Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Міжнародний Rope jumping фестиваль в Житомирі 1-3.08.08 р.

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняmohi © 28.07.08 23:01:19    Міжнародний Rope jumping фестиваль в Житомирі 1-3.08.08 р.

1-3 серпня в Житомирі пройдет международный Rope jumping фестиваль. Більш детально отут
Там зареестровано купа команд, але зі львова, здаєтся, немає. Хіба за 3 дні встигнемо мобілізуватися Smile

пс: сорі, якщо в тих двох довгих темах ця інфа вже є, я не перечитував всі 26 сторінок.

ПовідомленняZippo © 28.07.08 23:23:40    

mohi, постараюсь прояснити чому Lviv eXtreme club там нема.
  1. тому що, стрибаєм ми роуп як правило у міжсезоння, коли нама стрибків із парашутом. За винятком коли вже дуже приспічить тим хто ще не пробував.
  2. тому що, там і без нас буде купа народу і настрибатись вдосталь наврядчи вдасться, навіть при наявності двох підвісок.
  3. тому що, трохи далековато + нас туди ніхто аж так сильно не запрошував, та й щоб ми щось там ексклюзивне показували порівняно із гуру стрибунами я б не сказав. І як на мене вже трохи пізнувато туди гострити лиижі.

Повідомленняmatus © 04.08.08 13:42:15    Сегодня (04.08.08) по ТВ, фестиваль роупа в Житомире

На каналах ICTV и 1+1 в одном из выпусков вечерних новостей будет рубрика про Фестиваль Rope-Jumping'а в Житомире, который проводился в эти выходные. (Съемка была в Вс.)

ICTV
Факти. Інформаційний випуск      18:45
Спорт     19:10
Надзвичайні новини     19:25

1+1
19:30  ТСН  
23:30  ТСН
ПовідомленняNadezda_95 © 04.08.08 13:51:04    

тре глянуть!!!! Clapping
ПовідомленняAnke © 04.08.08 16:27:17    

точняк,тре подивитись!
ПовідомленняAbsinth © 04.08.08 17:54:15    

ЗАПИШІІІІТЬ ХТОСЬ!!!!!
ПовідомленняVictorT © 04.08.08 18:13:06    

В передаче в 18:45 сюжета небыло. Зато показывали крымские карстровые пещеры. Ждем дальше.
ПовідомленняVictorT © 04.08.08 18:40:32    

Все еще небыло, пора переключать на 1+1, хотя еще по ictv передача не закончилась.
ПовідомленняVictorT © 04.08.08 19:08:36    

Сюжет будет в 23:30 на 1+1, показали анонс.
ПовідомленняDen © 04.08.08 22:22:07    

В 21.30 был оч прикольный сюжет по К1. Вот правда не знаю показывают ли у вас этот канал... Я вообще смотрел в нете онлайн трансляцию, т.к. телевизор не смотрю. Ибо ем грибы и смотрю ковёр  Very Happy
Будет повтор в 03.10 по телеканалу К1. можно посмотреть тут
Если кто не будет спать, советую посмотреть.
ПовідомленняDen © 04.08.08 22:24:42    

2matus
с ICTV ты чё-то напутала. Их съёмочной группы на мосту не было.
ПовідомленняVictorT © 04.08.08 23:02:04    

По 1+1 показали сюжет буквально на пару десятков секунд. Промелькнул там и Ден. Еще что-то сказали про парашютистов, но я не разобрал что (наверняка какую-то глупость Very Happy).
ПовідомленняAbsinth © 04.08.08 23:09:44    

Сюжет нізачьот.. Evil or Very Mad
VictorT
Сказали, що роупери не рахують своїх пригів навідміну від парашутистів...Very Happy
Думав буде чуть-чуть цікавіше...мяко кажучи...

ПовідомленняТолік © 04.08.08 23:32:42    

байда
ПовідомленняLeona © 04.08.08 23:33:32    

absinth написав(ла):
Сюжет нізачьот..  Evil or Very Mad

absinth згідна з тобою повністю. Взагалі виклали то все так, що малозацікавлені люди однозначно покрутили б біля виска. А та тьотка з такою ухмилкою розповідала, що типу: он дивіться, ненормальні з моста стрибають, ги Evil or Very Mad
чи то в мене такий настрій поганий, що я так все сприйняла Surprised

Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU