Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Відпочинок в Криму

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняLyubko © 14.08.08 17:22:27    Відпочинок в Криму

Вже другий рік поспіль відпочиваю в Криму, в Новому Світі. Краса тут неперевершена і сам факт, що всі екскурсіїі з Феодосії й Судака ведуть сюди, говорить про особливість цієї місцини. По обидва боки центрального пляжу дві вершини, це гора Сокіл 473м. і Орел (Хоба-Кая) 165м., причім обидві ходові і краєвиди з них просто заворожуючі. Зовсім неподалік знаходиться Піратська бухта й Царський пляж, які славляться своїм підводним світом й не абиякою увагою кінорежисерів. Та це зовсім не означає, що там ніде голці впасти, навпаки все вільно й просторо. Схили майже всі вкриті хвойними деревами,  всіх видів і не перерахувати. Особливо мені сподобався ялівець (можевельник), росте це дерево 1500 років і під ним на стільки потужній озон, що колись робили під ними хірургічні операції. Коротше, скучати тут не доведеться, можна мандрувати горами, пірнати з рибками, або смажитись на сонечку а про всякі водні атракціони вже краще промовчу. Щодо пірнання, рекомендую брати маску з трубкою й ласти, доречі можна їх і тут купити, ласти 200 грн. маска з трубкою від 60 грн. і повірте, дайвінг з балонами в Новому Сіті за 250 грн. за пів години, вас вже не цікавитиме. Територія для пірнання рекомендовано Пірацька бухта, майже як у дома в акваріумі.
       Добиратись потрібно в Судак і звідти маршруткою в Новий Світ, це село тупікове, тож шлях  один. Вже на зупинці вас зустрічатиме табун місцевих мешканців, які водночас пропонуватимуть житло на любий смак. Буть-яке житло можна спочатку просто подивитись. Вартість станом на липень 2008 становила в середньому 550 грн. за добу. На перший погляд виглядає багато, та якщо їхати компанією, то виходить в самий раз. Тобто я був з сім’єю і товариш теж, нам належало чотири кімнати, кухня, телевізор з супутниковим телебаченням, всі зручності, окремий в’їзд, і шалаш. Тобто, по ліжках приблизно там поміщалось чоловій з десять, а конкретніше можна запитати господарів, тел 80950375116 Світлана Георгіївна. Приємного відпочинку!
ПовідомленняZippo © 14.08.08 17:34:03    

Це просто рай!!!  Angel Тепер я знаю де в мене буде медовий місяць Happy
ПовідомленняNadezda_95 © 14.08.08 18:47:53    

Доця - майбутня моделька Good
ПовідомленняFistashka © 14.08.08 23:02:21    

Чудові місцини.... гарні світлини....і милі смайли!
файно, що Україна така багатогранна! Новий Світ -це райський куточок! Поєднання гір,скель і моря... що може бути краще?!
також люблю там бувати.
ПовідомленняANGELo © 15.08.08 13:30:38    

І я хотівцього року поїхати.... Sad Поїду значить наступного.
ПовідомленняViper © 27.08.08 12:36:45    

Доброго времени суток, форумчане! Wink

Любчик - привет, мы с тобой отдыхали по разные стороны: я в Судаке, ты - в Новом Свете.
14 дней сплошного позитива, свежего воздуха и... холодного пива! Место - отличное, но не скажу, что очень дешевое, хотя, кому какие условия нужны, всегда можно удовлетворить любый вкусы. Красота крымских гор, прозрачного Черного (на деле синего) Моря. Wink Отдыхать пассивно (квартира - пляж - квартира) я не любитель, по-этому ходил с товарищем (он на фото - Андрей) на гору Сокол - Lviv eXtreme club был и там! Wink так же поднимался на гору Алчак-Кай - это по левую сторону от Судака (по дороге на "Меганом" - далекий пляж, он же мыс, я туда так и не добрался). Альтиметр на Соколе показал нам 460м - отличное ощущение, когда стоишь над отвесной стеной, правда я сидел (ветер и боязззззно.... Wink ) Подъем на Сокол - история отдельная, так как мы выбрали совсем не туристический маршрут и занял он (вместе со спуском) - 4 часа. Реально же тратится намного меньше времени.

По ценам: 2-х местный номер с теле, вентилятором, душ на улице, кухня общая - 75 грн с человека (с. Уютное, почти Судак).
Нам знакомые ребята из местного батальона внутренних войск нашли очень хорошую квартиру за 170 грн в сутки: 2 комнаты, душ, стиралка, кухня/газ, вода круглосуточно, кондиционер, незаконченный евроремонт (плинтуса не везде и другие мелочи). из минусов - на краю Судака, 4ый этаж - лифта нету. Координаты если надо, могу сообщить.

Куча другий приключений прилагалась... но это уже совсем другая история.. Wink

ПовідомленняНаталі © 24.09.08 15:18:12    

Ялта – місто щастя!

Довго думала що ж такого екстремального я втворила за ці два тижні, і про що я маю вам розповісти…. і вирішила: Що може бути екстремальнішим, ніж дві «взбалмошні» блондинки з чемоданним настроєм??
Як ви вже здогадались, я і моя вірна подруга також повезли свої п’яті точки в Крим. Скажу відверто: якщо вас цікавить тихий сімейний відпочинок, то текст далі читати безглуздо – цінної інформації тут нема, а оскільки це не так, то велкам ту зе ріал парадайз…. а саме в місто щастя - Ялту!!! Хай вас не обманюють розміри, тому що за рахунок великої кількості туристів темп життя міста та околиць дуже швидкий навіть у вересні, крім того часу в нас було дуже мало (всього 12 днів), а треба було встигнути все. Порада відпочиваючим: забийте на екскурсійні маршрути, краще добиратися самостійно у заплановані (і незаплановані) місця – тоді і грошей витратите менше, і пригод на свою голову знайдете більше. Місць куди податись є дуже багато і вибирати вам: чи то будуть гірські стежки протопавши по яких можна знайти ущелини і печери, водопади і просто галявини з яких оку відкриваються неймовірні краєвиди; чи то окультурені місця типу канатної дороги на Ай-Петрі, Ластівчиного гнізда, різних дворців (Воронцовський, Левандійський, Масандрівський). Будьте готові до того, що вхід всюди платний, в тому числі на оглядові площадки.
Так, станом на вересень 2008 р. ціни проїзду з Ялти у любу точку Великої Ялти (з автовокзал не туристичний транспорт) до 20 грн., канатна дорога на Ай-Петрі в одну сторону – 40 грн., вхід на оглядові площадки 5 грн., проїзд морем (не туристичний) від 30 грн. до 140 грн. теж в межах Великої Ялти, ну і сувеніри від 10 грн. (краще купувати не в Ялті).
Важливою деталлю мого відпочинку було Ялта-раллі, яке проходило 12-14 вересня: власне гонок я не бачила, тому що вони проходили в ранковий час, але шум моторів доносився навіть в гори до мого санаторію. Зате вдень та ввечері можна було побачити багато яскравих машин і не менш яскравих і дуже, ну дуже довгоногих дівчат-моделей.
Особливої уваги заслуговує набережна нічної Ялти: сотні вогнів і вогників, живі концерти на кожному кроці, оригінальні кафешки з кухнею різних культур… та що там, таких феєрверків як в Ялті – не бачила ні в одному місті України….
P.S. В Ялту можна закохатися, в Ялті треба закохатися…

ПовідомленняNeftis © 24.09.08 16:28:19    

Наталі написав(ла):
орада відпочиваючим: забийте на екскурсійні маршрути, краще добиратися самостійно у заплановані (і незаплановані) місця – тоді і грошей витратите менше, і пригод на свою голову знайдете більше.

Істину кажеш! та не будь ми форумчанами з extreme.lviv.ua , щоб не шукати пригод на свою голову (й не тільки) і ходити вже протоптаними дорогами! Good  Good  Good
Повідомленняvajaja © 25.09.08 10:44:30    

Neftis написав(ла):
за рахунок великої кількості туристів темп життя міста та околиць дуже швидкий навіть у вересні

це точно. а ми були в Ялті в серпні.. а перед тим взимку і на травневі і т.д. найкраще там дійсно не в сезон. але, на те вона й Ялта, що оминути її в жоден сезон не вистачає духу.
хоча от такий от відпочинок в переважній своїй більшості нам більше по душі.

img_1086[2].jpeg
 Опис:
недалеко від Долини Привидів, Дімерджі і т.д.
 Розмір файлу:  44.24 KB
 Переглянуто:  4760 раз(ів)

img_1086[2].jpeg

Повідомленняalfes_51 © 27.02.09 17:53:45    Запрошуємо на відпочинок до КРИМУ у селище Орджонікідзе!

Якщо ВИ шукаєте місце для літнього відпочинку - запрошуємо ВАС відвідати селище Орджонікідзе у Криму на березі Чорного моря! Чудові краєвиди селища, розташованого на мисі, з усіх сторін - безкрайнє море! З фото краєвидами та варіантами розміщення на відпочинку - ВИ зможете ознайомитись відвідавши наш сайт
Для пара-дельта планеристів - за 10 хвилин на авто можно дістатися  до гори Кліментьева, до центру планеризму, для шанувальників дайвінгу - безліч дикіх пляжів, краби креветки, затонулі судна (раніше тут був торпедний полігон).
Відвідайте Орджонікідзе - ВАМ сподобається.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU