Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Новий "спраглий" парашутист :)

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> На екстремальну тематику Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняNeverland © 27.07.08 21:57:52    Новий "спраглий" парашутист :)

Привітик всім екстрім клубівцям Smile  Мене от на цей сайт випадково занесло Very Happy  Шукала з ким би то На Чоргору сходити і от сюди попала гуглом). Але от почитала почитала, і вирішила, що мені 21, а я ще не стрибала з парашутом.... Mad , треба виправляти Very Happy Правда страшнувато так трохи... Теоретичну інфу я вже прочитала, знаннями підкована, куди іти і що робити знаю. Very Happy  Правда отак би хотіла спочатку щоб набратися повністю сміливості глянути як стрибають, там чи щось таке Embarassed . Може ви десь збираєтесь окрім цього форуму? Коли стрибаєте? Може я би подивилась чи розказали б мені щось ще про вас Cool
ПовідомленняНаталі © 28.07.08 8:48:08    

Neverland, як людина яка один раз 2 дня просиділа на аеродромі і не стрибала, то мене давила велика щира українська зелена жаба. Тому краще готуйся зразу до пригів, а там і подивишся як стрибають інші разники, а також спортсмени. Вражень хватить на пів року точно! Не забудь взяти фотік, а потім знимки викласти у галереїSmile
З.І. Деталі куди і коли краще поїхати можеш дізнатись у наших "перців" їхні контакти є в розділі контактиSmile (вибачте за тафтологію)

ПовідомленняAndrey © 28.07.08 9:21:40    

Наталі написав(ла):
Тому краще готуйся зразу до пригів, а там і подивишся як стрибають інші разники, а також спортсмени.

Абсолютно погоджуюсь і підтримую! Краще один раз спробувати, чим 100 разів почути чи побачити. А на рахунок "подивитись", то можеш скачати відео з стрибками і подивитись. Тоді точно "жаба" почне давити!!! Very Happy
Neverland написав(ла):
Правда страшнувато так трохи..
Якщо страшнувато, то це означає, що вражень буде повні штани....... Very Happy Шютка конешно..... Але вражень справді буде багато! А боятись не варто!
ПовідомленняZippo © 28.07.08 9:25:11    

Neverland написав(ла):
Може ви десь збираєтесь окрім цього форуму? .... чи розказали б мені щось ще про вас
Ми ше час від часу екстремально п'єм горівку і запиваєм пивом Crazy
ПовідомленняAndrey © 28.07.08 9:52:27    

ZIPPO написав(ла):
Ми ше час від часу екстремально п'єм горівку і запиваєм пивом

LOL  LOL  LOL  а потім з будуна стрибаєм зразу з самого раня (якшо дохтор нічо не занюхає Very Happy ) і будун як рукою знімає Smile

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU