Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Штурм Ельбруса (відео)

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 23.07.08 19:05:21    Штурм Ельбруса (відео)

Нещодавно повернулась банда українців (16 чоловік), які мужньо підкорювали найвищу вершину Європи гору Ельбрус 5642 м. Runner
Пропонуєм вашій увазі ролик, який я маю надію передасть атмосферу походу. Дивимось і коментуєм. Wink Важить 19.7 мб

А тут можна почитати щоденник подорожі

Змінено: Zippo (24.07.08 11:24:30)
ПовідомленняLeona © 23.07.08 19:35:11    

Отож буду перша. Таку музику використовують в фільмах пригодницьких, мабуть вона і є з якогось (?)  Wink  Тому скажу лише один музичний супровід може надихнути на подвиг. Фотки классс Good , але якщо б було відео було б набагато ефектніше і цікавіше. Взагальному все гуд, але бажання ще раз подивитись не виникає, а от поїхати хоча б на Говерлу дуже захотілось.  Smile
ПовідомленняZippo © 23.07.08 19:49:32    

Leona написав(ла):
Таку музику використовують в фільмах пригодницьких, мабуть вона і є з якогось (?)
А от і ні Razz Музичка всім відомої групи Metallica а пісенька The Ecstasy Of Gold Smile

Leona написав(ла):
але якщо б було відео було б набагато ефектніше і цікавіше
Нажаль відео було дуже, дуже мало, Sad а те що й було 320х240 на "верхотурі" від ультрафіолету все засвічене червоним кольором, звісно можна було зробити кліп у чорно білих тонах або сепіа, але навіть на нього не вистачило б відзнятого матеріалу. Тому прийняв рішення не змішувати фоти і відео.

Leona написав(ла):
але бажання ще раз подивитись не виникає
За ці слова голова мого фанклюбу - Наталі і її зам - Neftis тебе невзлюблять... Jokingly  Crazy
ПовідомленняLeona © 23.07.08 19:59:16    

ZIPPO написав(ла):
А от і ні  Музичка всім відомої групи Metallica а пісенька The Ecstasy Of Gold
вибачайте, чомусь так вже склалось, що Металіки тільки пару пісень чула (обіцяю виправитись, дійсно музика клас)  Embarassed   Pardon

ZIPPO написав(ла):
кліп у чорно білих тонах або сепіа
для такого воно б дійсно не годилося  Confused

ZIPPO написав(ла):
За ці слова голова мого фанклюбу - Наталі і її зам - Neftis тебе невзлюблять...
о-о-у  Vava  Тільки сильно не бийте. Я ще раз подивлюсь, чесно  Jokingly
ПовідомленняAbsinth © 23.07.08 20:25:02    

Як на кліп, змотований з фоток, дійсно супер, ЗІППО зачод Good , проте і розумію Леону, бо загалом- це як перегляд фоток під музичку(на виправдання цих слів скажу що музичний супровід дуже вдало підібраний).
ПіЕс. Бажання переглянути ще разок-другий ВИНИКЛО Very Happy

ПовідомленняANGELo © 23.07.08 20:26:23    

В нас з'явився фан-клуб Зіппо?!  Shocked  Леона! Не зв'язуйся з ними. А то залишиться з тебе лише половина. І то одна. Very Happy кліп я вже подивлюсь скоро, але якщо там та пісня Металліки, яка просто клас - значить має бути цікаво. Cool
ПовідомленняIgorK © 23.07.08 20:27:26    

Клипец понравился. То что он сделан только из фотографий глаз не резало. Все в тему. Музыка вдохновляет на что-то величественное. Приятно было увидеть клубовский реглан на Эльбрусе  Smile
ПовідомленняZippo © 23.07.08 20:28:31    

Leona написав(ла):
Тільки сильно не бийте. Я ще раз подивлюсь, чесно

absinth написав(ла):
ПіЕс. Бажання переглянути ще разок-другий ВИНИКЛО
Ааааа страшно стало Jokingly Завтра вам пощади не буде Vava

ANGELo написав(ла):
Леона! Не зв'язуйся з ними. А то залишиться з тебе лише половина. І то одна.
Ой неможу.. LOL
ПовідомленняLeona © 23.07.08 21:20:01    

ANGELo написав(ла):
Леона! Не зв'язуйся з ними. А то залишиться з тебе лише половина. І то одна.

ZIPPO написав(ла):
Ааааа страшно стало  Завтра вам пощади не буде

ясно що страшно, вже чую як хтось мені дихає в спину Crazy    Перспектива стати половинкою теж особливо не приваблює  Confused  Very Happy

ПовідомленняHoks © 23.07.08 21:38:33    

Взагалі, музичка  як для фільму типу " скелелаз" чи "Перл Харбор", в тому місці, де головний герой рятує  світ Very Happy  В мене такі асоціації принаймні були Smile
По суті відео я згідна з IgorK  - за відсутністю матеріалу, фото не різало око, все було змістовно, логічно побудовано. Музика додала пієтету, але за обставин,коли наші побратими скорили кришу Європи - я то можу пропустити  Smile
ПовідомленняNadezda_95 © 24.07.08 8:23:37    

НормУльна вийшла презентейшен! Фотки з різних ракурсів змушють перейняти всю тамтешню атмосферу. Ніби караван в пустелі... Топають, топають з обличчями наче йдуть не на подвиг... Прапор, вишиванка - справжні патріоти! Гарно, після перегляду навіть почали метелики літати Pardon
ПовідомленняНаталі © 24.07.08 9:21:06    

Я в шоці, неймовірному шоці. У кожного своя стихія і свій екстрім. Когось беззупинно тягне у небо, когось у воду, а цього разу естрималів потягнуло у гори. Гори, мальовничої краси; гори, повні небезпек і один не вірний крок може коштувати життя.... Для мене дивитись на ці величезні глиби снігу і льоду, створені природою та співставляти його з мандрівкою реальних людей, а особливо знайомих - в голові не вкладується. Мабуть тому з задоволенням переглядаю відео знову і знову.
Leona написав(ла):
перспектива стати половинкою теж особливо не приваблює    

Леоночка, а тобі й не треба ставати половинкою, я не люблю коли хтось зазіхає на моє місце Wink

ПовідомленняAndrey © 24.07.08 9:47:08    

Кліп класний!!! Good  Good  Good  ZIPPO зачот! Clapping  Clapping
Особливо вражає в кінці панорама засніжених вершин, хмари внизу!!!!! Варто пройти такий важкий шлях, щоб побачити таку красу! І музика класна, ніби торжественна Smile

З.І. Як писала мені одна людина - "Життя - це краса. Захопися нею." Кліп надихнув на ще одну мрію. І як десь недавно читав - Мрії можна мріяти, а можна втілювати в життя! Так що будем старатись!
Огромний сенкс ZIPPO!!!!!!!!

ПовідомленняLeona © 24.07.08 10:16:20    

Наталі написав(ла):
Леоночка, а тобі й не треба ставати половинкою, я не люблю коли хтось зазіхає на моє місце

Наталі не переживай ти так, ніхто твоє місце не буде і не хоче займати. Ти голова фан-клубу Зіппо, ти половинка   Wink Молодчина! Так тримати!  Clapping

ПовідомленняNeftis © 24.07.08 10:45:22    

Ну що можу сказати.. оригінально Wink. кліп у вигляді слайд шоу найбільш підходить до даної експедиції і  нагдує архівні ретро зйомки, коли тільки починали підкорювати вершини.. як завжди окремий ріспект ZIPPO за музику, супер, Металіка рулез Clapping

p.s
ZIPPO написав(ла):
Leona писал(а):
але бажання ще раз подивитись не виникає

хто там на батька бочку котить? Very Happy
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU