Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Хоббі. Антикварні запальнички.

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Історії / Приколи / Анекдоти / Курьйози / Карикатури Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 11.08.08 13:27:37    Хоббі. Антикварні запальнички.

Ось вам моє хоббі Crazy  Чому мене почали називати ZIPPO я думаю буде вже не важко здогадатися Very Happy

Змінено: Zippo (10.12.08 10:29:52)
ПовідомленняLeona © 11.08.08 14:52:13    

Хоббі звичайно супер, колекція классс!  Clapping  Good
В мене декілька питань до колекціонера  Cool : Скільки його колекція налічує екземплярів? Чи збирається він продовжувати своє хоббі? Скільки років він ним займається? Скільки запальничок у робочому стані є? А скільки було, поки не попало йому в руки?  Very Happy  Яка з запальничок йому є найбільш дорогою?  Wink

ПовідомленняZippo © 11.08.08 15:46:36    

Leona написав(ла):
Скільки його колекція налічує екземплярів?
Ну так в галереї можна було порахувать Very Happy  є 59 шт

Leona написав(ла):
Чи збирається він продовжувати своє хоббі?
А ми і не закінчували Very Happy

Leona написав(ла):
Скільки років він ним займається?
Я сам не памятаюVery Happy Значить вже дуже давно це було...

Leona написав(ла):
Скільки запальничок у робочому стані є?
98% Попадаючи до мене вона проходить "медогляд" (вона розбирається до найменьших деталей, чиститься і збирається.) Таким чином я знаю як той механізм працює.

Leona написав(ла):
Яка з запальничок йому є найбільш дорогою?
Уви її тут нема. Я її безсовісно про*#ав Sad А якщо запитати яка улюблена то можна здогадатись по мому ніку  Very Happy А якщо запитати яка йде друга після zippo скажу що ось ця  Happy
ПовідомленняLeona © 11.08.08 17:20:18    

ZIPPO написав(ла):
98%

а решта після такого медогляду починають битися током  Very Happy

ПовідомленняJekill © 31.08.08 1:18:06    

Хоббі  Good
ПовідомленняZippo © 25.09.08 17:13:57    

Маленьке поповнення в сімействі запальничкових Crazy Дорога була зараза, навіть в часи СССР, бо коштувала аж цілих 8 руб. 40 коп. Wasko

ПовідомленняVictorT © 25.09.08 23:07:48    

Да, саме цього экземпляра як раз і не вистачало в колекції нашого оператора. Very Happy Яке чудове поєднання, Zippo-оператор і запальничка-фотік. Нарешті вони знайшли один одного. Very Happy
ПовідомленняGandzya © 16.10.08 1:58:12    

оце так хоббі Very Happy  Goof  Good
ПовідомленняZippo © 07.12.08 13:26:13    

Чергове поповнення в моїй копілочці Happy

ПовідомленняFistashka © 07.12.08 14:36:21    

з поповненням! Smile навіть собі не уявляю як тебе тішать нові екземпляри...чи то  "раритети" твоєї колекції
ПовідомленняZippo © 10.12.08 10:25:00    

В понеділок я став щасливим власником одразу двох запальничок, а любязно надав їх Вова в якості подарунку, Yahoo за що йому велике дякі! Drink

P.S. До речі, якщо в когось щось подібне завалялось, з радістю прийму у подарунок Angel або відкуплю. Very Happy

ПовідомленняZippo © 14.01.10 14:03:09    антикварные зажигалки

І знов в сімействі Зіпкових поповнення Happy Одразу чотири екземпляри Surprised

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU