Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Rope jumping. Спроба № 4. 16.08.2008 р.

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Сторінка 8 з 8
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 19.08.08 19:56:24    

Після чого всім дістався бутерброд і закатали вони пир на весь мир. Ось і коміксу кінець а хто ржав той молодець Razz

ПовідомленняLeona © 19.08.08 20:03:56    

LOL  LOL  LOL
ZIPPO   як завжди!  Clapping Дякую! Я на славу посміялась  LOL  Комікс супер!  Good  Very Happy Мене можна до числа молодців віднести  Razz

ПовідомленняНаталі © 19.08.08 20:27:03    

Very Happy  LOL  LOL  LOL
2 ZIPPO, твої таланти не вичерпуються і кожен раз приколюють чимось новим Very Happy  Very Happy  Very Happy  LOL  LOL  LOL  LOL  LOL  я плакаль паццталом

ПовідомленняANGELo © 20.08.08 1:28:37    

ZIPPO
Very Happy Молочага... Весело. Головне трохи постаратися.  LOL  Good
Наталі написав(ла):
я плакалЬ
 Very Happy
ПовідомленняAndrey © 20.08.08 8:50:14    

LOL  LOL  LOL  LOL  LOL В мене сльози на очах!!!! Ржач піпєццц!!!!!! LOL  LOL  LOL
ZIPPO молодчага!!!!! Good  Дякуєм за ржачний комікс! Clapping  Думаю всі від душі поржали!!!
У тебе талант!!! Wink

ПовідомленняZippo © 20.08.08 9:43:00    

дякі, дякі, всім
Сторінка 8 з 8
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU