Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Independence Day of Karpaty (відео)

1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Сторінка 1 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 26.08.08 14:03:40    Independence Day of Karpaty (відео)

Ну що ж шановні туристи, ловіть на пам'ять кліп який мене самого аж розчулив... Embarassed

На цей раз кліп трохи заважив аж на 56.9 мб., але я думаю воно того варте.
А ті хто загнилив і не пішов з нами, хай задусить зелена жаба, ги-ги Razz

крайній раз внесено зміни: Zippo (27.08.08 21:37:13), редаговано 2 раз
ПовідомленняNeftis © 26.08.08 14:23:24    

Ну ZIPPO ти як завжди мастер ))!! шо тут скажеш, то треба було пережити.. друга частина кліпу сходження на Говерлу крізь вітер і туман аж розчулило мене стареньку Crying or Very sad   як згадаю той підйом і зустріч з вами... радості не було межSmile Дякую тобі за кліп, ба, навіть фільм, супер!!! Drink
ПовідомленняНаталі © 26.08.08 14:50:41    

Народ, чесно, я ще хожу під свіжими  враженнями: така замріяна, десь там в горах блукаю, а тут не відео, а просто жесть. Ржачний початок, сльозливий кінець, як в голівудівській мелодрамі. Офісом гуляють коменти і вже складаються легенди. Основні питання: Чи Неверленд в спідничці не той-во-во, тобто феншуйно?? А Зіппо чого такий раденький на Петрос виліз, рюкзачок легесенький?? То я так з Сянчиком скачу на Говерлі, бо до пива добрались?? А про музику під штурм Говерли сказали, ніби з-під Сталінграду Very Happy  Ну шо тут сказати, СУПЕР!!!!
ПовідомленняLeona © 26.08.08 15:05:18    

Як почала качати, то спитала в Зіппо як йому кліп, відповідь була - бомба  Happy  Скажу він не захвалив себе, кліп точно бомба! Отримала від перегляду масу задоволення і позитиву. Початок кліпу- світло в кінці тунелю - оригінально до банальності, несе в собі якийсь попередній зміст  Good  Мені ну дуж сподобалось! Музсупровід до кожної з частин - вдалий не те слово!  Втомлені, кумедні знайомі фейси, що там мелькали заставляли мій фейс усміхатися  Smile
Коротше ZIPPO ,  Clapping  овації стоячи! Постарався! Молодчина!  Clapping
І всім героям кліпу теж браво  Clapping

З.І. вмираю від недостачі повітря... клята жаба!!!  Very Happy
ПовідомленняCamomile © 26.08.08 15:33:37    

Супер Good  Друга частина чогось нагадала фільмець про діток капітана Гранта: таке всьо туманне і музичка грозна...
Але кліпчик-фільмчик получився найс, сенкс оператору  Clapping
ПовідомленняTelegraph © 26.08.08 16:00:26    

Непогано, але нема цілого ряду цінних для історії кадрів. Вимагаю ще одного кліпу зі спуском з Говерли.
ПовідомленняProstoMaluy © 26.08.08 16:12:49    

Відео просто чудове!!!!!!!  Good  Good  Good  
Zippo класно все зняв і професіонально!!!! (Вчіться люди як тре знімати і монтувати Wink )

Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad А я ше ніразу там не був

Треба якось туди заїздити  Goof  Goof  Goof
ПовідомленняНаталі © 26.08.08 16:18:15    

telegraph написав(ла):
нема цілого ряду цінних для історії кадрів
Мабуть, цінні кадри не вписалися в зміст кліпу, або містять якусь таємну інформацію недоступну для загалу, тому проси їх в Зіппо під грифом цілком таємно Crazy  Crazy  Goof  Goof
ПовідомленняLyubko © 26.08.08 16:20:55    

Все зроблено  професійно, добавити просто нічого!  Навіть  кульгаючи , не зіпсував режисерові картинку. Короче ZIPPO не даремно гризе свою мівіну в Карпатах!
Повідомленняtt © 26.08.08 16:52:42    

ех, я плакала: від того як то гарно і від того шо я не змогла поїхати!!!! таваїщі не переносьте так спонтанно поїздок Crying or Very sad
щодо кліпу то дійсно круто. і мало.
ПовідомленняAngel © 26.08.08 17:19:06    

Clapping мастро ZIPPO не підкачав Very Happy
ПовідомленняNeverland © 26.08.08 17:41:39    

Ріспект і уважуха тобі Батьку за кліп Allakh  Allakh  Allakh  Allakh  Класний кліп)
ПовідомленняNadezda_95 © 26.08.08 19:22:33    

Зіппуля, умніца! Good  Good  Good
Дуже тонко музикою передав весь внутрішній стан учасників! А на вершині взагалі кульно - ніби дітки до Мами біжать... Вражає до глибини душі...

ПовідомленняAbsinth © 26.08.08 21:38:46    

Кліпчег- зюпер!!!
Як завжди  Secret батькові Secret  зачодд
Good мені сподобалось

ПовідомленняRainbow2 © 26.08.08 23:02:26    

Ну я тебе все по аське сказал, ты реально сволочь!
жаль конечно, что Боцман тут не пишит...
мое имхо таково:  неожиданно придуманно с шаганием через камеру, только тебе надо было дальше зайти ато видно как останавливаешся ее подбирать, или мне показалось...
логично продуман сюжетно сформирован. кажись дело идет к постановочным кадрам...
заинтриговал кадр в начеле тобто сьемка из тунеля, это ты лично снимал?
один минус, если снимать про поход в горы, то как бы хотелось видить все, ибо,имхо, поход не только из подьема состоит.
понравился момент где группа проходит по тропе, а ты снимаешь из-за ели, но я попробовал бы фокусь взять на ветку....ради интереса.
вообще присоединяюсь с выше сказанному, как-то говорят респект и уважуха  Yahoo

P.S. Ото фигни написал-то

и фанатики дружки...
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 3
1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU