Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Діггерство. Полтва.

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Спелеологія / Діггерство / Археологія Сторінка 2 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняGolem © 06.02.09 3:27:05    

Наскільки я зрозумів - ти там ше не була. Тому рекомендую перед тим детально ознайомитися з відповідними матеріалами по техніці безпеки і спорядженню  тут

Безпечно ввійти можете на липинського, навпроти Ніко Заходу через дорогу. Вхід біля трансформаторної будки.
ПовідомленняAndrey © 06.02.09 10:23:47    

Fistashka написав(ла):
а потім все це дійство дружно "обговорити" в "Дюні"

Боюсь одразу "обговорити"  Drink  це дійство в дюні не получиться... Так як Полтва це все таки стічний колектор, пахне там зовсім не "романтикою" і вимажемось ми добряче. Тому ОБОВЯЗКОВО треба брати інший одяг, який не жаль забруднити, непромокаюче взуття (в ідеалі - хімзахист, якого нівкого мабуть нема...)
Відповідно потрібен час і місце, щоб переодягнутись, а опісля і помитись.  
І невідомо який там зараз стан води, після таяння снігу...

ПовідомленняFistashka © 06.02.09 11:12:55    

Golem дякую за курс по техніці безпеки і спорядженню Smile Пізнавально!
Слухай, я б тебе дуже просила, так як ти досвідченний в цій сфері,  організувати новий "похід".
Якщо не у понеділок - то іншим більш сприятливим разом. Гаразд?
Andrey  ок, згідна...це не найкраща ідея  Fool  Просто розповідали, що запах не такий вже аж різкий...чи у цьому буває сезонність?
Повідомленняnomeaning © 06.02.09 12:33:22    

Народ, а мене візьмете коли будете на наступний раз іти?  Secret
ПовідомленняFistashka © 06.02.09 15:45:35    

nomeaning є ідея у наступну п'ятницю ввечері....Бо наступна п'ятниця - 13!!!! Якраз час спуститись під місто Cool
Повідомленняnomeaning © 06.02.09 16:28:48    

То є хороша ідея!) Я з вами)
А вечір це котра година? Куди підходити? Що з собою мати крім мечети і сокири?)
ПовідомленняGolem © 06.02.09 19:02:22    

Я зараз в штатах і буду тут ше з імсяць Sad Але абчу вас є Багато. В анс на Екплорері є багато людей які можуть провести. В ідкрийте тему в Плануємо і думаю похід відбудеться
ПовідомленняExtremal © 06.02.09 23:06:59    

я хочу, тільки немаю спец одягу, хто має?
ПовідомленняNeftis © 07.02.09 10:19:47    

extremal написав(ла):
я хочу, тільки немаю спец одягу, хто має?

В принципі в крайньому варіанті, якщо не плануєм йти в брід по самій Полтві просто береш одяг який тобі не шкода забруднити і взуття яке не зразу промокає. (Ми самі минулого разу були в джинсах і кросівках).
В принципі якщо не буде провідників, можем іти тим же шляхом, що й минулого разу. Головне щоб погода не підкачала, а так я теж хочу в андергаунд Smile
ПовідомленняFistashka © 08.02.09 15:04:37    

Ну в брід Полтву брати не будем... принаймні не цим разом Smile так як Neftis вже має певний досвід- то може бути нашим провідником.

Golem то кажеш десь у березні повертаєшся з штатів- то можемо тоді ще щось придумати  десь в підземних нетрях міста

extremal спецодягу (наприкдад хімзахисту) з тих, хто наразі збирається іти - я так розумію ніхто не має. Тому будемо одягатись в максимально наближені до спецодягу речі.  Джинси напевно вдягати не буду, маю водонепроникні штани,  а замість кросівок гумаки одягну (річ дешева і необхідна). Як вони мене на сплавах виручали! Smile Ліхтарики думаю є у всіх. Візьму малий рюкзак з чистим одяго і кульками для брудного. Ще Golem каже, що треба мати шнурок для спусків-буду шукати, може хто має.

А от яка то має бути карта місцевості і де її взяти я слабо уявляю...карти міста є, я де взяти карти підземних каналів?
ПовідомленняGolem © 08.02.09 19:27:48    

Карти, описи входів-виходів і все решта є тут

Рекомендую залазити через той шо біля Білої скелі. На карті він позначений

На мене краще не розраховуйте, а лізьте самі.
ПовідомленняBigdan © 09.02.09 12:44:36    

я би тож поліз давно вже там не був. тим більше потрібно випробувати "чулки"
ПовідомленняDigger © 11.02.09 13:16:33    

Привіт. Порадили ваш форум.Тут почитав ваші коменти і теж закортіло  зганяти до Полтви.  Маю непоганий досвід лазання по печері, але в підземних комунікаціях не доводилось бувати. Хотілось  б це зробити, а може й згодом закохатись в цю справу. З ким краще звязуватись і всяке таке?
ПовідомленняGolem © 11.02.09 18:48:59    

Рекомендую перед цим прочитати Техніку Безпеки i Статтю про Спорядження
Повідомленняnomeaning © 11.02.09 19:17:26    

Golem написав(ла):
Рекомендую перед цим прочитати Техінку Безпеки i Статтю про Спорядження

Дякую!)
Особливо про ліхтарики класно розписано  Good
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Спелеологія / Діггерство / Археологія Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU