Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Діггерство. Полтва.

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Спелеологія / Діггерство / Археологія Сторінка 3 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняDigger © 11.02.09 22:17:31    

Ознайомився з  Технікою Безпеки i статтею про Спорядження. Дякую. Досить цікаво і пізнавально написано.
ПовідомленняGolem © 11.02.09 22:40:19    

Цікаво чи є у Вас шось в  Тернополі під Землею? Знаю шо точно є завод тракторний, але то над. Може ше шось?
ПовідомленняDigger © 11.02.09 23:31:15    

Ну що можу розказати. Завод Комбайновий про який ти згадував, там цехи справді масштабні залишились, доводилось там лазити. Фарфоровий, ну давно там не бував. Також є річка Рудка, яка теж свого часу була захована під земню, де зараз протікає. Ну і також є колекторна система каналізації. Статейку можеш почитати http://te.20minut.ua/news/62156
Повідомленняnomeaning © 11.02.09 23:42:28    

Digger написав(ла):
Завод Комбайновий

Класний заводик, ми там разок пейнтбол рубали  Crazy
ПовідомленняDigger © 12.02.09 0:02:31    

nomeaning написав(ла):
Завод Комбайновий про який ти згадував, там цехи справді масштабні залишились

Але мого знайомого то раз охорола підловила, то шось там пару годин викулупувався. Він тоді ще неповнолітній був, то батьки приходили забирати, комедія словом. Була колись Стара Ватра ,а зараз з неї зробили будівельний супермаркет, то хлопці в страйкбол трохи бавились, наскільки я знаю. Також, щось там розказують про бомбосховища і про підземні ходи під Тернополем ще за часів діяльності замку, як такого. Минулого року було декілька провалин декілька метрів глибини великих за розмірами, але зрозуміло, це все просто засипають.

Повідомленняnomeaning © 12.02.09 0:13:51    

Якщо вже пішла розмова про підземні ходи то багацько їх в Стебнику, також проходять вони до Трускавця та Дрогобича.
Там колись була соляна шахта. В стебнику раз ціле озеро пішло під землю, так це сталось в 100 метрах від особняків.
Ущелину успішно засипали, а на місці озера росте собі травичка.
Говорять, що потрібний землетрус в районі 3х балів, щоб це все успішно пішло під землю. І всі 9ті поверхи успішно стануть підвалами...
Не чув, щоб туди хтось спускався.
Гуляв я разок по руїнах цього калійного заводу, там між цеглами в стінах половина роствору вимита. Потім підбіг сторож, насварив на нас, сказав що там все розбирають, і воно може від вітру попадатиSmile
Фотки не збереглись, при нагоді ще нароблю. Руїни там дійсно класні. Мені з дому туди 30 хв пішком іти)
А під землю спускатись не варто це 100%.
Сам я з Трускавця (просто навчаюсь у Львові).
Повідомленняnomeaning © 16.02.09 19:18:57    

Пятниця 13 в нас вдалась наславу.
Весело було залазити в Полтву, при русі машин, прогулянці пішоходів Smile
Коли ми вже залізли і почали закривати кришку, підбіг хлопчина років так 25 і таким здивованим голосом повторював: "Хлопці, хлопці ви куди? Куди ви?", а ми такі на морозі, мовчки, помаленьку засуваєм кришку  Very Happy На обличчях можна було побачити як думку чого він до нас причепився і водночас хотілось сміятись. Згадались мультфільми Саус Парк  Very Happy
Заки народ передягався, було чути постійні стуки по люку. В мене такі думки: ну чого він причепився, а потім догнав що це просто пішоходи інші проходять Embarassed
Температура внизу була значно вища ніж я сподівався, повсюду крутились клубки пари, хотілось щось нормально сфотографувати, так все світло від спалаха відбивалось і виходили майже білі картинки. Декілька фото вийшло в Фісташки.
Запах не такий вже і поганий, як ми очікували. Рівень води був достатньо великий. Цікаво яка там глубина?? Хоча бачив на фото, як там прокладені ходи, але коли побачив все сам то був трохи здивований. Це ж все хтось проектував...
Обовязково треба буде сходити туди знову).
Потім дома тато ще розказав, що така ж сама каналізація є в нас в Трускавці і проходить аж до Стебника. І там також захована річка.

Думаю слід відмітити Andrey, без якого наша пятниця 13 точно б не вдалась і подякувати Nebet-het/Nephthys за те що всіх нас позбирала) Ну і всім іншим за те що вони такі веселі  Very Happy
ПовідомленняZippo © 16.02.09 19:29:48    Полтва Львів

nomeaning написав(ла):
Весело було залазити в Полтву
Бачу моїх прохань і застережень ніхто не послухав. Evil or Very Mad

nomeaning написав(ла):
Рівень води був достатньо великий
Я так зрозумів тротуарчик по бокам Полтви був залитий?

P.S. Як би я знав, що то Neftis веде, я б ще з нею профілактичні роботи провів, а вже опіся руками немашуть.

ПовідомленняFistashka © 16.02.09 22:09:32    

П'ятниця 13-те.... ніби не забобонні, та саме в такий день ми вирішили піти на Полтву. Вхід вразив відразу....сходи вниз були завалені каналізаційним намулом, і місця щоб спуститись на  них було рівно на пів п'ятки....
Опустившись вниз ми побачили нашу Полтву - вона виявляється навіть бурхлива... іншого й не сподівались після такого танення снігу!

Про запах - він дійсно бентежить  тільки перших кілька хвилин, а далі навіть зовсім нормально як на так каналізаційні стоки.

Нефтіс з Андрієм оперативненько переодяглись в захисні костюми, всі інші були  в гумаках. Розпочали шлях, подекуди бортик був сухий, а  вбільшості покритий водою до кісточок...помітили що вода все прибуває і прибуває. Особливо цікаво було проходити ті місця де зливалась вода з каналізаційних люків....такі міні-водопади.  Diver

nomeaning написав(ла):
Цікаво яка там глибина??
І дійсно цікаво. На жаль не було чим заміряти.
При поверненні назад вирішили кинути копієчки у "річку" , щоб знову повернутись....та копійок ні у кого не виявилось  Sad Дана не пожалкувала аж дві грн. яким ми всі дружно кинули у воду Yahoo  Вечір видався цікавим і мав своє неймовірне продовження...та про це у інших темах!
Дякую всім відважним за участь!!!!

mP2130100.jpg
 Опис:
от всі хто ходив на Полтву у п'ятницю 13-го
 Розмір файлу:  45.21 KB
 Переглянуто:  3586 раз(ів)

mP2130100.jpg

ПовідомленняFistashka © 16.02.09 22:19:35    

ще одне фото

mP2130098.jpg
 Опис:
спуск
 Розмір файлу:  37.76 KB
 Переглянуто:  3577 раз(ів)

mP2130098.jpg

ПовідомленняFistashka © 16.02.09 22:23:37    

Фото не дуже якісні через темінь і об'єктив фотоапарату постійно запотівав...Полтва парувала

mP2130062.jpg
 Опис:
 Розмір файлу:  47.39 KB
 Переглянуто:  3559 раз(ів)

mP2130062.jpg

mP2130084.jpg
 Опис:
 Розмір файлу:  35.03 KB
 Переглянуто:  3559 раз(ів)

mP2130084.jpg

mP2130064.jpg
 Опис:
переодягання Андрія
 Розмір файлу:  46.06 KB
 Переглянуто:  3572 раз(ів)

mP2130064.jpg

ПовідомленняGolem © 17.02.09 7:51:31    

Молодці. Так тримати! Поки всі говорили і роздумували ви взяли і зробили.

Далеко пройшли? Кудою виходили?
ПовідомленняNeftis © 17.02.09 10:56:43    

Так весело пятницю 13 я ще жодного разу не святкувала, дякую всім хто таки погодився піти!

Fistashka написав(ла):
Вхід вразив відразу....сходи вниз були завалені каналізаційним намулом, і місця щоб спуститись на  них було рівно на пів п'ятки....
ага, а потім всі дружно виконували квест: обтирали куртку Neftis снігом з машини Fistashkи Very Happy  
Golem залазили за твоею порадою, звісно вже не посеред центру як минулий раз, хоч приколів вистачало, люди не могли зрозуміти куди це ми так дружно гуськом скачем під землюSmile
Звісно проходили ми не дуже далеко, оскільки ситуація була більш як небезпечна і ризикувати життям людей в гумаках ми не могли, бо бортік був затоплений по щиколотку, іти тре було по воді, а сам рівень Полтви був максимально високим і швидкість течії дуже переконливо казала нам бути максимально обережними. Тому вертались ми тією ж дорогою що й прийшли, побродивши доки вистачало гумаків. Вразила швидкість прибуття води, адже там де ще  з  Andreyем перевдягались прийшовшись там вже було затоплено все водою сантиметрів на 3-4..  Ми таки побачили Полтву у всій своїй красі, в опади там дуже небезпечно, тому застерігаю не повторювати нашої експедиції і всім хто зважиться бути максимально обережними!
Повідомленняnomeaning © 17.02.09 11:01:54    

Golem написав(ла):
Молодці. Так тримати! Поки всі говорили і роздумували ви взяли і зробили. Далеко пройшли? Кудою виходили?
Ну діло було так: Всі зайшли, 2-є передягнулись і ми почали іти...
Ішли собі іншли, потім відгороджуюча стінка з цегли закінчилась і почався рівнвний бетон, рівень якого межував з рівнем води... Пройшовши ще кусок дороги ми побачили, що рівень води нам вже по кісточки і далі він ще більше зростає.
Трохи подумали  Surprised  і вирішили  Unknow . І тут всі дружньо прийняли рішення Pardon треба дути назад, а то ми всі не привязані і не видно що під ногами і на чому можна повсховзнутись, тим більше була тенденція до зростання рівня води  Confused .
Ми згадали інструкції від Golem і вернулись до першої заміченої точки виходу, а цією точкою і була точка входу  Embarassed .  Very Happy .
Потім пройшли в зворотньому напрямку до початкового і побачили, що там рівень води ще більший ніж в попередньому Shocked .
І тут Фісташка вирішила: давайте пофоткаємось і лізем назовні покидаємось сніжком...
Всі її звісно підтримали  Good. В загальному прийшли 150 м це якщо рахувати весь шлах з дорогою туди і назад  Very Happy . Але ми і від цього дістали задоволення  Yahoo. Вирішили, що обовязково повернемось туди знову.
Вийшовши наверх, Андрій подав нам хорошу ідею продовження пятниці 13го і ми не змогли від неї відмовитись. Ідея була суперова! Всі лишились задоволені, що вона була, і якби її не було то пятниця 13го не вдалась би так на славу  Smile
Але як згадувала вище Фісташка про це вже в іншому розділі  Smile

Може ще хтос мене доповнить  Wink

А заки я це все штампував то Neftis вже клікнула педаль відіслати того, що вона наштампувала. Такщо доповнення вище  Very Happy
ПовідомленняGolem © 17.02.09 18:25:29    

Супер! Тепер чекаємо гарної погоди і ліземо біля Хоткевича. Там дуже цікавий яйцеподібний тунель і є дві притоки які цікаво було б дослідити.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Спелеологія / Діггерство / Археологія Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 3 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU