Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Політ, стрибок, приземлення...

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про перший СВІЙ стрибок із парашутом Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняSunSeeker © 30.07.08 23:44:18    Політ, стрибок, приземлення...

Невеличка предісторія.
      Пригнуть з парашута хотів дуже давно, навіть не повню коли, але чось не пригав, а чого?-не знаю. Та цього навчального року попався мені викладач з філософії колишній ВДВшнік Мельничук Максим Святославович (хто в водніку вчиться думаю знає)... так от любив він нам розказувать про парашути і вообще о жизні говорить, але зара не про це. Його розкази надихнули пригнути з парашутом. Так якось після пари порозпитував його, він мені розказав трохи, міні інструктаж провів, так сказать Smile Я деякі інтєрєсні історії розказував свому другу... Так ми рішили шо коли відкриється сезон будем пригать. Я вже зібрав грошикі... ждали відкриття.... Та пришло те відкриття сезону, а на носі сесія, грошикі випарувались десь...так ця ідея трохи відложилась. Закінчилась сесія і ідея вернулась на своє місце... але проблема - нема грошей. Та мій друг вирішив пригать, так як не було грошей, а тоді я не хотів позичать я не пригнув, але з другом на аеродромі побував, подивився на те все дійство і так сильно самому захотілось шо вирішив шо наступний раз позичу і пригну! З часом визначились - через два тижні, бо на наступному Тарас Бульбааа...

Нарешті пришло два тижні... Субота... ранок... важко вставати після того як пів ночі намагався налаштувати інтернет а він не робив... думка в голові: "... хочу спати... може пригнути на слідуючих вихідних?...." переборов свій сон і зібрався.... По дорозі на аеродром познайомились з спортсменкою з РАСК, так шо було їхати не скучно... їдем по дорозі а там обламані дерева валяються... і чоловік шо сидів біля мене сказав шо з його хати знесло 8 листків шиферу... стало страшно шо буде погана погода... приїхали, а там вітер, сказали шо треба ждать... стало неприкольно Sad походили побродили...короче нічо не вийшло в суботу і нема шо за неї росказувать, хотя пізно ввечері було цікаво.

5 ранку... підйом... встав ще в 4:45 бо вже не міг дожатись і слухав як чийсь будільнік голосом масяні сварився на свого хазяїна... зразу з другом пішли надвір... погода радувала. Зібрались... занесли парашути... оділись і ждем чуда... і тут чудо літак починають заводити... але всеодно ще було непонятно чи пригнем чи ні...на перший заход не вспів, бо довго мотав бінти на ноги... подивились як пригає перший взліт... літак прилетів по нас... і тут стало вже зрозуміло, що ми пригнем... і так добре стало... а коли в літак зашли так була думка: "нарешті ми пригаєм...з літака вихід тіки один і мені це подобається!" Сижу, дивлюсь і улибаюсь, побачив шо на камеру знімають.. старався вставити свою довольну рожу в кадр... летим.... красота, гарно за вікном... на воздушних ямах, чи шо воно там таке прикольні ощущєнія! кстать літав я теж перший раз і теж понравилось! тут сигнал від пілота... інструктор повиймав якісь фігні з запаски.... знов сігнали... пригнув спортсмєн, стало ітєрєсно дуже.. і тут говорять вставайте. думка в голові "нарешті! зараз буду пригать!" шось довго стояв перший першоразнік... з переляку став так як на вихід на мотор... пішов перший... пригнув мій друг.. в голові думка "Андрюха вже там, а я тут, треба тоже пригать!".. янарешті я став лівою ногою на двері... настав момент якого я ждав дооооовго..от я пригнув... в голові думки "як круто!!! ваввв, як класно тут!!! о, цеж треба пощітать 3 секунди, вдруг не сработає прибор. Рааааз.." відчуваю шо рюкзак став легшим.. підняв голову, а там вже парашут відкриваєтся (все було як задумано, а задумано було не дьоргать кольцо шоб довше полетіти хоть на півсекунди чи секунду) думаю далі "і щітать не пришлось". Стало тихо і дуже гарно! запхав кольцо туда де і йому місце бути, а то хотіло вилетіти Почав перекрикуватись зі своїм другом який летів метрів за 100... ще трохи подивися на красоту навколо і згадав про запаску... розчекував її... поняв шо летіти буду мало шось земля близько вже... дивився на дерева і думав "Це вже земля так близько і це трава??"... Покричав до свого друга куда він полетів... всі летіли в одну сторону а його понесло в іншу... (він приземлився біля планерів)... пока я дивився як він приземляється провтикав шо земля вже так близько...а побачив це коли швидкість стала здаватись великою... і тут бац... небо земля небо земля... пришлось кувиркнуться трошки... але зразу після кувирків став на ноги підняв руку і не знаю як але зловив саме три нижні стропи навіть не шукаючи їх... парашуту мене потягати не вишло!(а от шлєйці парашута залишити шрам на лівому плечі на згадку про перший стрибок вдалось.. але пофік) з довольною рожою почав складати парашут.. коли склав і почав нести то поняв шо правду спортсмєнки казали, шо після прижка парашут легший якись...і в руку вже не врізався...Прили поділились враженнями... подивились стрибки спортсменів на крилах... помічтали... помічтали і пішли розрауватись за стрибок... потім походили, подивились, поспілкувались з товаріщами першоразніками Smile От і всьо...Понравилось дуже придуже!

З.Ы. Хтось з інструкторів казав, шо стрибок нада вистрадать, чи шось таке, то так і получилось, але не жалію! Було класно! Хочу ще, ще , ще! Yahoo  Yahoo  Yahoo
ПовідомленняZippo © 31.07.08 1:57:41    

SunSeeker написав(ла):
подивився на те все дійство і так сильно самому захотілось шо вирішив шо наступний раз позичу і пригну!
То називається "жаба задавила" Very Happy

SunSeeker написав(ла):
короче нічо не вийшло в суботу і нема шо за неї росказувать, хотя пізно ввечері було цікаво.
Як це нічого не вийшло? Он Толік в суботу ввечері кудись був вийшов... Very Happy

SunSeeker написав(ла):
інструктор повиймав якісь фігні з запаски....
Shocked Мені б було вже страшно стрибати з цим парашутом Very Happy

SunSeeker написав(ла):
відчуваю шо рюкзак став легшим..
То яблука повилітали... Very Happy

SunSeeker написав(ла):
і тут бац... небо земля небо земля... пришлось кувиркнуться трошки...
То я називаю "Ванька встанька" Vava

SunSeeker написав(ла):
подивились стрибки спортсменів на крилах... помічтали... помічтали і пішли розраховуватись за стрибок...
Ой неможу LOL LOL  LOL  LOL  LOL  LOL
ПовідомленняNadezda_95 © 31.07.08 8:03:25    

SunSeeker написав(ла):
...з літака вихід тіки один і мені це подобається!

як то кажуть "Виходом з безвихідного становища є, як правило, вхід"Wink
SunSeeker написав(ла):
на воздушних ямах, чи шо воно там таке

в небі дороги теж з ямами? Shocked  Search sky  Firsttimer
SunSeeker написав(ла):
Андрюха вже там, а я тут, треба тоже пригать!".

...треба доганяти! Very Happy
SunSeeker написав(ла):
а от шлєйці парашута залишити шрам на лівому плечі на згадку про перший стрибок вдалось..

а в мене синячище на пам'ять лишився Yahoo  Happy

ПовідомленняAndrey © 31.07.08 8:41:38    

SunSeeker написав(ла):
встав ще в 4:45.....   і слухав як чийсь будільнік голосом масяні сварився на свого хазяїна...
 LOL  Бу-га-га! LOL  Незнав шо  в мене "Масяня" в телефоні живе Very Happy
ПовідомленняSunSeeker © 31.07.08 9:14:11    

Andrey
Very Happy  Very Happy  Very Happy а фіг його знаю шо то таке, але сварилось воно добряче!
ПовідомленняNadezda_95 © 31.07.08 9:41:28    

SunSeeker написав(ла):
фіг його знаю шо то таке, але сварилось воно добряче!

це дядько Бодун з вами сварився! Twisted Evil  LOL  LOL

ПовідомленняSunSeeker © 31.07.08 10:20:53    

Nadezda_95
спалила кантору Embarassed  Very Happy  Very Happy
ПовідомленняLeona © 31.07.08 11:00:11    

SunSeeker написав(ла):
бо на наступному Тарас Бульбааа...

то тіпа копання картохлі?  LOL  LOL  LOL

SunSeeker написав(ла):
з літака вихід тіки один і мені це подобається!"
класно сказав!  Good

SunSeeker написав(ла):
побачив шо на камеру знімають.. старався вставити свою довольну рожу в кадр...
хотіла б подивитись  Goof

SunSeeker написав(ла):
пригнув спортсмєн, стало ітєрєсно дуже..

LOLспортсмЄн та й пригаЄ!  Very Happy інтЄрЄсно! Very Happy

SunSeeker написав(ла):
запхав кольцо туда де і йому місце бути, а то хотіло вилетіти
будем надіятись, що те місце, про яке ти говориш - кишенька в парашуті  Very Happy

SunSeeker написав(ла):
Покричав до свого друга куда він полетів... всі летіли в одну сторону а його понесло в іншу..
блін, то торба  LOL  Йому хотілось побути на одинці  LOL

SunSeeker написав(ла):
помічтали... помічтали і пішли розрауватись за стрибок...
і зразу з небес до жорстокої реальності  LOL  LOL  LOL
ПовідомленняSunSeeker © 31.07.08 11:13:39    

Leona написав(ла):
то тіпа копання картохлі?

Нє то тіпа обжирання водкой і пивом на рок фестивалі.
Leona написав(ла):
будем надіятись, що те місце, про яке ти говориш - кишенька в парашуті  

LOL  LOL  LOL  LOL  LOL  LOL  LOL
ПовідомленняSunSeeker © 31.07.08 11:24:28    

ZIPPO написав(ла):
То яблука повилітали...  

нєє, яблука ще на землі з"їв всі, хоть і зелені були, шоб не загубити  Very Happy
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про перший СВІЙ стрибок із парашутом Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU