Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Страйкбол. Брюховичі - Нічна Гра [Неділя 14 вересня 2008]

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Страйкбол / Пейнтбол / Хардбол / Лазертаг / Полювання / Тир / Духова трубка Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняNeverland © 10.09.08 22:20:09    

І я буду) Якщо місце буде) Very Happy
ПовідомленняZippo © 10.09.08 22:47:17    

Surprised я й незнав що Lviv eXtreme club у свому складі має навіть науковців ... та що там науковців.. порівняно із батальйоном миротворців Very Happy

IhorT написав(ла):
Конфлікт не за горами, ЩО чи ХТО чекає на них там?
Без паніки, да прибуде з вами Neo
До речі будьте обеережні. в лісі може бути розставленно дуже багато пасток з часів Рембо

Лента за лентою набої подавай....

ПовідомленняIhorT © 10.09.08 23:52:41    

telegraph написав(ла):
для мене місце буде?

Neverland написав(ла):
І я буду) Якщо місце буде)

Звичайно!
ПовідомленняIhorT © 11.09.08 0:09:54    

ZIPPO написав(ла):
Без паніки, да прибуде з вами Neo  

Very Happy

ZIPPO написав(ла):
До речі будьте обеережні. в лісі може бути розставленно дуже багато пасток з часів Рембо

це справді так, обережність завжди повинна бути присутня.
ПовідомленняIgorK © 11.09.08 17:02:40    

Я участвую железно. Не обещаю, что буду в 17:00 возле памятника Грушевского, но буду стараться.
ПовідомленняIhorT © 12.09.08 19:46:42    

Завтра холодненько буде. Тому вдягайтесь потепліше...
ПовідомленняIhorT © 12.09.08 21:55:22    

Отже,
Збір біля Грушевського 17.00
Збір на вечірню 18.00 (дивитись "Парковка")
Граєм вечірню гру.
Збір на нічну (21:00-23:00) (дивитись на "З'їзд в ліс")
Перша місія (23:00-02:00)
Перерва 30хв
Друга місія (2:30-5:00)

Для тих хто не може біля Грушевського, або кому простіше - їдьте одразу на "Парковку".
Для тих хто не попадає на вечірню, їдьте на збір на нічну.

Берете теплий одяг, ложку (як писали на airsoft.com.ua), ліхтарик, компас, 100 гривень (хто без всого їде) ну і гарний настрій.
ПовідомленняAndrey © 14.09.08 12:03:42    

От проснувся я (ледве Wasko ) після вчорашньої, а точніше вже сьогоднішньої гри у страйкбол Crazy  і вирішив трохи шось тут нашкрябати..... (шоб жаба давила тих хто там не був Goof )
Про наші тренувальні ігри я умовчу, почну одразу із нічної місії яку організувала команда Гуркхів. (Перед тим як продовжити читати, рекомендую згадати сюжет місії, або хто не читав - прочитати його кількома постами вище...)
І так приїхавши після тренувань на місце нашої зустрічі з Гуркхами, ми звичайно нікого там не обнаружили Search sky  ну, що тут поробиш, узявши напрямок на місце падіння уявного "метеориту" за якусь сотню метрів виявили першу аномалію...  Very Happy  машини Гуркхів.... пусті... поблизу жодного Гуркха! Ну все думаєм, інопланетяни їх покрали.... черга за нами Surprised  Та потім побачили вдалині на горі відблиски від "выбросов энергии" які давав як виявилось палающий костер Гуркхів Smile  ну і погнали Runner  дружною бандою на ту гору Very Happy  Перед грою ще встигли з'їсти/випити, що в кого було, підкріпитись смачною кашою гостинних хазяїв Allakh  поділились на команди і так сяк зрозумівши куди нам можна ходити а куди ні (територія гри хоч і була значною, та все ж обмежена) пошкандибали на свою базу, чекати сигналу про початок гри...   (було дві команди "двох враждебных государств" і сили НАТО у вигляді двох блокпостів) Місія кожної команди - здобути якнайбільше артефактів (вигляду яких ніхто спочатку і не знав Very Happy ) а блокпости охороняли їх. Доречно тут згадати і Інопланетянина-НЛОшніка, який блудив (читай літав) в аномальній зоні і всіх нас лякав (читай висвічував наші позиції своїми НЛОшними вогнями) Також варто сказати, що сама аномальна зона була на вершині височенького хребта, а наші ворожі бази по різні сторони на схилах.... тільки  встигаєш видертись по тому схилу вверх, не встигаєш віддихатись, а тут починають у тебе пуляти з блокпоста, з ворожого табору та ще й Інопланетяни Shocked  висаджують (Інопланетянина вбити неможливо було, він на вищому технічному розвитку, але вся фішка в тому, що і він вбивав лише доторкнувшись, а пересувався він досить повільно Very Happy )
От прозвучав сигнал початку гри і почалось... стрілянина, гранати-бомби Bomb , розтяжки і рукопашні Wasko  мєсіво...
Через три години всі замучені, обдерті але задоволені попрямували з здобутими аномальними трофеями до точки збору і в скорому часі попрямували додому....

Враження просто СУПЕРМЕГАПОЗИТИВНІ Yahoo  Yahoo  Yahoo
Дуже вдячний усім за гру!!!!

ПовідомленняIhorT © 14.09.08 14:50:57    

Гра вийшла просто чудовою  Good  Good  Good

Насправді, у горах впав не метеорит - а НЛО. І чесно кажучи, відчуття на грі більше нагадували реалії з фільму X-файли. Я був просто в шоці коли натрапив на інопланетянина  Shocked - нічим іншим описати неможу я ці відчуття, коли лізеш на територію, яка охороняється ООН, із всіх боків обстріли, зриви, по лісу розкидані війська ворожої держави, до тебе підходить таке біле, високе, і починає розмахувати руками. Ті хто ліз за мною напевне теж були в шоці, і коли я вирішив трохи відбігти назад, мене в результаті розстріляли  Mad
Ще, що було веселим - це коли лежав у засідці - мене не побачив "мертвий", який йшов на оживання, і м'яко кажучи - пройшовся по мені  Surprised
Взагалі, на грі була ціла купа цікавих та веселих моментів.
За результатами першої місії ми зібрали 12 артефактів. Війська ворожої держави - 15.

Дякую усім хто прийняв участь:
absinth
Andrey
telegraph
Neverland
IgorK
orest
Ігор та Віталік
команді SAS
команді Гурків
усім іншим командам, з якими було суперово проведено час!
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Страйкбол / Пейнтбол / Хардбол / Лазертаг / Полювання / Тир / Духова трубка Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU