Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Ну і ЙА... =)

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про перший СВІЙ стрибок із парашутом Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняAbsinth © 30.07.08 22:28:36    Ну і ЙА... =)

Навть ненаю що писати...  Surprised Словом начитавшись розповідей своїх коллєг і коллєжок Very Happy , спешл фор леона, зара чото накалякаю... Начить одного зимового дня десь в січні цієї зими, коли на лекції всідружно як завжди куняли, мій одногрупник дав поюзати в мої захланніруки свій КПК... (Та, то напевне і був початок..., ги Smile ). І чотамене дьорнуло погуглити на парашутну тематику у Львові, конечно першимв списку знайдених сайтів був тепер вже рідний екстрім львів юей, (вчому без сумніву заслуга Зіппо і Касторського Drink ). Почитавшидеякі матеріали з сайту, пара закінчилась, і я запамятавши адресу, здовольною рожою пішов додомцю... Коротше слідкував як маньяк Twisted Evil  за кожноюзміною, кожним рухом на ньому, чекаючи відкриття сезону, а коли віннарешті відкрився, в кишенях не опинилось ані тугрика, на головузвалилися курсак, сесія, і тдтп Wasko .... Потім впав у ще 1 депресію,взнавши що у Львові безперстивняк Sad , і забивши на все, пігнав нароуп Dance ... Але блін мечта ідіота всетаки вивалитися з літака, непереставала мучити, тому твердо вирішив стрибати в Рівному Firsttimer ...На оті вихідні (26-27липня) НІФІГА доброго не прогнозувалось Confused , (крім дня парашутистаVery Happy ), всі були впевнені що буде дощ (крім мене  і Андрія Razz ), словомокремих індивідумів Twisted Evil , (не будем палити контору Evil or Very Mad , пра ляпусь? Embarassed ) тре було переконувати кожні півгодини.... Нарешті остаточно зібравшикомпанію (АЖ 3 людей Very Happy ), я познайомився вже на вокзалі з Camomile та Толіком. Тре сказати я тієї ночі майже ващене спав, тіко не (як ви всі подумали)від переживань, просто бляхаспальники позичав о 11 вечора Wasko , приїхав додому в 12, зустрівши афігеннугрозу подорозі, потім збирання-купання-готування Buck .... Карочеготовий до виходу був о 3:20, а виходити-в 4:10, ну я канешна вумний,наставив будильник і вперьод дрихнути Very Happy , тіко виявилось я йогопоставив не на 3:50 а на 4:50, і якби не Андрій Drink , так істрибав би дома з дивана... лан..., про шо то я...
Начить їдем ми в поїзді, Толік почав робити одну з його улюблених 3-хречей Razz (всмислі дрихнути). Ну а ми 4-ро насолоджувались вєздєсущиминогами, торчащими з самих несподіваних місць Very Happy , і спілкуванню зциганами... Чим ближче ми були до пункту призначення, тим синішимставало небо, це невимовно радувало. Smile  На вокзалі зустріли VictorT і Саню, потім весело проїхавшись по "бруківці", за годину-півтора нарештідесантувались з маршрутки, і на моє здивування, в небібуло повне затішшя (я то думав одночасно будуть літати не менше10 літаків, час від часу розминаючись (чи ні Goof ) з планерами і парашутистами) - виявилось-вітер сильніший норми... нас заспокоїли,типу 10 година, за цілий день все буде гуд... тим більше небо синюсіньке, ні хмаринки.. Кароче потопали ми в казарму, набили свої пузаі пошурували на екскурсію по аеродромі. Тоді до годинки 1-2 шлялися,пройшли лікаря і сіли чекати інструктажу... Він пройшов"на одном диханії", нормально так поржали з переляканих цьоток (ми жпідковані пєрци  Cool Гггг), покрутилися в підвісках, пострибали з тренажера,і сіли чекати стишення вітру... Почала по чуть-чуть дурка хапати, пограли гавняв Very Happy ,дурня, нажерлися зелених яблук Bo , а втішних новин так і не було... Карочевечерком (точно не памятаю) набрали парашутів, і з тими"периночками"потопали на старт, поставили колдуна, тіко він ніфіга доброго не "колдував" ,стояв сволоч прям по горизонту... Кароче спробували ми "сладостєй парашутістской жизні", 5 разів вдягали-знімали парашути, і в кінці кінців потащилиті периночки назад на склад... Особисто я дуууже засмутився (то якшо зцензурою)... Але фігня, пішли на пиво, подивилися на захід сонця, я ще бчуток і порвав би толіковий каріматSmile, ну і вернулися в казарми, а тут ПЯНКАги-гиSmile, словом поспілкувалися, побухали, перезнайомились, послухалижитєйських історій і в люлю, бо нач. аеродрому дуже вже почав злитись,пригрозивши що стрибів не буде. Зранку пожалів що не закрив спальник, афігевшегорло вирішило заболіти..., але коли виглянув на двір, яке там боліти!!!, вітру НИМААА
Ентузіазм появився з новою силою, хоча не такий сильний як перше. Знову поносили парашутіги, послухали напутствіє інструктора, і за 20 хв АН вже завівся, отут нарештіперший раз тьохнуло серденько)). Нас построїли по вазі, перевірили(в каторий раз), ну і вперьод, 1-й зльот, в ЛА... Я опинився 4-м, в тісний літачок ввіпхалося вроді 14 чи 15 людей, не дуж то комфортно)), проскакувала думка, що та желізяка фіг взлетить, так помалеееньку набираючи швидкість (тре сказати, це був також мій 1 політ на літаку, тому кайф я почав ловити ще з початку розбігу), тут раптом (О ЧУДО!!) земля почала віддалятися (незвично як на обітатєля маршруток), видовище дійсно класнеSmile. За кілька хвилин нам повтикали страхуючі прилади і поприцепляли удлінітєлі.  Коли викинули пристрілку, всі бодренько підірвались, інструктор вказав сісти, ще за хвилину знову якийсь необережний рух збив нас з пантелику і ми знову встали Goof , прям на віражі гиги Crazy , коли вже нам помахали ручкою "падхаді па аднаму" Paranoid , за 3-м заходом, нарешті я побачив зникаючого за бортом Андрія, якогось тіпа, Толіка..., і тут б@я шарю шо шчас ЙА..., кароче згадую шо тре робити, висовую голову за борт і ніхера не чую, крім свисту в вухах (а всім попереднім кричали "пішов"), тіки я збирався панікувати, бо невідомо коли вистрибувати, чую легенький хлопок по парашуту, і.... стрибок.....
Що тут сказати..., рахувати з самого відділення я провтикав, бачу, мелькнув разок літак, думаю "секунда пройшла десь", тоді "еее....нууу...десь...шас..." і дьоргаю колечко, яке на диво легко піддалось, чесскажучи, ривка чомусь не памятаю, тіки за секунду підняв голову- є купол, оглянувсь- навколо ще дофіга пасажирів, в всіх все гуд, всі літять...  ляпотааа)) Firsttimer , акуратно розчекував запаску, вмостився, і дивився на землю, що помалееееньку наближається... десь на 100 метрах стулив по всім правилам ноги, і мягенько приземлився, потім трохи поматюкав парашут,що ніяк не хотів тухнути, незважаючи на мої смикання (згадалися питання вищезгаданих переляканих тьоток: "а де тут нижні строооопи!? Shocked "), тоді оббігши і приборкавши нарешті ту бєшену плахту, на всяк випадок підняв руку LOL , ну і почалапав до аеродрому... Доречі приземлення збоку виглядають набагатожорсткішими, ніж є насправді, хоча мож то мені так здалося Vava .
Якщо описати стрибок покоротше, то я б сказав: "прікольно, хочу ще..." і все. Впринципі мегавикиду адреналіну не сталося (і не мало статися), просто скажем так, понюхав краєм носа всю ту кухню, ческажучи, те що понюхав, сподобалось Wink гиги, тому буду продовжувати рухатись до головного баняка)).
Після стрибка- покращення настрою, майже ейфорія, класно так спостерігати за планерами, літачками і парашутистами (особливо парашутистами, знизу відділення від літака вигляда якось абсолютно по-іншому), потім ми допомогли завести стартерну пружину АНа, тоді стали на потік (тож прікольна штука, тіки то шо в маслі весь був потім), ну і все толком...
Далі збори, дорога, пиво...
І знову дома, але реально чота щолкнуло всередині, короче хоцю літати!!! Smile  Smile  Smile

Пі.Ес. Дякую ВСІМ, особливо ляпусі і сонецку за компанію Jokingly

ПовідомленняAnke © 30.07.08 23:46:02    

absinth написав(ла):
тіко виявилось я йогопоставив не на 3:50 а на 4:50
Very Happy

absinth написав(ла):
(О ЧУДО!!) земля почала віддалятися (незвично як на обітатєля маршруток)
Shocked невже таке буває? *спитала обітателька маршруток*

absinth написав(ла):
нарешті я побачив зникаючого за бортом Андрія,
Jokingly

absinth написав(ла):
навколо ще дофіга пасажирів
я б сказала-щасливчиків!Good
ПовідомленняANGELo © 31.07.08 0:45:43    

absinth написав(ла):
Навть ненаю що писати...
та то таке... всі спочатку не знають, потім ледве зупиняються Very Happy Я теж такий.

absinth написав(ла):
спешл фор леона
я десь бачив в попередній темі писали про Санта Барбару, то тут вже ми по-маленьку переходимо на Район Мурлоуз. Embarassed  Jokingly

absinth написав(ла):
пігнав нароуп
молочага! Ти бест! Сам організував і сам зробив це. Серйозно кажу.

absinth написав(ла):
збирання-купання-готування
гігєна - враг спєцназа Goof

absinth написав(ла):
пограли гавняв
упс. Це шо то таке? Surprised

absinth написав(ла):
земля почала віддалятися (незвично як на обітатєля маршруток)
оригінально! Very Happy

absinth написав(ла):
За кілька хвилин нам повтикали страхуючі прилади
може не вам?  Shocked а парашутам запасним Cool а то якось негарно виходить Secret

absinth написав(ла):
поприцепляли удлінітєлі
теж непоганий варіант.  Cool В комплексі відіграє сильну роль. Very Happy

absinth написав(ла):
на 100 метрах стулив по всім правилам ноги
прямо "паліция нравов" Smile

absinth написав(ла):
прікольно, хочу ще...
як модно писати "свій чувак", "ось це по-нашому" і т.д. Цілком з тобою згідний

absinth написав(ла):
мегавикиду адреналіну не сталося
стався, стався. Very Happy  Просто вітер сильний був.

absinth написав(ла):
те що понюхав, сподобалось  гиги
поділись Yahoo  Goof

absinth написав(ла):
ляпусі і сонецку
Very Happy
ПовідомленняNadezda_95 © 31.07.08 8:27:16    

absinth
то тепер нова мода писати два слова докупи? Very Happy

ПовідомленняANGELo © 31.07.08 8:33:54    

Так-так. Smile там до речі деякі такі цікаві слова повиходили. Very Happy
ПовідомленняCamomile © 31.07.08 8:57:50    

absinth написав(ла):
потім трохи поматюкав парашут

я бачу то заразне Smile чи то такі Львівські традиції Very Happy  

absinth написав(ла):
короче хоцю літати

ну то полетіли Razz  може ти всьо таки ще надумаєш за ці вихідні? Firsttimer
ПовідомленняAndrey © 31.07.08 9:00:05    

Разказ ЗАЧЬОТ!!! Good  Особливо слова які позливались докупи Very Happy
ПовідомленняLeona © 31.07.08 10:29:23    

absinth написав(ла):
начитавшись розповідей своїх коллєг і коллєжок  , спешл фор леона, зара чото накалякаю...
приємно, що мої враження дали поштовх такій люксичній розповіді як твоя  Good

absinth написав(ла):
всі були впевнені що буде дощ (крім мене  і Андрія  ), словом окремих індивідумів, (не будем палити контору, пра ляпусь?) тре було переконувати кожні півгодини....

Embarassed  Embarassed  Embarassed

absinth написав(ла):
тре сказати, це був також мій 1 політ на літаку, тому кайф я почав ловити ще з початку розбігу
в мене теж був перший, при цьому я зрозуміла, що планери мені не світять  Surprised Sad

absinth написав(ла):
тут раптом (О ЧУДО!!) земля почала віддалятися (незвично як на обітатєля маршруток)
тиснява була як в маршрутці, добре хоть бабуль з торбелями не було  Jokingly

absinth написав(ла):
Коли викинули пристрілку, всі бодренько підірвались, інструктор вказав сісти, ще за хвилину знову якийсь необережний рух збив нас з пантелику і ми знову встали, прям на віражі гиги
Very Happy  мда, всі після того щось розгубились і питання КОЛИ стояло в кожній голівоньціVery Happy

absinth написав(ла):
тоді оббігши і приборкавши нарешті ту бєшену плахту, на всяк випадок підняв руку
 LOL  LOL  LOL  жжошь!!! LOL  Напевно ти один то зробив! Бідака дійсно думав, що за ним хтось дивиться  LOL  LOL  LOL

absinth написав(ла):
понюхав краєм носа всю ту кухню, ческажучи, те що понюхав, сподобалось  гиги, тому буду продовжувати рухатись до головного баняка)).
ото сказав, ги)  Good , тре запам"ятати і теж далі нюхати, мож навіть куштувати  Goof

absinth написав(ла):
Дякую ВСІМ, особливо ляпусі і сонецку за компанію
ну просто янголятко з крилами Angel тойсть поки з д5с2,  в майбутньому думаю буде з "крилами"  Clapping

Розповідь бест! Я поржала як має бути  Very Happy . Ми всі молодці! Так тримати! Ну що ж,  рухаємся до головного баняка!  Yahoo  Goof

ПовідомленняAndrey © 31.07.08 10:40:42    

Leona написав(ла):
absinth написав(ла):
тоді оббігши і приборкавши нарешті ту бєшену плахту, на всяк випадок підняв руку
LOL жжошь!!! LOL   Напевно ти один то зробив!

Я теж руку піднімав! Тільки потім до мене дойшло, що я хз як далеко від аеродрому і мене все одно ніхто не побачить Very Happy

ПовідомленняCamomile © 31.07.08 10:46:44    

Leona написав(ла):
тиснява була як в маршрутці, добре хоть бабуль з торбелями не було

в нас там такі торбелі були, покруче всіх бабуль Very Happy

Leona написав(ла):
Напевно ти один то зробив! Бідака дійсно думав, що за ним хтось дивиться

хмм... я тоже так зробила Smile правда почувала себе трохи ідіоткою Goof  Very Happy
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про перший СВІЙ стрибок із парашутом Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU