Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

с. РакОвець (чудодійне джерело)

1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Сторінка 1 з 6
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 30.07.08 10:51:23    с. РакОвець (чудодійне джерело)

Є пропозиція рванути недалечко від Львова  ~ 25 км в с. Раковець, або (Раківець) хз як правельно, прополоскати свої ногі у реально цілющій крижаній воді. Хто був той знає, що після таких походеньок зникають шмарклі і цілий тиждень ногі "порхають". Щоб ноги звикли до цієї  крижаної води потрібно намотати 4 кола, тоді ноги призвчаюються і вже перестає "ломати". Коли і чим туди їхать обговорюєм тут.
А ось фотка, щоб мати "зелене" поняття як воно виглядає.

крайній раз внесено зміни: Zippo (17.02.09 14:02:26), редаговано 3 раз
ПовідомленняANGELo © 30.07.08 11:29:22    раковець джерело

Були там. Декілька разів. До того ж там непогана природа з хвойним лісом і т.д. т.п., і на вихідні там багато відпочиваючих.
Джерело вважається святим місцем, оскліьки в якомусь році тут було з'явлення Богородиці, і відтоді звідси б'є джерело.
Вода постійно цілий рік одної температури  біля 4 град. за Цельсієм. Також проведені були наукові дослідження, які виявили високий вміст срібла, що в свою чергу відомо своїми антибактеріальними можливостями та цілющими властивостями. Серед місцевих існує повір'я, що необхідно пройти 12 кіл навколо хреста, який зображений на фото, і людина очищається від всякої зарази тілесної та душевної. В будь-якому випадку значне полегшення на ноги точно з'являється, хоча на жаль німб над головою в мене не з'явився. Surprised Може комусь пощастить більше. Angel-devil
ЗІ: персонально в мене ноги довго звикали до температури. Crazy А відчуття я вам скажу не з класних.... Брррр....
ПовідомленняLeona © 30.07.08 12:52:55    

Їдем!  Clapping Коли і чим кажіть самі, бо я без поняття Pardon . Народ з інших країв до нас приїжджає оздоровитись, а ми маєм під носом і не користуємся таким благом. То так завжди. Люди невдячні істоти. Такщо пропозиції в студію. Smile
ПовідомленняНаталі © 30.07.08 13:09:06    

Для довідки: У Рівенській області, Лубенському районі знаходиться джерело св. Анни, температура води протягом року становить близько +4-+5 за цельсієм і не замерзає. За повір"ям потрібно прочитати тричі молитву і тричі зануритись у воду для сцілення духовного та фізичного. Скажу чесно, що вода льодяна у тій купальні і відчуття після пірнання ну дуже "гострі".
ПовідомленняAndrey © 30.07.08 13:17:46    

Я теж підтримую! Треба "очищається від всякої зарази тілесної та душевної"! Very Happy  Особливо перед запланованими майбутніми стрибками!

З.І. Взагаліто можна і в нас біля Опери в фонтані 12 кіл намотати  Very Happy  Якщо зможете потім втекти від ментів, то здоров'я вам точно прибавиться! То якщо зможете, бо інакше убавиться Very Happy

ПовідомленняНаталі © 30.07.08 13:24:01    

Andrey написав(ла):
Взагаліто можна і в нас біля Опери в фонтані 12 кіл намотати

розумієш, Andrey, фонтан - не то.. джерела набагато цікавіше, бо овіяні легендами і особливою атмосферою

ПовідомленняNadezda_95 © 30.07.08 13:26:29    

Andrey написав(ла):
можна і в нас біля Опери в фонтані 12 кіл намотати    Якщо зможете потім втекти від ментів, то здоров'я вам точно прибавиться!

LOL  LOL  LOL
Оскільки 2-3 серпня багато хто їде в Рівне, то пропоную організувати поїздочку після 8 числа. Clapping

ПовідомленняCamomile © 30.07.08 15:36:22    

Nadezda_95 написав(ла):
пропоную організувати поїздочку після 8 числа

повністю підтримую, бо хочу в Рівне на цих вихідних Smile
ПовідомленняExtremal © 30.07.08 16:34:42    

я в забобони невірю, але вирватись зі Львова непроти Very Happy
ПовідомленняVictorT © 30.07.08 17:40:07    

Nadezda_95 написав(ла):
Оскільки 2-3 серпня багато хто їде в Рівне, то пропоную організувати поїздочку після 8 числа. Clapping

Вроде бы только сразу после 8-го и выходит, потом, если не ошибаюсь, буги, а потом соревнования.
ПовідомленняAnke © 31.07.08 0:15:16    

extremal написав(ла):
я в забобони невірю, але вирватись зі Львова непроти Very Happy

підтримую!!!!!!!!!!!!!я ЗА!

ПовідомленняANGELo © 31.07.08 0:55:30    

extremal написав(ла):
але вирватись зі Львова непроти

для того щоб вирватися треба зробити 12 кіл навколо фонтану перед Оперним
Andrey написав(ла):
Якщо зможете потім втекти від ментів

ПовідомленняТолік © 01.08.08 14:03:34    

я б поїхав - тре очиститися трохи "і душею і тілом" Smile .
Але на ці вихідні, після 8-го не виходить.

ПовідомленняТолік © 01.08.08 15:09:53    

коли їдемо?
ПовідомленняZippo © 01.08.08 15:17:23    

Ми б краще з датою оприділились та й з транспортом не помішало.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 6
1, 2, 3, 4, 5, 6  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU