Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Для майбутніх спортсменів парашутистів

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Сторінка 2 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняHoks © 19.08.08 19:15:49    

Yura, знаєш, серед людей, котрі закінчували класику в час,коли вже існувала програма АФФ, навряд чи знайдеться людина, котра б не прагнула закінчити АФФ, ніж ковбасити класичну програму. По-перше , економиш час - за вихідні вже може бути з тебе спорсмен, по друге - злосчасна поза при падінні, котра на АФФ формується правильно, а на класиці - як вийде.

Ми колись рахували, на скільки дорожче виходить АФФ, і виявилось що в остаточному рахунку - не набагато дорожче. Просто відразу знайти 2 тисячі долларів - не так просто. А зараз вже більше - 2000 євро.
ПовідомленняYura © 19.08.08 20:50:56    

Hoks
Дякую за відповідь, шось приблизно таке і хотів взнати.
Ше одне питання: який в кінці навчання видається дозвіл, на які парашути і де можна буде на них стрибати?
ПовідомленняZippo © 19.08.08 21:00:13    

Yura написав(ла):
Ше одне питання: який в кінці навчання видається дозвіл, на які парашути і де можна буде на них стрибати?

Дозвіл не видається, а робиться запис у парашутній книжці про те, що ти допущений до виконання стрибків з паташутом типу "крило". З цим записом ти можеш стрибати на любій дробзоні в Україні. Але як правило щоб не було всяких там "контрольних переприжок" і іншого роду непоняток, люди роблять сертифікат категорії B з яким ти можеш вже навіть за кордоном стрибати.

ПовідомленняYura © 19.08.08 21:10:41    

ZIPPO
Ок. Тепер зрозуміло приблизно.

Йду десь шукати карту з позначеним скарбом.
ПовідомленняZippo © 31.08.08 20:21:14    

Для львівських спортсменів потрібно до пятниці оформити документи, а саме:

===============================================================

Начальнику Львівського АСК ТСОУ  
                                                                             Від ___________________________
                                                                             ______________________________

ФОТО

АНКЕТА – ЗАЯВА
                                                  АВІАЦІЙНОГО СПОРТСМЕНА

Я,_________________________________________________________________________

Загальні відомості про себе:
Дата і місце проживання_______________________________________________________
                                       _______________________________________________________
Освіта (місце навчання, телефон)________________________________________________
                                                      ________________________________________________
Місце роботи, телефон_________________________________________________________
Документ що підтверджує особу_________________________________________________
(№, серія і ким виданий) ________________________________________________________

Дата ____________________                  Підпис ____________________

ДОЗВІЛ БАТЬКІВ   (для осіб молодших від 18 років)

Дата ____________________            Підпис батьків____________________

Анкету перевірив _____________________ ( ____________ ) " ___ " __________ 200 __ р.

А В Т О Б І О Г Р А Ф І Я

Дата ____________________                  Підпис ____________________

Начальнику Львівського авіаційно-
                                                                                        спортивного клубу ТСО України
                                                                                        Гаврилюку Олександру Богдановичу
                                                                                        від _____________________________    

ЗАЯВА

Прошу дозволити мені займатися парашутним спортом у Львівському АСК як спортсмену-
парашутисту. Зобов'язуюсь виконувати усі вимоги документів, що регламентують ПАРАШУТНУ
ДІЯЛЬНІСТЬ в Україні, вказівки адміністрації Львівського АСК, інструкторів і пілотів, які стосуються
поведінки на аеродромі, а також підготовки та виконання стрибків з парашутом.

«____»________________200__ р.                       Підпис ________________    

Заходи безпеки та відповідальності при виконанні стрибків з парашутом на аеродромі «Цунів»

В період виконання стрибків на аеродромі Цунів забороняється:
■    виконувати стрибки без медичного страхування здоров'я;
■    виконувати стрибки без встановлення страхуючих приладів на парашутній системі;
■    виходити на льотне поле, підходити до літаків чи вертольотів без дозволу керівника
польотів (стрибків з парашутом);
■    навмисно вводити в дію основний парашут на висоті, нижчій за 700 метрів;
■    свідомо приземлятися на місця укладання парашутів, злітно-посадочну смугу, місця
стоянки і завантаження вертольота чи літака;
■    залишати авто (мото) транспорт поза спеціально відведеними для цього місцями;
■    знаходитись в місцях укладання парашутів або на лінії стартового огляду  особам,
які безпосередньо не задіяні в процесі укладання парашутів чи у виконанні стрибків;
■    курити в місцях укладання парашутів або на лінії стартового огляду та в інших не
призначених для цього місцях;
■    розпивати спиртні напої на території аеродрому, а також менше, ніж за 36 годин до
початку чергових стрибків з парашутом;
■    створювати шум і порушувати громадський порядок на аеродромі;
■    смітити на території аеродрому.
            Я готовий нести відповідальність у випадку навмисного порушення Правил перебування
на аеродромі,
виконання парашутних стрибків, зберігання парашутного майна у відповідності з чинним
законодавством України, встановленим Львівським АСК порядком, вказівками та інструкціями.
            Я ознайомлений із заходами безпеки, відповідальністю при виконанні польотів та стрибків
з парашутом і зобов'язуюсь їх виконувати.

Підпис_____________________

АНКЕТА

1.    Прізвище__________________Ім'я______________ П.Б.____________________________
2.    Документ, що засвідчує особу:_______    серіїя_________№_________________________
виданий_______________________________________________________________________
3.    Дата народження_________________    
4.    Домашня  адреса, телефон_____________________________________________________
5.    Місце праці (навчання), посада, тел._____________________________________________
6.    Спортивний розряд____________Сертифікат______________________________________
7.    Дата проходження ЛЛК (медогляд) «____»_________________200___р.

..........................................................................................................................................................

Анкетні дані відповідають представленим документам_________________________________

сторінка 2

ЗАЯВА ПРО ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ
(Для осіб, котрі не посягли 18-літнього віку, - додатково - обов'язковий підпис одного з
батьків або опікунів):_________________________________________________________
Я, _________________________________________________________________________,
з метою отримання дозволу використання можливостей і обладнання Львівського АСК для виконання
парашутних стрибків, наземних тренажів та польотів (надалі - "парашутна діяльність") згоджуюсь
з наступним;
■    я розумію і визнаю, що парашутній діяльності властиві РИЗИКИ через мою неуважність,
необережність або внаслідок нездоланної сили, тобто надзвичайних і невідворотніх при
даних умовах збігах обставин (форс-мажорних обставинах)
■    я свідомо і добровільно приймаю всі ризики під час моєї участі в парашутній діяльності
■    я звільняю Львівський АСК від будь-якої відповідальності, претензій чи вимог в результаті
моєї парашутної діяльності - при невиконанні мною заходів безпеки
■    я не буду порушувати кримінальні або цивільні справи (або робити заяви) проти Львівського
АСК за травми або інші втрати, понесені мною в результаті парашутної діяльності, при
невиконанні мною заходів безпеки та вимог документів, регламентуючих льотну роботу
■    я уважно прочитав і вивчив дану заяву про звільнення від відповідальності, повністю
зрозумів її зміст і підписав власноручно, без примусу

_________________________________________________________________________________

Відмітка про страхування:

Дата страхування «____»________________200__ р.    (поліс №____від «____»__________200__ р.)
Термін страхування____________________________
Страхова сума______________________________гри.    
Страховий внесок    грн.
Підпис особи, яка відповідає за страхування    /______________________ /

Dok4.rar
 Опис:
АНКЕТА – ЗАЯВА АВІАЦІЙНОГО СПОРТСМЕНА

Скачати
 Назва файлу:  Dok4.rar
 Розмір файлу:  6.44 KB
 Скачано:  136 раз(ів)

Dok3.rar
 Опис:
ЗАЯВА
Прошу Вашого дозволу на виконання парашутних стрибків у Львівському АСК з власною парашутною системою:

Скачати
 Назва файлу:  Dok3.rar
 Розмір файлу:  8.13 KB
 Скачано:  137 раз(ів)

Dok1.rar
 Опис:
ЗАЯВА
Прошу дозволити мені займатися парашутним спортом у Львівському АСК як спортсмену-парашутисту.

Скачати
 Назва файлу:  Dok1.rar
 Розмір файлу:  10.45 KB
 Скачано:  136 раз(ів)

ПовідомленняVictorT © 03.09.08 13:00:20    

Все это конечно просто замечательно, что аж во второй половине сезона (!) начинается оформление бумаг для прыжков спортсменов. Но, имхо, складывается впечатление, что Г. тянет время (хорошо, если я ошибаюсь), поскольку, во первых, требует оформления бумаг, которые на других ДЗ не требуется для совершения прыжков, и во вторых, говорит, что будет отправлять их в Киев (опять же, имхо, напрашивается мысль, что это тоже способ тянуть время). Но, тем не менее, я предлагаю все-таки прийти в эту пятницу в клуб и оформить бумаги (чтобы задержка, если она будет, была не с нашей стороны, а со стороны Г.).
Повідомленняgdanz © 03.09.08 16:10:02    

Я думаю что эти бумажки нужны пану Г для личных целей (может для отчетности, или сами додумайте для чего)
А прыгов для спорцменов как небыло так и не будет. Тем более что уже близиться конец сезона, а в следующем можна запеть про всякие бумажки по новой.
Если уже пан Г один раз пошел на конфронтацию ситуация может улучшиться тока с уходом пана Г из клуба вобще.

ПовідомленняzGreekz © 03.03.10 12:54:27    

Що до медичних папірців на ДЗ ВОРОНІВ "РАСК"
Всі доповнення і новини є на сайті http://rask.rv.ua/ в роздіді МЕДИЦИНА
Там же є номер телефону штатного лікаря з яким можна уточнити всі нюанси.
ПовідомленняAlexGL © 03.03.10 23:18:40    

мій рецепт того як дешевше стати самостійним спортсменом-парашутистом:
1) Робите 1-3 ознайомчі стрибки на дубі (щоб мали уяву що таке стрибок з парашутом)
2) Їдете в Москву в аеродинамічну трубу і літаєте 30 хв, за цей час ви опануєте вільне падіння.
3) Повертаєтесь і проходите за 10 стрибків класичну програму (легко, як по маслу), на цьому етапі головне це опанувати керування куполом, тому максимум уваги саме до цьої частини стрибка, бо стабільне вільне падіння ви вже будете вміти.

1 стрибок - розчековка.
2 стрибок - 3 сек
3 стрибок - 5 сек
4 стрибок - 10 сек
5 стрибок - 15 сек (з Ут-15)
6 стрибок - 20 сек
7 стрибок - 30 сек
8 стрибок - 30 сек (контрольний, на крилі)

Це самий дешевий спосіб стати спортсменом парашутистом.
ПовідомленняFistashka © 04.03.10 0:14:57    

AlexGL написав(ла):

"рецепт" - це ти вдало назвав. Був би той рецепт цінніший, якби відразу з розцінками...в.т.ч з московськими
Хоча б приблизно Surprised
ПовідомленняVictorT © 04.03.10 8:37:34    

Fistashka написав(ла):
якби відразу з розцінками...в.т.ч з московськими

Хоча б приблизно

Приблизительные московские розценки смотри в теме про трубу,  цены на прыжки - в Дропзонах Украины.

ПовідомленняNewcomer777 © 04.03.10 11:25:02    

AlexGL написав(ла):
мій рецепт того як дешевше стати самостійним спортсменом-парашутистом:
1) Робите 1-3 ознайомчі стрибки на дубі (щоб мали уяву що таке стрибок з парашутом)
2) Їдете в Москву в аеродинамічну трубу і літаєте 30 хв, за цей час ви опануєте вільне падіння.
3) Повертаєтесь і проходите за 10 стрибків класичну програму (легко, як по маслу), на цьому етапі головне це опанувати керування куполом, тому максимум уваги саме до цьої частини стрибка, бо стабільне вільне падіння ви вже будете вміти.

1 стрибок - розчековка.
2 стрибок - 3 сек
3 стрибок - 5 сек
4 стрибок - 10 сек
5 стрибок - 15 сек (з Ут-15)
6 стрибок - 20 сек
7 стрибок - 30 сек
8 стрибок - 30 сек (контрольний, на крилі)

Позволю не согласиться.  Cool Это один из эффективных способов, но не самый дешевый уж точно. Съездить на 30 мин. в трубу вынесет баксов 400, что даже по цене 150грн за прыжок приравнивается к 22 прыгам. Да, новичок получит навыки владения телом в потоке. Но он не получит навыков отделения от ЛА, он не получит навыков кручения комплекса с мешком за плечами, и в конце концов он не получит психологической подготовки. И Х, как говорится, З сможет ли он все это наверстать за указанные тобой 8 прыгов (не говоря уже про управление куполом).
Ты предлагаешь 3+8+22 = 33 прыга (по деньгам). Тот, кто дружит с координацией движения и не псих сможет пересесть на крыло даже раньше. Wink Но зависит это от индивидуума, и его желания.  Drink

Повідомленняklim © 10.03.10 0:26:19    

newcomer777

Буду краток: +1  Very Happy  Very Happy  Very Happy
Повідомленняskydoc © 01.10.10 12:28:33    

моя історія проходження навчання:
9 стрибків з д1-5у(принуд, розчек, 3с,5с,....), 30 хв труби (але не Московської, а знайшов у неті про Самарську, все разом, з поїздкою, ночівлею обійшлось в 3000грн), після наступного стрибка інструктор рекомендував перехід на крило, але я вирішив ще пару стрибків зробити з д1-5у,так би мовити, для себе впевненості набрати, а вже 13й стрибок був ввідний з крилом. Трішки не так, як писав AlexGL, але принцип той же. Проходив для допуску контрольний стрибок на відомій ДЗ, без проблем. Збраюсь на сертифікацію Smile
То newcomer777: вважаеш, в трубу не потрібно їхати? не згоден! труба не тільки для того, щоб навчитися триматися на потоці, навики є дуже цінними, інакше, навіщо спортсмени постійно бувають там? Інструктори, навіть розповідали історію про одного студента, який провів кілька годин в трубі, потім пішов на AFF і вже на першому рівні забацав фріфлай Smile
а з приводу: "сможет ли он все это наверстать за указанные тобой 8 прыгов (не говоря уже про управление куполом)." - так, зможе! Для мене це не було проблемою, після труби все йшло на раз, а щодо купола-а першораники з крилом як стрибають? Тут ідеться не тільки про сам перехід на крило, а щоб він був максимально безпечний, щоб студент міг вийти з БП, а після труби це набагато легше, відчув не собі Smile
ПовідомленняNewcomer777 © 01.10.10 13:13:16    

Цитата:
То newcomer777: вважаеш, в трубу не потрібно їхати? не згоден!
Где я говорил, что в трубу ехать не надо? Читай внимательнее, ок? Wink
Цитата:
труба не тільки для того, щоб навчитися триматися на потоці, навики є дуже цінними, інакше, навіщо спортсмени постійно бувають там?
Не совсем понятно что именно ты хотел сказать. Для новичков - только для того, чтобы научиться держаться на потоке, делать вводы и контрвводы. Для спортсменов минута в трубе получается дешевле чем минута падения с самолета, плюс время сессии 2,5-3 мин, что опять же позволяет отработать (научиться , отточить навык) больше, чем за время реального прыга.

Еще раз: труба - это супер, но можно и дешевле!  Secret

Сторінка 2 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU