Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

с. РакОвець (чудодійне джерело)

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Сторінка 4 з 6
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняAndrey © 06.08.08 14:16:27    

Leona написав(ла):
Тим більше, що в сб. багато хто не може і ще нам +1 день на організацію.

Абсолютно підтримую і погоджуюсь! Тому їдем в неділю. Їхати туди з самого ранку особливого смислу нема. Я ще сьогодні до кінця дня постараюсь пробити які і коли туди їдуть маршрутки/автобуси. За попередньою інформ. туди (в Раківець) їде маршрутка зранку в ~ 9, а потім в обід десь в 15 (яка думаю нам в самий раз) Крім того можна туди можна добратись будь-якою маршруткою, що їде в стрийському напрямку, тільки прийдеться трохи протопати пішки до джерела

P.S. І ще було б добре зібратись десь так в пятницю для вирішення організаційних Drink  питань

ПовідомленняLeona © 06.08.08 15:15:44    

Andrey написав(ла):
Їхати туди з самого ранку особливого смислу нема

а ось тут я з тобою чуть не згідна. Там може бути дофіга народу, тому треба забити місцину як найшвидше. Тому дійсно краще зустрітися, щоб скинутись грошима на сасіськи і обговорити ті всі нюанси. Якщо в пт. зустрітись, то треба, щоб хтось мав змогу піти в сб. і те все купити.

Повідомленняbotsman © 06.08.08 17:12:36    

був я там сьогодні - авторитетно стверджую: називається то село - РакОвець), особливого ажіотажу не помітив, хоча трохи люду і було. З місцями під сосиски проблем нема, єдине цікаво як то узгоджується з чудодійною святістю місцевості.
пи.си. моя присутність буде епізодичною та самостійною) - обкатую мотоцикл))
Повідомленняbotsman © 06.08.08 21:06:55    

ANGELo
слух дядя - мені твій підхід із точним курсом сподобавсяSmile - забємо координати пікніка? Сьогодні я був тут (по гуглі)  49°38'21.33"С
24° 1'33.28"E
Very Happy
ПовідомленняCamomile © 07.08.08 8:58:18    

Хелоф Smile
мене в останньому списку немає, але десь там мелькала, то хочу уточнити, що я точно не їду, в мене Firsttimer
ПовідомленняANGELo © 07.08.08 10:53:34    

botsman
Жоніманспасіжур! Тобто без базара,нема питань. Smile

ПовідомленняLeona © 07.08.08 11:41:05    

camomile написав(ла):
хочу уточнити, що я точно не їду
 Crying or Very sad  

Знач список поки без змін:
1. Andrey
2. extremal
3. Goodwin
4. botsman
5. Neverland
6. Leona
7. Зіппо
8. Vova alf
9. Nadezda_95 (буду вас доганяти )
10. absinth

ПовідомленняAndrey © 07.08.08 16:05:22    

Увага! Бажаючим помити ноги в холоднющому джерелі!
Збираємось завтра о 20:00 біля Шевченка в центрі, для вирішення організаційних питань. З собою мати трохи бабла (десь так гр 40-50, може обійдеться і в меншу суму) хто не зможе прийти, а в неділю буде Drink  - прохання баблос передати через інших.

ПовідомленняNeverland © 07.08.08 16:31:12    

Я певно запізнюсь на хв 10-15, бо на роботі запара Sad  Дочекайтесь мене. Сподівась я вас там ідентифікую серед купи народу Very Happy  Або хоча б ви мене спробуйти ідентифікувати, якщо випадково загублюсь Very Happy
Повідомленняbotsman © 07.08.08 17:53:09    

Leona
як писав вище: "моя присутність буде епізодичною та самостійною) - обкатую мотоцикл))". Тобто - на сосиски не скидуюся і не їм Smile. Приїду посередині дійства глянути на підростаюче покоління Very Happy
ПовідомленняLeona © 07.08.08 23:12:59    

Список бажаючих оздоровитись і поїсти сосисок  Drink :
1. Andrey
2. extremal
3. Goodwin  
4. Neverland
5. Leona
6. Зіппо
7. Vova alf
8. Nadezda_95 (буду вас доганяти )
9. absinth
10. персони з Goodwin, яких треба повідомити про збір коштів.

Сьогодні 08.08.08 о 8 год. вечора (класна дата  Surprised ) під пам"ятником Т.Г.Ш. Не забудьте гроші  Smile

Повідомленняbotsman © 08.08.08 0:21:28    

До речі - може там колись насправді просто вівці раком хворіли? Рак-овець Shocked
ПовідомленняANGELo © 08.08.08 7:10:14    

LOL блін! Навіщо так жорстко!.. Я зараз лусну. LOL
ПовідомленняНаталі © 08.08.08 8:39:34    

Для тих, хто не читав тему про роуп, дублюю повідомлення.

УВАГА!!!!!!!!!!!
Шановний extreme піпл!!!!
По неписаному (поки що) правилу: у поїздках мають право приймати участь лише зареєстровані учасники! При чому, вони особисто мають повідомити про свою присутність на старті у тій, чи іншій подорожі.
На приклад:

-Я там буду! Пиво питиму!

Тому прохання: номер 10), а саме:
Leona написав(ла):
10. персони з Goodwin, яких треба повідомити про збір коштів.

відмаячитись на сайті.
Правила форуму. Реєстрація.

ПовідомленняVictorT © 08.08.08 12:11:45    

Leona написав(ла):

Сьогодні 08.08.08 о 8 год. вечора (класна дата  Surprised )

Если прийду, то опоздаю на 8 минут  Surprised  Very Happy
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 4 з 6
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU