Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Rope jumping. Спроба № 4. 16.08.2008 р.

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Сторінка 6 з 8
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 14.08.08 12:02:34    

rood, десь осінню буде ще одна вилазка... Так що не вешать нос гардемарини Crazy
Повідомленняbotsman © 14.08.08 15:15:17    

Andrey написав(ла):
Список тих хто взяв вчора квитки на автобус:
1) Andrey
2) Salivan
3) Nadezda_95
4) Leona
5) Irysia
6) absinth
7) Neverland
8 ) Angel

от коли б у списку не було Salivan - я би афігєл LOL
ПовідомленняSalivan © 14.08.08 16:43:08    

я б сам офігел, якщо б я собі киток забув взяти, але такого просто не могло бути... Fool
Повідомленняbotsman © 14.08.08 21:57:57    

Salivan написав(ла):
я б сам офігел, якщо б я собі киток забув взяти, але такого просто не могло бути... Fool

ти здивуєшся - але то був тіпа жартSmile.
з.і. Всім вдало пострибати, не забудьте фото-відео))
ПовідомленняVictorT © 16.08.08 0:15:31    

А с нами в поезде едут три львовских будущих роупера, которые не смогли уехать автобусом. Они в 8-ом, мы в 9-ом вагоне. Счас пойдем к ним, рассказывать байки в стиле Зиппо Very Happy
ПовідомленняANGELo © 16.08.08 1:40:04    

VictorT
І хто це? Surprised

Повідомленняjohnny © 17.08.08 7:47:27    

Embarassed
ПовідомленняNadezda_95 © 17.08.08 11:03:46    

Львів. Повернення в реальність... Загалом поїздочка пройшла на славу, якщо не враховувати дрібних моментів, таких як недосконала майстерність керування човном, дуже по-о-о-овільна черга і подерті штани (герої детальніше про себе розкажуть Jokingly )...
       Скажу особисто за себе - на цей раз мандражу не було, але страх  Shocked  був, і він буде кожен раз, коли перелазиш по той бік перил... І підступно шепоче тобі на вухо: "А може не треба?.." Але потім ти стоїш на перилах і думаєш: "Я ж приїхала, щоб поринути в інші, незабутні відчуття..." І летиш вперед (цього разу назад  Razz Happy ).
       Спека була компенсована холодним душем у фонтані.  Diver Незадоволених персонажів не виявлено. Дівки на мості зовсім обезбашені... А за мостом - це просто  Good  Good  Good Умнічки!
        Описи вражень чекаєм і просим від новоспечених роуп-джамперів і джамперушок! Wink

крайній раз внесено зміни: Nadezda_95 (17.08.08 11:53:25), редаговано 3 раз
ПовідомленняAnke © 17.08.08 11:34:09    

VictorT написав(ла):
Они в 8-ом, мы в 9-ом вагоне

да..то ми тра змостострибача!!!!!!!!!!Файно шо ми вас зустріли!!!!Дякі за поради Wink
Особисто мій опис вражень буде ввечері Happy

ПовідомленняLeona © 17.08.08 12:50:16    

Поїздочка сама не дуже, оскільки тепер болить все тіло від тих положень в автобусі, особливо шия (там такі були пози, що йога, тантра разом з камасутрою сховаються...  Cool ) А от самі стрибочки... клас! супер! зачот! кайф! торч!  Yahoo  Yahoo  Yahoo  Yahoo  Yahoo Шкода, шо так мало Sad
  Навідміну від інших, мої стрибки супроводжувалися відповідними голосними душероздираючими криками  Embarassed , бо стрибати мені було дуже страшно, та де, дууууууже, дуже, дуже, дуже.... Confused
  Першим ділом було страшно перелізти через ті кляті перила бо шось воно хилить вниз, а пом вже відірватись від них. В перший момент хочеться за щось зловитись, але блін... нема за що  Surprised від цього мене і рвало як газету тузіком чи мавпою.  
  Також зазначу, що видно "викидачі" побачили в мені особу розуміючу жарти і приколювались з мене ну дуже вже жорстоко: то окунали в воду декілька разів, то на останньому стрибку з перил  Cool  так, я стрибнула з перил  Razz  Yahoo  Happy  , тільки як відштовхнулась мені навздогін Роберт кричить: "Стой, стой, стой!" ... млін!!!! Shocked  я думала я впісяюсь! то торба! то реально було страшно! Лечу і чекаю коли гепнусь в воду  Crazy  Обезбашені чуваки. Жаль, що відео того смишного героїчного стрибу не буде  Sad  ех... а там можна було б насміятись. І взагалі я стрибала найсмішніше і найголосніше  Yahoo  Нема чого, хай всі чують як я відриваюсь  Goof  Yahoo
   Ще хотіла б згадати екстрім в фонтані, який нас ратував від несамовитої спеки, житомирці були з нас у шоці  Jokingly
   Коротше РОУП - це тема!  Yahoo  Рівняти зі стрибком з парашутами не раджу, зовсім різні речі. Просто реально страшніше.  І ХОЧУ ЩЕ !!!!!
                         Yahoo  Goof  Dance2  Preved  Clapping
ПовідомленняAndrey © 17.08.08 13:18:45    

Згадуючи вчорашній день, мій фейс мимоволі корчить широку либу... Very Happy  (кумедних і просто ржачних випадків вчора було більше чим стрибків з моста, та що я кажу, їх було більше чим самих змостопригів)
Загалом, незважаючи на декілька прикрих моментів, від поїздки на РОУП всі отримали хороший пассітіфф!!!!! Yahoo  
Думаю наші герої не забаряться з враженнями і представлять опис своїх пригод на оцінку усій публіці.....
Щодо своїх особистих вражень то вони залишаються незмінними - це СУПЕРМЕГАТОРЧ!!!!!!! Yahoo  Yahoo  Yahoo  
Знову пережитий страх перед першим стрибком, думки в голові - "невже я знову тут, невже я такий йо..., що буду знов стрибати, сцуко та це ж пі***ц страшно Shocked Shocked  Shocked" Але нікуди не дінешся, раз приїхав тре стрибати, бо за тобою ще купа бажаючих Goof  які теж хочуть відчути кайф стрибка...   Ледве встигаєш долетіти донизу і думка вже міняється на протилежну, замісь страху появляється шалене бажання стрибати знов...  Короче клас, хоцю ше Crazy  Crazy  Crazy  
Особливий кайф від стрибка спиною назад Crazy
Заслуговує на "Респект і Уважуху" сміливість дівчат які стрибали вперше... у них все класно получалось і за перилами ніхто надто довго не задержувався. Молодці Clapping  Clapping  Clapping

ПовідомленняNadezda_95 © 17.08.08 13:59:42    

Завтра, 18.08.08 здиб біля фонтану о 20 год. Відбудеться операція "Обмін дисками".
ПовідомленняNeverland © 17.08.08 18:27:58    

Проснулась Very Happy  Бачу тут вже роупери толишалаи свої сліди, мабуть і мені треба тут щось нашкребти Smile  Що тут сказати... сказати нічого не можу, бо то описати нереално, то треба просто відчути і пережити Goof  Goof  Goof  Погоджусь з Анрюхою, що то СУПЕРМЕГАТОРЧ і взагалі донеможливості страшно і водночас афігєнно кайфово) От якраз ці 2 відчуття в купі дають такий букет адреналіну, ейфорії, що просто аж летіти хочеться і по тих сходах вілітаєш наверх за 3 хвилини Very Happy Цю суботу я явно не прожила марно Very Happy  2-разове купання в фонтані в парку і роуп і навіть той довбаний автобус - це щось Very Happy  Тепер я знаю як треба жити Yahoo  І чого раніше я до такого не додумалась Very Happy  Very Happy  Very Happy
ПовідомленняSalivan © 17.08.08 20:14:33    

А я вже відео переглянув, навіть не думав що в мене все так нормально получилояся Yahoo
Та і взагалі всі пригали чудесно, зачот роману за переднє сальто на першому стрибі (хоча воно і не планувалося).. А про це стоп-стоп-стоп я напевне точно ніколи не забуду, я думав що леона знизу з веслом прийде і за цей стоп віддячить по повній Very Happy
А щодо самої поїздки це було просто офігітєльно, я просто мушу попасти цього року на наступну дозу такого адреналіну!!!

ПовідомленняAnke © 17.08.08 21:28:38    РОУП: Головою вниз

Хочу написати купу всього,а... нічого не виходить!!!!!! Crazy

Почну все ж таки з поїзду. На вокзалі зустріли наших, тобто якихось хлопців у футболках ЕКСТРІМ.ЛЬВІВ. Думали, шо їду на РОУП, а вони в Рівне. До того ще й їхали в одному поїзді.. в сусідніх вагонах!!!!!! Smile Це було класно! Від них ми почули їхні враження про стрибюки, троха порад і ... ніч попереду!!!!!!!
      Ранок, вихід ще 2 години в автобусі і ми в Житомирі! Dance і бігом на Runner на той міст!!!!! Прийшли, побачила міст Shocked  Surprised дивне відчуття...
      Перший стрибок-не памятаю! Був шок. Перша фраза, яку я сказала там.. за перилами-я не можу! Перед тим проінструктовали мене, навіть спробувала попригати на мості, сказали-добре. Pardon От стою там, боюсь одного-головою вниз летіти Wasko Для мене НАЙСТРАШНІШИМ було відштовхнутись. Ті соті секунд  не памятаю, але памятаю одне-лечу головою вниз..., потім спрацьовуе напевно інстринкт самозахисту і закриваю голову руками. Дивно, але...
      Свисту не чула, не памятаю ривок... але висіла там з сльозами на очах Unknow чого? Не знаю. Відійти не могла довго, поки йшла на міст голова була пуста. На мості шось питають, говорять-я мовчу. Шок. Чи відчула задоволення? Не памятаю. Але мрія, яка збулась-СТРИБНУТИ  Goof
      Другий стрибок був такий самий. Як тільки перелажу за перила-тіло не контрольоване. В голові купа думок, і міст... Думала шо не стрибну, вже збиралась перелазити і тут почула слова Іри і стрибнула. І знову головою вниз, Unknow мабуть я на стільки боюсь, Evil or Very Mad але проконтролювати себе не можу. Neutral
Єдина людина шо летіла головою вниз.. нічого не поробиш! Страшено хочу ще туда, але як згадаю шо там за мостом... починає трусити Buck
      Про фонтани. Ой, це МЕГА. Ніколи не думала шо буду купатись в фонтані. Але, це було класно! Good
      Автобус. Жарко. Холодно, і печенюшки від Андрія з Надеждою, та морозиво в Рівному в 2 ночі!!!!!!!

Пе.Ес. Я задоволена. Я всетаки зробила. Можливо не так як тре... не сильно політала, але я зробила!!!!! Це МАГАвідчуття! Хочу повторити, Goof але ... я далі боюсь!
Пе.Ес.2. Дякую хто був! Компанія фантастична! Happy
Пе.Ес.3. Ті малесеньки секунди польоту здаються незкінченними!!!!!!!!!!! Вони прекрасні.

Сторінка 6 з 8
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU