Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Для майбутніх спортсменів парашутистів

назад  1, 2, 3, 4
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Сторінка 4 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняLucky © 24.09.12 15:37:12    

EugeneKorchinsky написав(ла):
а в сути, которая состоит в ускоренном освоении парашюта типа «крыло».

твоя суть неправильна.
Oleg_Svitenko написав(ла):
говорити по темі

щоб говорити по темі, давайте всі чесно скажемо, що найближчий до Львова АФФ є в Києві, а все решта не АФФ.

ПовідомленняSpawNTnT © 24.09.12 15:50:31    

Oleg_Svitenko написав(ла):
«Обід на 12-му»
Жаль, на роботі буду!

Тогда и чёткий прейскурант появится.
От спочатку б прайс (900м — ціна, 1200м — ціна, 2200 — ціна, програма: классика — ціна, Статік-лайн — ціна, АФФ — ціна, дисципліна: RW — ціна, CRW — ціна, FF — ціна, вінг. — ціна).

когда будут конкретные примеры прохождения программы от и до на этой дроп зоне
— а тоді вже можна говорити і про саме АФФ, що і як!
Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняIhor © 25.09.12 12:13:05    

SpawNTnT, під елементами АФФ Женя пише про можливість на Дз Цунів пострибати з хорошої висоти з інструктором  досягнувши певного рівня по класичній програмі. У мому прикладі це двійка з інструктором Костюком В. В. з 1800. А це однозначно краще ніж самому шуршати вниз і добивати класику до кінця. А ще один величезний + це фінансова сторона, додатково нічого не оплачував, мені «AFF» приг закоштував 150 грн, а це дуже круто і дешево. Афф в києві з 4 тис м —1500 грн. Завдяки цьому я уже на крилі (яким мене забезпечили безкоштовно, бери і стрибай)

Ан-2 не дасть повноцінне афф з 4 тисяч, але навіщо самому падати 20–30 сек з дубом, якщо можна кінець класики замінити на «елементи афф».

Ці елементи афф це можливість початківцю розвиватись не відвалюючи кучу грошей і з другої сторони реально виправляти всі помилки падіння, бо інструктор контролює і страхує.
ПовідомленняSpawNTnT © 25.09.12 13:49:22    

Ihor написав(ла):
У мому прикладі це двійка з інструктором Костюком В. В. з 1800.

Радий за ДЗ з якої я починав! На превеликий жаль, це не для всіх!

Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняIhor © 25.09.12 15:26:02    

Дз змінилась. Я бачив що колись був пріорітет в першоразниках, зараз весь борт спортивний окремо піднімають.
Не зрозумів що ти маєш на увазі під не для всіх. Уже є спортсмени на елементи афф в Цуневі. Друг найближчим часом має кататись Smile
ПовідомленняАндрей Шок © 16.11.12 3:08:17    

В цілому народ підтягується!
Тільки за цей сезон на ДЗ Цунів близько 10 людей вирішили займатись цим спортом на постійній основі... і думаю що це не може не радувати!

ПовідомленняУгрюмый © 16.11.12 16:14:33    

ПОРАДА, для категорії парашутистів, які вирішили займатись стрибками (хто проходить програму підготовки) Переглядаючи форуми, приходжу до висновку, що існує великий розрив між досвідченими парашутистами, інструкторами і парашутистами, які починають робити перші кроки в небі. При цьому, обмін досвідом між початківцями носить більш емоційний характер ніж конструктив, що в свою чергу може призвести до небажаних наслідків і очікуваний прогрес, як парашутиста розтягується в часі (а деколи і відмова від мрії, або ще гірше травми).  Я за своє парашутне життя підготував не один десяток парашутистів, яких успішно пересадив на «Крила» і завжди індивідуально підходив до підготовки парашутиста. Дрібниць тут не може бути. Від моральної до фізичної підготовки людини присвятити себе небу, так і в підготовці до чергового стрибка. Прицьому я не говорю про спорт, це більш схоже на активний відпочинок. Моя порада — виберіть на аеродромі, на якому ви стрибаєте одного інструктора і всі свої думки плани і наміри обговорюйте з ним, при цьому ви можете слухати думки різних категорій парашутистів і інструкторів, але обов’язково остаточне рішення приймати тільки з своїм інструктором.
ПовідомленняУгрюмый © 10.06.13 12:27:52    

До відома усіх парашутистів, які виявили бажання проходити курси підготовки парашутистів і навчитись стрибати з парашутом типу "Крило"!!![u]
В звязку з збільшенням кількості бажаючих пройти вищезазначені курси, прохання підготувати мені свої дані за наступними показниками
1. прізвище, імя, по-батькові.
2. число, місяць, рік народження.
3. місце фактичного проживання (звідки приїжджаєте на аеродром), достатньо вказати місто і область, якщо це не обласний центр.
4. кількість стрибків станом на день відправлення данних.
5. контактний телефон.
Ваші дані будуть використані для ефективного, раціонального і рівномірного завантаження роботою інструкторів ПДС, парашутної техніки та літака. При плануванні роботи буде максимально враховуватись все (від психологічної сумістності - до навичок "студентів", які проходять підготовку).
Успіху Вам і терпіння в досягненні "крилатої" мети! Good

Сторінка 4 з 4
назад  1, 2, 3, 4

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU