Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Страйкбол. Брюховичі - Нічна Гра [Неділя 14 вересня 2008]

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Страйкбол / Пейнтбол / Хардбол / Лазертаг / Полювання / Тир / Духова трубка Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняIhorT © 08.09.08 9:11:40    Страйкбол. Брюховичі - Нічна Гра [Неділя 14 вересня 2008]

Цієї неділя плануєм їхати на нічну гру в Брюховичі з SAS.
10 вільних стволів має бути.
ПовідомленняZippo © 08.09.08 9:14:38    

Я думаю, що для початківців вночі грати якось не феншуйно... Дньом тяжкувато порівняно з профі а в ночі й подавно... Що на сій повід скажуть знаючі люди?
ПовідомленняIhorT © 08.09.08 9:38:36    

Для початківців - більше екстріму Smile  Все, що потрібно додатково взяти - це ліхтарик та компас.

Прокат стволу з шарами та окулярами 100 грн.
Повідомленняgdanz © 08.09.08 10:08:24    

Во первых будет дневная часть, то есть желающие могут поиграть днем,
ночь это отдельная песня, она уравнивает тюнинг и дистанции.
Ну и адреналин когда противник ночью проходит практически по тебе - зашкаливает.

P.S. Кому стремно будет играть ночью, может посидеть в мертвяке возле костра.
"Мертвые" будут выходить из мрака и рассказывать истории своей смерти. Smile

ПовідомленняIhorT © 08.09.08 10:38:58    

В планах розбити на 3 місії:
1 - 19:00 - 22:00
2 - 22:30 - 02:00
3 - до ранку

gdanz написав(ла):
P.S. Кому стремно будет играть ночью, может посидеть в мертвяке возле костра.
"Мертвые" будут выходить из мрака и рассказывать истории своей смерти.

LOL  Good
ПовідомленняNeftis © 08.09.08 13:59:28    

Я звісно не фахівець, але в кількох  денних і нічних  іграх брала участь. І мушу сказати відчуття нічної гри  незрівнянно перевершуюють всі очікування . Нічний ліс дарує справжні відчуття бою, пропадає відчуття «іграшковості», дарує якусь реалістичність ситуації і в такій грі задоволення отримати може кожен, як бувалий гравець так і новачок. Ніякої осбливої складності чи проблематичності виникати не може для новачків. Особливо якщо це екстремівціSmile  Wink
P.S Проблемою для учасників можуть стати хіба комарі, які в нічному лісі їдять немилосердно, так що всякі антикомарині засоби беріть із собоюSmile А взагалі, рекомендую! Good
ПовідомленняDiesel Draft © 09.09.08 10:12:39    

Neftis
Я скоро забуду як ти виглядаєш Smile Бери то створіння і погнали на нічну Smile

Доречі тим хто плданує їхати рекомендую взяти термос з чаєм і/або флягу з коняком, в ночі буває холодно Smile Нічні ігри досить відрізняються від звичайних. І повірти вони кращі Smile
Минулого разу мене проводили по лісі, в якому я був не раз но ніяк не міг згадати де я Smile Пообивав ноги як в детинстві, поспав на землі Smile Умудрився навіть свого в суматосі поранити Smileтому давайте з нами Smile

З.І. Думаю що тоже буду Smile

ПовідомленняNeftis © 09.09.08 10:59:57    

З великим задоволенням побувала б на нічній, сама вже забула як всі виглядають, знаю як там прикольно...але... небо...бажання знов до нього наблизитись сильніше за мене Smile   тому буду присутня на грі лише в разі не льотної погоди.. а вот створіння до вас мабуть таки приєднається Jokingly
ПовідомленняSvetlashkin © 09.09.08 20:34:48    

Питаннячко можна? А де саме в Брюховичах буде відбуватися гра? І питання в ніч з суботи на неділю чи з неділі на понеділок ???
ПовідомленняIhorT © 09.09.08 21:51:05    

Svetlashkin написав(ла):
Питаннячко можна? А де саме в Брюховичах буде відбуватися гра? І питання в ніч з суботи на неділю чи з неділі на понеділок ???

Точно не знаю, але у цьому районі:  http://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=49.898284,23.98633&spn=0.022198,0.038624&t=h&z=15

Гра відбуватиметься з суботи на неділю

Diesel Draft написав(ла):
З.І. Думаю що тоже буду

Кул! Там реально має бути драйвово!
ПовідомленняAbsinth © 10.09.08 19:47:44    

Ще я i Andrey будемо!! Smile  Smile
ПовідомленняIhorT © 10.09.08 19:59:10    

absinth написав(ла):
Ще я i Andrey будемо!!   

Кул!
ПовідомленняIhorT © 10.09.08 20:42:50    

Отже, з'явилось більше інфи по грі.

Організовує львівська команда - Гурки. Гра має назву "Пікнік на узбіччі".

Інтро
Десь у горах, поміж двох вороже налаштованих держав впав метеорит. Райом падіння було оточено воєнізованим підрозділом миротворців ООН, які на цей час базувались неподалік та слідкували за виконанням перемир'ям цих держав. На наступний день миротворці не вийшли на зв'язок. Деякі свідчення місцевих мешканців, таких що потрапили у "жовту" пресу, повідомляли про дивні вогні у горах вночі. Хтось бачив спалах, який затемнювала сонце, спалах енергії нечуваної сили. Дикі звірі стали в паніці бігти з гір, змітаючи все на своєму шляху. Пішли чутки про людей, які зникли у утворені аномальній зоні. Усе це не могло залишитись без уваги світової спільноти. У терміновому порядку в зону падіння вирушила група вчених під охороною підрозділу спецпризначення однієї з держав, для того аби провести наукові дослідження та підтвердити або спростувати утворені чутки. В цей же час інша ворогуюча держава відправляє групу своїх "дослідників"...

Конфлікт не за горами, ЩО чи ХТО чекає на них там?
ПовідомленняIhorT © 10.09.08 21:55:25    

Ми поїдем швидше для "розминки".
Збираємось в суботу об 17.00 біля пам'ятника Грушевському
ПовідомленняTelegraph © 10.09.08 22:14:53    

для мене місце буде? якщо так то я теж буду.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Страйкбол / Пейнтбол / Хардбол / Лазертаг / Полювання / Тир / Духова трубка Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU