Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Мені приснився сон...

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняNadezda_95 © 04.08.08 10:37:34    Мені приснився сон...

Ото мав один екстримал сьогодні необережність розказати мені в асі свій сон Cool
І я подумала-треба створити нову тему, де б кожен описував свої найцікавіші сни, тим паче, якщо вони мають причетність до естримальних видів спорту. Diver  Firsttimer  Ski  Velo  
Отже, пропоную до Вашої уваги сон №1 (автор побажав залишитись Інкогніто):
короче сниться - лазим ми в якомусь підземеллі (якесь старовинне таке, але чудово збереглось і місця там нємєріно, все оздоблене так як середньовічні палаци Allakh , аж дивно) і лазим ми там чомусь навкарачки (хоча зали такі високі). І от в одному місці всі кудись порозбрідались, я залишився сам Shocked , захожу в якусь кімнату з дивними механізмами. Тут вони починають спрацьовувати, врезультаті двері за мною зачиняються, а відкриваються впереді інші. І тут починають літати якісь примари Paranoid , типу привидів (але я на них ноль уваги, ніби то так має бути Happy ) вони мене не бачать в темноті ( я якимось чудом бачив в темряві) пролітають так крізь мене Vava , ну справжні духи... Тут раптом механізми ті докінця спрацювали, освітлення завдяки якому я бачив погасло і я опинився в непроглядній темноті Search sky ....   Вмикаю ліхтарик (який непонятно звідки в мене взявся) і тут промінь з ліхтарика попадає прямо в очі тим тварюкам Twisted Evil  Evil or Very Mad  Вони починають дико верещати Crazy  Goof , я розумію, що мою контору спалили, мене охоплює дикий жах і я собі кричу.... (може щоб іх налякати) Mad  Mad  Mad
.... і просинаюсь з тим криком. Ужос
p.s.Не забувайте зранку згадувати сни і описувати їх тут Wink

ПовідомленняНаталі © 04.08.08 11:39:44    

Питання по сну: екстримал часом не спускався до, або після в підземелля?? На основі чого той сон виник???
ПовідомленняAndrey © 04.08.08 11:42:51    

Наталі написав(ла):
екстримал часом не спускався до, або після в підземелля??

Після такого сну в нього точно відпаде бажання в ті підземелля спускатись Very Happy

ПовідомленняLeona © 04.08.08 11:47:45    

Very Happy  треба менше всяких ігор комп"ютерних бавитись, мені нагадує якусь бродилку, а ще й як ліхтарик появився ні звідки - точно кнопку якусь нажав.
ПовідомленняANGELo © 04.08.08 11:57:49    

Я нічого не напишу,бо не курю нічого(крім звичайних цигарок) і не п'ю. Що порекомендуєте,щоб отримати екстремальні враження увісні? %) ...треба спитатись у Інкогніто що він курив і де взяв. Може мені сподобається. Наталі молодечя!!! Я теж над цим питанням задумався. Very Happy
ПовідомленняNadezda_95 © 04.08.08 12:47:03    

ANGELo написав(ла):
треба спитатись у Інкогніто що він курив і де взяв.

LOL
це все крики підсвідомості, внутрішні пориви і жага пізнавати наш, інколи такий загадковий і невідомий світ Rolling Eyes
Наталі написав(ла):
екстримал часом не спускався до, або після в підземелля?? На основі чого той сон виник???

власне, тому я і написала
Nadezda_95 написав(ла):
Ото мав один екстримал сьогодні необережність

тобто,Автор Сну має прямий зв'язок з "всякими штучками", які лоскочуть нерви Very Happy

ПовідомленняAnke © 04.08.08 16:29:04    

Leona написав(ла):
Very Happy  треба менше всяких ігор комп"ютерних бавитись, мені нагадує якусь бродилку, а ще й як ліхтарик появився ні звідки - точно кнопку якусь нажав.

мені також нагадали якусь бродилку... Shocked

ПовідомленняRainbow2 © 04.08.09 10:46:21    Наснився якось мені сон

Давече приснился мне сон.
В общем осознаю себя летящем в самолете, по виду АН-2. В салоне стоит какая-то машина, то-ли Жигули то-ли Волга 24-я, не понятно. Я стою возле задних колес с одной стороны, с другой Сергей Клевцов,мой друг. Грузовой люк снят, в проеме стоит мой сотрудник по работе Эдик. Все одеты в парашюты, все в модных комбезах и фрифлайных шлемах, смотрю на высотник(у меня ВПха) высоты где-то 2км. Ловлю себя на мысли, что обсалютно не понимаю что я здесь делаю, но очевидно собираюсь прыгать, только, что здесь делает машина и какое задание у меня на прыжок. Выглядываю в люк по местности мы прыгаем над Валерьяновкой. Странно как-то все. Ухожу опять к машине(че она тут делает?).
Думаю раз в самолете все свои подойду к клевцову уболтаю прыгнуть двойкойSmile он такой что согласится, смотрю а он только что выпрыгнул(((
Не успел, дальше выпригивает Эдик(он никода не прыгал и не собирается).
Смотрю на высотник - 3км. Думаю пойти попросить пилота чтоб поднял на 3600, но отчегото передумал и иду к обрезу двери. Странно высотник показывает 3 км, а стрелка находится как на часах в районе 3 часов, и ползет вверх, нет это не часы это ВПха! Ладно буду прыгать,чё уж там. Отделяюсь, вижу кабину пилота машу ему руками, все как всегда. Самолет качнув крыльями(типа пилот увидел меня) делает полубочку и брюхом кверху падает четко подо мной вниз.Думаю, круто ёпт, но надо сказать ему на земле чтоб больше так не делал, ато опасно,а вдруг доганю его! В общем падаю дальше, что-то не видно аэродрома, надо развернутся. Делаю ввод руками на спираль,ничего не выходит. Не чувствую потока ни руками ни ногами, наверное не разогнался еще. Падаю дальше, вижу гаризонт. Ничего интересногокакието тучи, земля. Потом смотрю ниже и офигеваю,а земля-то рядом! Мля, я на высотник 2-2.5 км. с чего бы это. Потока все нет! Ёпт, что делать? Падаю уже секунд 15 так на вскидку, земля ближе и тогда замечаю, что вокруг какие-то горы. Кажется не выставлен высотник,подо мной какая-то церкавь маленькое село и траса,а вокруг густой лес. Я проношусь вдоль склона, сцуко страшно становится, все нет потока не могу развернуться и вообще ничего сделать. Вижу влетаю в деревья растущие над обрывом, какие-то лиственные, сжимаюсь комком(типа сгрупировался). Вылетаю через деревья ломая мелки ветки и срывая листья, раскидываюсь в коробочку, делаю переход на раскрытие, высотник показывает 1.5 тысячи, но левую и правую руку почему-то сдувает вверх и влево, повторная попытка перехода уже сильно напрягаясь, достаю медузу и кидаю ее в поток. Рывок вверх, подымаю голову посмотреть на купол, там куча тряпок, ощущение такое что стропы управления перехлестнули купол по краям и все эти тряпки так мило раскачиваются из стороны в сторону, выжу высотник там 900 метров, а я очень четко вижу под собой церковь, и трассу, прям руку протяни и достанешь.И тут пришла мысль, мол все хана, вот и допрыгался. Растягиваю свободные концы со всей силы, дергаю их. Вижу падаю на озеро какое-то. Там люди отдыхают музыка какая-то. Поднимаю голову опять вверх смотрю купол наполняется и тут я приводняюсь, мягко так как на перину лег,и лежу на воде. Думаю надо отцепится чтоб не запутаться в стропах и куполе, но он плавает передо мной весь расправленный и не тонет, как и я. Аж страшно стало ногами пошевелить попробовать глубину, но вижу ко мне какой-то мотоцикл едет с каляской, фарой слепет, оказывается уже стемнело. медленно пытаюсь сесть,а под руками дно. Встаю вытягиваю купол из воды, а вода теплая,аж приятно так стало. И вижу ко мне знакомы лица бегут, вроде Чеснок и Ирка, смеюсь блин. И как-то легто так на душе. Что-то спрашивают,я что-то рассказываю, а сам пытаюсь сторпы косичкой завязать,а купол мокрый и тяжелый не подтянешь к себе. Так и проснулся в непонятки че случилось-то.
Не каждый конечно поймет глубину всех глубин. Но интересны ваши мнения по этому поводу Smile)

и фанатики дружки...
ПовідомленняZippo © 04.08.09 10:49:56    

Взяв мене гад заінтригував тою машиною і висотніком Goof Блін читав з захопленням Happy
ПовідомленняAndrey © 04.08.09 11:16:40    

Фантастичний сон  Very Happy   Таке й справді може тільки приснитисьSmile  Гарно описано, читав так, ніби то самому снилосьSmile
ПовідомленняRainbow2 © 04.08.09 11:21:34    

а вообще-то по инструкциям надо было сразу раскрываться или запаску дергатьSmile
и фанатики дружки...
ПовідомленняNadezda_95 © 04.08.09 12:24:35    

А ви помітили, що унікальні сни сняться лише один раз на рік - в унікальну ніч з 3-го на 4-те серпня...  Goof  Secret
ПовідомленняLia © 04.08.09 15:11:49    

cни  - це дійсно наша підсвідоміть, хто хоче "замовити" екстремальний сон - довіться пригодницькі фільми до упаду. Вот вам і буде снитися Smile. А ще сни - продовження наших думок LOL
ПовідомленняAndrey © 04.08.09 15:17:39    

Lia написав(ла):
довіться пригодницькі фільми до упаду.

Ми краще пошукаєм пригод в реальному світі Crazy   Заодно і сни пригодницькі навієм Very Happy

ПовідомленняLia © 04.08.09 15:38:32    

теж дуже хороший вихід Goof
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU