Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Мої перші враження, або як то було...

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про перший СВІЙ стрибок із парашутом Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняvarera © 02.09.08 20:56:41    Мої перші враження, або як то було...

Драсцє, маі калєгмани, нидавна і я вступив в вашу кагорту, гиги... ну как грицця дісантіровався упервиє с маєму житті Smile І хоцєцца залишити троха вражень...
Ітак, разпачну с пачатку, прибуття на АСК, пагода нільотна, я в кросах, ноги мокрі ну і т.д... настрій зато на вищому уровні, а нерви шота мовчать, видать таки не проходить безслідно 1-й дорослий по стрільбє Smile нікакіх емоцій. Народ привітний, трініра відмінні... За пів годинки, почалась підгатовітільна працесія ( за той час троха переділись, перекусили, пагнали і відвідали 00) Ітак перший етап - падгатовка, Скажу сразу прошла на УРА, народ смишльоний, па 15 раз пояснювати не тре, трєнєра в гумарі, хорошому. папригали чуть чуть з уявнага АН-2(нас на ньому катали кстаці), потім перешли до підвішаних парашутів, основних(запасні перед нами ни откривали, і ни паказивали, видать шоб не налякать) тама попробували троха управлять якоби, сісти нормульно і т.д.... патом був самий довший етап, прижки с памоста... пригали довго і удачно Smile
Етап намбер два - очікування пагоду, за той час народ порозбредався, всі прашли медика, поздавали гроши, і т.д., а ми, тобіш я і моя кахана дрихнули як суслікі на каріматах...
І тут влітає Манфред с кріками "ПАДЬОМ, ЛЬОТНАЯ ТРІВОГА!!!" ми як підірвались то аж серце в пяткі дьорнулось, вірняк сама страшна хвилина була за весь день...
Ми хутко зірвались, давай іскати дохтура, а яго то німа... куда-то убіжаль...ну ніцо, здали  гроши, я натінув боти і впірьод да парашута... натінули на міня, на усєх натянули, нікого ни забули... построїли в ширенгу і вьйо да літака, нас по дорогє дохтар тармазнув, ми підпісали якісь бамаги і впірьод...
Ітак сидим у льойтаку, АН-2 гордо красовалось на яго баку... завелись... і ВСЬО як почало хадить хадуномммммм.... нічьо, так було пару мгновєній і ми в нєбі.... дивні відчуття підьому і польоту в АНі особливо коли вперше на літаку летиш... Но нічьо, взлітєлі... мягка, акуратна... вишли на висату 700м... і тут вдруг аткуда ні вазьмісь візг якіто - то загорілась зелена лямпачка.... і ТУТ отворились двері... правда нінаю чіго... і фур і лєнта палетіла, оказиваєцця пристрілка па вітру... стало нимного легше, але я знав шо так за пару мгновєній уйду я... одне радували, я не буду садіцца на єнтам самальоті... прашол круг, долгій круг... і тут чутна звук на старт!!!! (та сама зільона лампачка) Манфред стал пєрвим, як самий тіжолий... стоял нінаю кока, но тут удар по плєчу інструктора і как по мановєнію палачки Мана ні стало... і так було штири раза в пєрвам заході.. Благо був в другам... І опять коло і .. і тут настал мой чірьод, я був втарим.... первий со страхам в штанах, как я поніл но улєтєл... Я поднялса с сідаліща,, странно но ні мокра... нєрви спакойні, но тут то міня і пронзіла мисля, а тре очі закривати, алі нє.. с єнтім вапросам патьопав до інструктара, он сказал как хош і ударіл па плєчу... інстінктівна я випал із самольота, тачніше пригнув... і думаю: закрить - открить, закрить- открить, закрить-открить, шото дьорнулось, а думка далі, открить чи закрить... перебила друга мисля, тре ж бо було рахувати... гих, та час потрачений не на то.... за 3-ю папиткою зиркнув нагору(стропи мішали), всьо норм, стропи троха перекрутились, але нічого страшного....розвернувся і вижу даліко літак, і нарід летить, правда шось вище од мене, то ж так тре... Smile вс початку самого пустило в маятник вперед-назад.... пробув погасти, получись як завжди навпаки, перестав дьоргати і всьо пішло пучком... але воть виявляєцця летю то я задом... стропу натінув і гопа, уже нормуль.... і тут метрів за 100 мабуть мо троха менше мене осіняє, шо то тре сісти а не висіти як панчоха....пабиріку давай сідати, получилось... чую крик в рупор : "Приготуватись по посадки!" а ноги ужк разом, паралельно ступні землі... всьо ок... летю... хлобись, удар по ногах, несильний, і тут почалась асфальтна хвароба, а саме парашут облетів мене і давай за собою тянути вперед писком, а писок то до землі притулений... ну нічого... патянув стропи, всьо вроді ок... склав парашут і почвалав яго здавати....ВСЬО ОК, а ччувства самі різноманітні...АЛЕ саме все таки цікавіше і стрьомніше зробити оцей крок з літака....а там усьо пейбл, тобіш по барабану...
Дякую за увагу, і терпіння отово прачитати Smile

ПовідомленняLeona © 02.09.08 21:25:23    

varera написав(ла):
Дякую за увагу, і терпіння отово прачитати
це у тебя терпенійо, що мон і позавидуваць ото кажноє словечка так перекрутіть, гиSmile і я так вмію  Razz
Я пів години читала, чесслово  Very Happy  Розповідь оригінальна, але втомлююча Smile
Вітаю з першим  Clapping
ПовідомленняZippo © 02.09.08 21:32:13    

Мдя... читаючи думав що язик зламаю, Goof Герман Гессе з твором "Грав в бісер" нервно курить в гробу Very Happy

Leona написав(ла):
Розповідь оригінальна, але втомлююча
Погоджуюсь з левицею, оригінально але важко "албанський" в долю не падає Crazy
ПовідомленняAndrey © 02.09.08 21:43:33    

Я то до кінця не дочитав..... ненаю якою то мовою Surprised  Unknow
ПовідомленняNeftis © 02.09.08 22:26:46    

varera написав(ла):
первий со страхам в штанах, как я поніл но улєтєл...
Ет у него адреналин скопился Smile

varera написав(ла):
і думаю: закрить - открить, закрить- открить, закрить-открить, шото дьорнулось, а думка далі, открить чи закрить... перебила друга мисля, тре ж бо було рахувати
Да не глазки строить надо, а считать.. считать Smile
А взагалі вітаю з першим пригом Drink  и сенкс за албанський с финикийским наречием с примесью беларууского диалекта Jokingly
ПовідомленняANGELo © 03.09.08 9:01:37    

LOL слухай, в тебе часом родичів в Тернополі немає? А сказати можу одне-вітаю зі здійсненням стрибка. Тепер твій текст буде для мене словником албанського,чи як там його, словником.
ПовідомленняCamomile © 03.09.08 9:25:45    

Читати точ було важкувато, але на відміну від Andrey дочитала до кінця Very Happy
Розповідь прікольна, про перший раз так завжди Very Happy

varera написав(ла):
і давай за собою тянути вперед писком, а писок то до землі притулений
Головне щоб по дорозі всяких рослинок колючих не росло, а то буш потім як утеха виглядати Smile
А взагалі молодчина, вітаю Clapping
Повідомленняvarera © 03.09.08 22:53:58    

Вельми вдячний за ваші справді теплі і приємні коменти, вибачайте що писав таким суржиком, можливо і справді важко ото читати, та писалось усе оте на хвору голову, чи то тіло при температурі 39 власного тіла Smile Все ж таки навіть в такі моменти хотілось якось виділитись, а слово як ви знаєте - то могутня сила Smile ... тим більше якось легше в такому стилі описати якоже воно для мене було... і знову багато слів Smile ...
Leona написав(ла):
це у тебя терпенійо, що мон і позавидуваць ото кажноє словечка так перекрутіть,

а тут і терпіння не тре, я спеціально нічого не придумував... головне включити словесний понос, але дуже обережно, щоб не виникло мозгового запору Smile
ZIPPO написав(ла):
Герман Гессе з твором "Грав в бісер" нервно курить в гробу Very Happy

дякую, це для мене кумплімєнт Smile
Andrey написав(ла):
Я то до кінця не дочитав..... ненаю якою то мовою
можу перекласти, але якось лінь, температура спала Smile
Neftis написав(ла):
сенкс за албанський с финикийским наречием с примесью беларууского диалекта

Рад стараццо Smile
ANGELo написав(ла):
слухай, в тебе часом родичів в Тернополі немає?
нєа...
camomile написав(ла):
Головне щоб по дорозі всяких рослинок колючих не росло,
єнта тачняковий тачняк Smile ....
Повідомленняtt © 04.09.08 8:50:27    

просто жесть Cool
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про перший СВІЙ стрибок із парашутом Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU