково зазняти на відео! Як вони крокують.

Вуйки там як, виявилися зговорчивими? Думаю за відповідне заохочення вони б і яму ше тими екскаваторами викопали
ПовідомленняNadezda_95 © 13.01.09 17:04:24    

Golem написав(ла):
пеермішував.
Golem написав(ла):
а еш едсь
Golem написав(ла):
іпсля
Golem написав(ла):
есеттичного
Golem написав(ла):
ан імсцевих
Golem написав(ла):
В анс
Very Happy вибач Ох, вже ці букви... Runner
ПовідомленняGolem © 13.01.09 17:13:33    

Просто набираю швидше ніж вінда встигає обробляти натиснені кнопки. На такий креатив йде півтора години Cool

Якшо маєш час чи бажання - буду вдячний якшо виправлятимеш за мною Very Happy
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Спелеологія / Діггерство / Археологія Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU