Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Нова структура форуму

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Робота форуму та галереї Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняLeona © 03.10.08 20:30:16    

ZIPPO написав(ла):
Другий просто не екстремал і йому страшно стрибати з карвінговими лижами, тому він спокійно як доходяга катається на рівнині з звичайними біговими лижами
а таким не місце у lviv.extreme.club, пра? Cool   Тому вирішено, залишаєм першого, того, що екстремал  Razz  Crazy
ПовідомленняLeona © 03.10.08 20:40:37    

Golem написав(ла):
Малюнок з альпіністами більше на чиюсь довольну морду смахує.
 Surprised  це як ти там довольну морду розгледів???
ПовідомленняVictorT © 29.10.08 21:19:50    

Увеличил длительность крайнего кадра и пока остановился на таком варианте.

Прикрутил иконки к разделам. А теперь, задним числом, придирки.
Не нравится, что на дропзоне ветер задувает до пяти метров Very Happy (это судя по колдуну, а судя по дымку, не больше метра), и колдун какой-то не конусообразный.
У лыжника лыжи уж очень симметрично, их бы на пару градусов развернуть вокруг горизонтальной оси (перпендикулярной монитору).
Сноубордист не очень понятный, трудноращличим сам борд, может бы борд сделать более горзонтально.

Змінено: VictorT (30.10.08 0:13:19)
ПовідомленняSunSeeker © 30.10.08 0:09:23    

мені зміни подобаються Smile
ПовідомленняANGELo © 30.10.08 0:21:47    

VictorT написав(ла):
А теперь, задним числом, придирки

Ти хочеш проблем? Very Happy  Shocked  Тебе ж за таке заріжуть... Embarassed Давно до тебе не придиралися? Tongue
Моя думка - не сказав би, що стало краще, можливо типу "ефектніше". Для покращення якості явно необхідно покращити роздільну здатність малюнків. ...знаю, знаю! Не треба мені тут пояснювати. Cool Народу подобається - ну і добре.

ПовідомленняGandzya © 02.11.08 1:23:48    

ууу, прикольно!!!  Good  аж цікавіше якось стало Smile
зачотні малюночки!! Clapping
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Робота форуму та галереї Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU