Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Сердце остановилось... и снова пошло :)

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про перший СВІЙ стрибок із парашутом Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняMax © 18.09.08 8:41:53    Сердце остановилось... и снова пошло :)

Все почалося з розмови з подругою...
— ...а ще я мрію стрибнути з парашутом.
— ага, я теж - ще з дитинства... - відповів.
(а сам подумав - капєц, ще одна ненормальна Crazy )

Через кілька днів згадав це і вирішив полазити нетом - просто з цікавості - як і де це можна зробити... Недовго лазячи, одна з ссилок направила на extreme.lviv.ua... А там якись несамовитий хлопєц із ніком запальнички написав статтю "Як стрибнути у Львові" - і тут мене понесло....... Smile Виявляється - все реально і недорого...

.....Субота. Ранок. Погода - супер - ні хмаринки, тихо... Сапаєм групою по полю... - далі має бути летовище (так сказав якись дідок). По дорозі знайомимось... Дізнаємось кого як сюди занесло... хтось ще по ходу збирає урожай кукурудзи...  Smile  дійшли! - літачки.. бензовоз... знайомий напис біля дверей...

Інструктаж... На цьому етапі вперше починає прокрадатись страх перед невідомим....  і йому зовсім не заважають ні чорні жарти, ні спокійний тон Олега Омеляновича  Neutral
Але то таке... страх - подалі, душу - в пятки..... і всьо Ок  Goof  Думки відволікає акуратне укладання парашуту одним із інструкторів - стропи немов спагетті намотує..... Аж апетит прокинувся. Хоча ні, краще зараз не їсти... Bo

...Наділи парашути Smile хмм... майже як похідний рюкзак, тільки кільце торчить якесь... і спереду ше сумку начепили. Ліво-о-о-о...Руч! - на вулицю шагом марш... Але не всьо так бистро - клятий вітер піднявся і вернув всіх назад... Знімаємо парашути…  Confused  Не дарма кажуть - чекання невідомого гірше за саме невідоме..... Розпогодилось. Знову одягаємось - Ееееее.... народ...... а де мої карабіни до запаски??? (але то інша історія... Smile )

Ну нарешті! Перший зліт пішов. Літак набирає висоту... Одне коло... Друге... Дивіться! - відкрилися двері! Зараз стрибатимуть!!! Перший пішов!!! в думках - 221... 221... 223... відкрився! урааа!! Другий!!... Третій!.... огоо.. як одуванчики спускаються в небі  Firsttimer  Я теж хочу!!!!! А стан такий, ніби разом з ними стрибнув..  Preved

Всьо... Моя черга! Залізли в літак... Трясе, як на бруківці…
опа.. а де земля??? ми шо уже летимо?? хтось показав на висотомір - 100, 200, 400...800 Відкрилися двері! - йолки-палки...  Shocked  це не зовсім те, шо видно з мого балкону на 5 поверсі...
Перша група приготуватися! - Пішов!!.. Пішов!!.. пішов!!..
це капєц!!!...... тут дрижаки від страху - а цей чувак сидить напроти і тицяє
камеру тобі в лице!! Evil or Very Mad ше б інтерв'ю попросив дати...

...ще одне коло - стрілка за 900 - знайомий сигнал - ліва нога на край - рука вхопилась за кільце...
П-І-Ш-О-О-О-В !!!!!

Йо-майо... Вітер так різко вдарив, шо здається видув з голови все, шо вчили на землі...... і шось так вертить в різні боки - згадав! треба згрупуватись!! о... норма... чую за шкірку парашутик тягне ззаду, стабілізувався мабуть! ага! треба ж було рахувати! ...три секунди прорахувались за одну - кільце в руці Goof ...якесь шарудіння за спиною..... хто це мене тягне за плечі вгору???
.....і тут стало так тихо-тихо................  Rolling Eyes і майо сєрдце-е-е-е-е... астанавілось........
Піднімаю голову - який же гарний все-таки цей купол!!!!! аааааааааа!!!!!  Yahoo
(особливо після інструктажу по частковим і повним відмовам… перехльостуванням...)
А навколо все ті ж одуванчики Smile ..а ще озеро якесь... ліс.... краса-а-а-а-а-а-а........

І земля наближається..... Так. Ноги разом. Йолки, вітер несе... треба розвертатись... о... так нормально.... Ось уже зовсім близько...... ееееее..... кудииии?? не треба мене нести в інший бік!! ....бумц! єсть контакт... сподіваюсь ліва нога ціла......... еееее... тільки не треба волочити по землі Smile так, де там та нижня стропа? треба гасити цю плахту...
Хух..... погасла... піднявся на ноги... всьо ніштяк. пора змотувати парашут......... Smile

Під'їхало таксі з Омеляновичем... а там сидять уже такі ж герої Happy зразу обмін враженнями... Кожен наперебій вивільняє свої емоції...... що тут ще скажеш???

Хтось відчув це перший раз (як ми), хтось цим живе (з такими ми стрибали),
решті - рекомендую спробувати  Good  Good  Good
ПовідомленняZippo © 18.09.08 9:10:56    

Max написав(ла):
А там якись несамовитий хлопєц із ніком запальнички написав статтю "Як стрибнути у Львові"
Crazy ну заяц пострибай, тфу ти, постривай Very Happy

Max написав(ла):
Ееееее.... народ...... а де мої карабіни до запаски??? (але то інша історія...
Хто непоняв, поки він десь ходив, хтось спі*див бокових два карабіни на його парашуті LOL Я такого ше небачив LOL

Max написав(ла):
тут дрижаки від страху - а цей чувак сидить напроти і тицяє
камеру тобі в лице!!  ше б інтерв'ю попросив дати...
ой немагу LOL  LOL  LOL

Max написав(ла):
Під'їхало таксі з Омеляновичем...
Давненько Омельянович не таксував на полі Very Happy
ПовідомленняCamomile © 18.09.08 9:21:54    

Мммм... красотіща)) так кльово написав, таке враження, що читала про свій перший раз Smile

Max написав(ла):
несамовитий хлопєц із ніком запальнички
Мдя, так ніжно тебе Валєра ще напевно не називали Very Happy

Max написав(ла):
стропи немов спагетті
головне, щоб ти їх під час польоту не зжер, а то приземлення не дуже м'ягке получиться  Goof

Max написав(ла):
ше б інтерв'ю попросив дати
а в мене получилось дати інтерв'ю, поки з літачком приземлялася на землю Crazy

Max написав(ла):
Під'їхало таксі з Омеляновичем
це якісь нові послуги ЛАСК? Surprised  

Ну що можна сказати, молодчинка
Good Вітаю з першим успішним разом Very Happy
ПовідомленняAndrey © 18.09.08 10:11:10    

Max написав(ла):
а сам подумав - капєц, ще одна ненормальна Crazy

Чомусь усі так думають.... (до пори до часу) але при цьому самі хочуть стрибнути! Тільки є люди які просто "хочуть" і на тому все закінчується, а є які хочуть і стрибають!!!!
Max молодець!!! Clapping  Вітаю з першим пригом!!!!!

ПовідомленняNeochka © 18.09.08 12:55:32    

Цитата:
Сердце остановилось..... и снова пошло Smile
 - Гарно сказано, а головне влучно. Оце в мене було таке, коли побачила як ти приземляєшся  Firsttimer
Так страшно стало  Sad  .
Приїхавши, нікого не знаєш, ні за кого не переживаєш. Але, коли діло доходить до справи, так сильно починаєш хвилюватися за всіх!!!!!!!!!! На землі мені було страшніше, аніж у небі. Коли інші стрибали, аж серце завмирало........, а потім з полегшенням і усмішкою на устах, зустрічаєш новонародженого парашутиста!!!!!!!! Good  Навіть і не подумала, що небо зможе нас об"єднати і викликати такі емоції до вже далеко не чужих людей, і народити новий зв"язок між нами..........
ПовідомленняAnke © 18.09.08 14:54:31    

Max ,написанно СУПЕР!!!!!!! Good

Max написав(ла):
це не зовсім те, шо видно з мого балкону на 5 поверсі...

Very Happy
Max написав(ла):
- згадав! треба згрупуватись!!

Smile молодець шо згадав!!!!

Вітаю з першим!!!!!!! Good  Goof  Happy

ПовідомленняLucky © 18.09.08 18:41:24    

Max написав(ла):
стропи немов спагетті намотує.....
а кєтчупу не додавав?? Very Happy

Max написав(ла):
решті - рекомендую спробувати
100%! коли як не зараз??!!
ПовідомленняLeona © 19.09.08 8:37:09    

Max написав(ла):
а сам подумав - капєц, ще одна ненормальна  Crazy
 LOL ой не можу
Max написав(ла):
Виявляється - все реально і недорого...
так, так  Cool  взагалі не дорого

Max написав(ла):
тут дрижаки від страху - а цей чувак сидить напроти і тицяє
камеру тобі в лице!!  Evil or Very Mad  ше б інтерв'ю попросив дати...
  Very Happy уяфляю. Але вам пощастило, що є такий чувак, який тицьнув камеру в лице і зазняв ваш перший раз. Не у всіх такий чувак буває  Very Happy

Anke написав(ла):
Max написав(ла):
- згадав! треба згрупуватись!!

молодець шо згадав!!!!
Anke, коли вперше будеш стрибати, то сама переконаєшся, що не те що згадати тяжко якийсь інструктаж, можна й забути як тебе звати  Firsttimer
ПовідомленняAnke © 19.09.08 14:09:47    

Leona написав(ла):
Anke, коли вперше будеш стрибати, то сама переконаєшся, що не те що згадати тяжко якийсь інструктаж, можна й забути як тебе звати Firsttimer

Shocked  Surprised зі мною і не таке може бути... Jokingly

ПовідомленняAbsinth © 19.09.08 20:13:43    

Max написав(ла):
Недовго лазячи, одна з ссилок направила на extreme.lviv.ua...

Як це знайомо ))
Max написав(ла):
Але не всьо так бистро - клятий вітер піднявся і вернув всіх назад... Знімаємо парашути…  

І ето тож... прям дежавю. Видно природа перед першим стрибком всім дає можливість з радістю поносити ті лігусінькі парашутики туда-назад(під веселе матюкання всіма цієї самої природи в образі вітру), так сказать, насолодитися прєлєстями парашутистського життя ще до стрибка Very Happy
Max написав(ла):
Залізли в літак... Трясе, як на бруківці…

в мене виникали асоціації з маршруткоюSmile
Max написав(ла):
а цей чувак сидить напроти і тицяє камеру тобі в лице!!

єх ти... тре навпаки тобі було тицяти лицем в камеру, такий шанс провтикав Wink
Max написав(ла):
Під'їхало таксі з Омеляновичем

От мажори Wink  камери, таксі їм подавай Very Happy
Розповідь класна, вітаю із знайомством з небом Smile

ПовідомленняНаталі © 22.09.08 13:23:00    

Max написав(ла):
Хтось відчув це перший раз (як ми), хтось цим живе (з такими ми стрибали),

решті - рекомендую спробувати

Десь приблизно така ж думка рік тому кардинально змінила моє життя - чого всім бажаю.
Сам текст невимовно порадував: відчуття ніби то я вперше стрибаю, а не авторSmile
Стрибаймо, бо ми того варті!

Повідомленняpeople-06 © 18.07.09 9:17:27    

Суперова розповідь! Вже звоню питатися про стрибки на завтраSmile
ПовідомленняHellraiser © 04.10.09 20:57:43    

Цитата:
Вітер так різко вдарив, шо здається видув з голови все, шо вчили на землі......
В самую точку сказал! Молоток!  Very Happy  Good
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU