Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Другий зліт - перше падіння: Рівне, 27.07.08

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про перший СВІЙ стрибок із парашутом Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняCamomile © 28.07.08 11:55:19    Другий зліт - перше падіння: Рівне, 27.07.08

Так, ліву ногу поставити на виступ дверей, не забути пригнутися (думки, які крутилися в голові, поки я підходила до дверей літака)... ой, це щось так високо, треба запитати в інструктора чи... еее... ой... що це... де я... ой, та я вже падаю... 521, 522, 523... ураааааааа!!!!!  Я лечу, я це зробила Yahoo  Я підняла голову і побачила цей гарненький, біленький купол над головою, якому була безмежно рада і зразу ж почала висловлювати йому подяку ))  Ніколи не думала, що буду говорити з парашутом  Smile  Тепер от думаю, що недарма Едуард Миколайович (він же лікар) сказав, що перед наступним прижком треба пройти психіатра і невропатолога Very Happy
Краєвиди, які відкривалися з такої висоти, були просто вражаючі...відчуття було таке, що я зависла у повітрі і не рухаюся, було якось так тихо, спокійно, таке собі блаженство я б сказала. Але попри то все мені було страшно, особливо коли дув вітер і мною трохи хитало. Я боялася поворухнутися, бо мені здавалося, що зараз я звідти звалюся і моє вільне падіння продовжиться Smile Тому я просто собі висіла, тішилася з того, що я летю і періодично спілкувалася то з парашутом, то сама з собою Pardon
Але то ще було не все, бо треба було ще приземлятися і казав інструктор, що бажано при цьому не ламати ні ручки, ні ножки. Тому коли я побачила, що мене несе на якусь напіврозвалену хату, кругом якої ще й купа дерев росте, то вирішила, що страх страхом, а за стропи дьоргати треба. А так як розвертатися в повітрі мені все таки було страшно, то вирішила тягнути вліво )) Думаю, то була хороша ідея, бо хату я все таки облетіла, а от мурашник не вдалося обминути і я в нього заїхала чуть не самим фейсом Very Happy Приземлення було швидким і раптовим, точно знаю, що склала за правилами ноги і планувала приземлитися на них, але враховуючи то, що після приземлення мене боліли не ноги, а "сідальний м'яз", підозрюю, що все таки приземлилася на дещо інше Goof  Бігом почала тягнути нижні стропи і проїхалась по полі зовсім не багато, при цьому вже не дякуючи парашутику, а матюкаючи його Very Happy
Складання парашута, плетіння косички зі строп і носіння 22 кг по полі не викликали нічого іншого, як посмішки від вуха до вуха і усвідомлення того, що я все таки це зробила і тепер найщасливіша людина на землі  Yahoo  Yahoo  Yahoo
Оце воно й було, моє перше стрибання з парашутом, мої перші 3 секунди, перші 950 метрів... Сказати, що мені сподобалося, це нічого не сказати, бо це було мегакласно, меганеперевершено і меганезабутньо Smile Стільки задоволення за якихось там 4 хвилини я ще не відчувала. Це було і відчуття радості, що я лечу, і того, що я переборола свій страх висоти і все таки стрибнула, і купа всього....
І хоча сьогодні мене болять навіть ті мязи, про існування яких я не здогадувалася, але бажання стрибати ще від цього ані трошечки не зменшується, а навпаки росте. І я вже рахую дні до наступних вихідних і наступних 3 секунд Smile
ПовідомленняТолік © 28.07.08 12:08:34    

camomile написав(ла):
Сказати, що мені сподобалося, це нічого не сказати, бо це було мегакласно, меганеперевершено і меганезабутньо Smile Стільки задоволення за якихось там 4 хвилини я ще не відчувала. Це було і відчуття радості, що я лечу, і того, що я переборола свій страх висоти і все таки стрибнула, і купа всього....

Гарно! Good Мої вітання!
Ти подвійний молодчинка, бо переборола не тільки свій страх, а й не відступила після першої невдачі і все-таки зробила те, що хотіла!
А коли, якщо не секрет, ти відчула максимальне задоволення - під час польоту, чи може вже після приземлення, коли прийшло усвідомлення того, що ти здійснила?

ПовідомленняCamomile © 28.07.08 12:12:32    

Дякую Smile
Чесно кажучи я не знаю, бо воно ще досі максимальне Smile І я ще до кінця мабуть не усвідомила, я ще в процесі Smile На кожному етапі падіння були різні враження і різні відчуття які в сумі дали Yahoo  Yahoo  Yahoo
ПовідомленняNadezda_95 © 28.07.08 12:23:33    

camomile написав(ла):
І я вже рахую дні до наступних вихідних і наступних 3 секунд

гарно сказала! Good

ПовідомленняSalivan © 28.07.08 12:46:33    

Вот тепер і ти чудо  Good   Clapping  Clapping
ПовідомленняТолік © 28.07.08 13:10:03    

оффтоп

camomile написав(ла):
Едуард Миколайович (він же лікар) сказав, що перед наступним прижком треба пройти психіатра і невропатолога

Ага, і завести новий календар Very Happy:
camomile написав(ла):
Другий зліт-перше падіння: Рівне, 27.07.07
ПовідомленняNadezda_95 © 28.07.08 13:18:05    

Толік написав(ла):
обов"язково! І завести новий календар :
camomile написав(ла):
Другий зліт-перше падіння: Рівне, 27.07.07

це ще один доказ, що людина перебуває під впливом позитивних емоцій, тому думаю, на таку дрібничку можна не звертати уваги.

ПовідомленняНаталі © 28.07.08 13:39:35    

camomile написав(ла):
Ніколи не думала, що буду говорити з парашутом  

camomile написав(ла):
Бігом почала тягнути нижні стропи і проїхалась по полі зовсім не багато, при цьому вже не дякуючи парашутику, а матюкаючи його

LOL  LOL  LOL  LOL  LOL Скажи чесно: люблю поспілкуватися на різні темиSmile
Толік написав(ла):
Ти подвійний молодчинка, бо переборола не тільки свій страх
 Shocked Страх?? Хіба вона боялась?? Ти її очі в літаку бачив??? Там не страх був, а вогник, який так і дьоргав її стрибнути Very Happy
Молодець! І великий респект за мегапозитивний настрій в літаку!

ПовідомленняТолік © 28.07.08 14:01:19    

Наталі написав(ла):
Страх?? Хіба вона боялась?

camomile написав(ла):
я переборола свій страх

Страх - це не соромно, це природно. Я набагато більше поважаю тих, хто боїться, але долає свої страхи, ніж тих, хто взагалі нічого не відчуває.
До речі, я тоді вночі посеред буряків і пшениці також страху спожив - все здавалося, що зара якісь вовкулаки на мене накинуться Very Happy. Але я сказав собі, що не посоромлю горде звання парашутиста другоразника, і так вальяжно йшов далі...

ПовідомленняCamomile © 28.07.08 14:08:18    

Nadezda_95 написав(ла):
гарно сказала! Good
сенкс ))

Толік написав(ла):
Ага, і завести новий календар
А з часом я щось трохи завтикала)) Получається, що маю вже рік стажу  Very Happy

Наталі написав(ла):
І великий респект за мегапозитивний настрій в літаку!
Дякую ) Але це все тому, що в мене компанія хороша була Wink
ПовідомленняНаталі © 28.07.08 14:43:25    

Толік написав(ла):
До речі, я тоді вночі посеред буряків і пшениці також страху спожив - все здавалося, що зара якісь вовкулаки на мене накинуться

Та тобі не з парашутом стрибати, а на сафарі треба, може впечатлить цього разу??

ПовідомленняТолік © 28.07.08 14:50:11    

Наталі написав(ла):
Та тобі не з парашутом стрибати, а на сафарі треба, може впечатлить цього разу??

невже тебе б не захопило сафарі?
Кожному своє - комусь одне більше подобається, комусь інше. Тому ми і цікаві одне одному, що різні. І це прекрасно Smile .

ПовідомленняVictor SV © 28.07.08 17:55:05    

ггггг шось  Zippo з коментами спить Cool
ПовідомленняLeona © 28.07.08 18:31:38    

camomile написав(ла):
Едуард Миколайович (він же лікар) сказав, що перед наступним прижком треба пройти психіатра і невропатолога

він ще багато чого цікавого казав, особливо методи зміни метеоумов  Very Happy

camomile написав(ла):
"сідальний м'яз"

camomile написав(ла):
ті мязи, про існування яких я не здогадувалася

LOL

camomile написав(ла):
Оце воно й було, моє перше стрибання з парашутом, мої перші 3 секунди, перші 950 метрів...

ти молодчинка! вітаю!  Clapping  Clapping  Clapping

ПовідомленняVictorT © 28.07.08 20:59:30    

Leona написав(ла):
особливо методи зміни метеоумов  Very Happy

А это не я разве говорил?
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про перший СВІЙ стрибок із парашутом Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU