Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

«Першоразник»

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про перший СВІЙ стрибок із парашутом Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVictor SV © 16.07.08 10:17:03    «Першоразник»

Оповідання не моє, найшов на місцевому сайті...

05.07.08 стрибнув з парашутом у Вороневі, приїхали в 12.00 десь в 13.50 прийшов дохтар і за 5 гр. записав нас у волшебний страховочний журнал, потім 2,5 годи безцільного валяння на траві і споглядання пролітаючих планерів, треба сказати що літали вони без перестанку. Оскільки нам навтирали що стрибки почнуться в 15.00 - 15.30 хавки не брали, добре що були на автомобілі повернулися в село придбали пару недобитих констерв і тушенку (хто буде у Воронові у магазині не купуйте курячу тушенку цек застигла смерть - кілька Форева  Smile ), з помідорами в руках прослухали інструктаж хв. 15-20, потім хв. 10 послухали як відрізати шнугки коли зачепився за літак і знову валятися.
По першому разу стрибать приїхало 21 чоловік, з них десь третина жінки, було багато спортсменів. В 18.00 побігли на точку старту, облачились у парашутеги (колезі попався розібраний парашут і він в агонії хвилин 20 іськав нормальний Smile ), жара за 30 градусів, довго не давали взлететь бурчику. Грузилися в першій 10 ці. (весь цей період з вражень відчуття спеки і спраги, голод ми завчасно втамували  Smile ), взлетелі і я вперше побачив землю з висоти пташиного польоту, відчуття ? та ніякі просто цікаво, правда коли літак починав різко набирати висоту і при цьому розвертатись (люк в цей час був відкритий) трохи якісь памороки проскакували. І от настав момент істини, люди хто за власною волею, а хто і з нормальним поштовхов в спину (під дупу) почали випадать з літачка (в мну аж спітніли долоні) оскільки я важу 65 кг. стрибав передостанній, після мене стрибав тіко якись спарцмен і інструктор. Ну шо встав (трошки важкувато хз. мо мандраж ну прада і чумоданом трохи зачепився а триматись особливо не було за що) прийшов до дирки і впірод (по власній не усвідомлюваній волі) 221 222 223 шарп за кольцьо, дьорг і я вже вісю (момент вільного польоту не запамятав) може мандраж і очі закрив? а може просто надто швидко. Так ото, вісю я собі, летю, дивлюсь візде, почав крутити стропи і намагався сісти на дупу в тому обладнанні, оскільки воно було досить туго прищебнуту ніхрена мені не вдалося, побачив внизу 2 тіла в яких між ногами тіліпалися запасні парашути і о чудо згадав про свій і видьоргнув з вошебної петельки шнугок, в опчем летів як справжній парашутіст тіко на одному. Smile Поки летів шарпав за стропи шоб трошки покерувати напрямком (особливих результатів не досяг) правда на вантажівку на старті і в рів не попав. Smile Потім приземлення, коли зрозумів шо земля ужо близько вирішив на неї не зирить почав дивитись уперьод і ніби витягнув ноги як казав дядько інструктор. ШМЯК, я вже сів, Smile зразу відчув як сильно на...ся правою ногою, здерся на ножки, помахав ручкою, оч. сильно і апсолютно не правильно склав парашут і пошкутельгав на точку збора з усвідомленням того що екстаза не буде але я вже (мужик Smile ) тобто парашутист і цю штуку мона викреслити з переліку того що треба зробити в цьому житті. Пришкутильгав на старт побачив шо я не єдиний і далеко не самий ранятий інвалід, якись рівненський козак сидів з оч. сильно перевязаною ногою (без переломів), далі дохтор айбодить запшикав мегаморозом раняте місце і я акі компані пошкутильгали до авто (мам чекало піво), потім хвилин 20 всі дзвонили і докладували про вдале приземлення посьорбуючи при цьому пиво. сільно роздувая ноздрі і воопче.
Оскільеки грошей з нас за стрибок не брали і ніхто на базі не хтів цього робити довелося рулить на точку старта (благо на машинці) здали бабло, подякували і руро до хати. В автомобілі всі прийшли до висновку шо було мало на перший раз не взяло але про витрачені кошти шкодував лише один з нас (не я).
Вчора вночі (нога таки болить і трошки шкутельгаю) коли я згадав про прижок, зрозумів що все таки якийсь Стрьом (не не страх) а стрьом був присутній, все робилось швидко, не зовсім правильно і тільки на 60 % свідомо, якщо пройду медогляд так як сказав лікар, поїду стрибати знову (з сертифікатом 65 грн. з кілометра, 85 з 2 кілометрів) - перший стрибок 250 грн..
Спеціально для KMD - айця при відкритті парашута і польоті ні граму не зажимає  (хоча якщо вони в когось гігінських ромірів).
Як повернеться натхнення можливо продовжу словоблудіє, а пока вітайте мене я вжу літав. Smile

Так і ще одне, зі слів інструкторів з серпня в Вороневі будуть проводитись підготовчі збори спарцменів парашутистів так що стрибати планують тричі на тиждень. Very Happy
ПовідомленняVazon © 16.07.08 12:13:35    

да.. був я тоді... тих  разніків понаїхало, як з переляку.

Victor SV написав(ла):
якись рівненський козак сидів з оч. сильно перевязаною ногою (без переломів), далі дохтор айбодить запшикав мегаморозом раняте місце

Бачив і того кадра.. розвів ноги в різні сторони і дригає ними. йому хором з землі кричать "Нори!! НОГИ РАЗОМ!!!" а він за метер від землі ще сильніше їх розкарячив)) отак і бухнувся. потім були неудачні попитки встати. побігли вийнязи з системи, склали в сумку парашут, понесли на страт, і о чудо!!! він пішов. На старті лікар констатував злегка потянуті звязки на ногах.

А потім, мабуть, буде розказувати,  дану нах той парашут! казали шо об землю, все одно, шо з підвіконня стрибнути! а долбануло, шо тиждень потім нога боліла.

слухайте інструктаж!

В той день  ще був кадр, який на д-6 в круг приземлився. в 2 метрах від  нуля))

ПовідомленняVictorT © 16.07.08 12:17:36    Re: Першоразник

Victor SV написав(ла):
стрибав передостанній, після мене стрибав тіко якись спарцмен і інструктор.

Гы, это был я, меня тогда одного подняли на 1600.
Повідомленняtiger © 16.07.08 12:40:06    

Victor SV написав(ла):
з помідорами в руках прослухали інструктаж хв. 15-20, потім хв. 10 послухали як відрізати шнугки коли зачепився за літак і знову валятися.

как то маловато, а тренировка, слушать хорошо а пробовать лучше

VictorT написав(ла):

и как оно после 4000?
ПовідомленняVictorT © 16.07.08 17:18:49    

tiger написав(ла):
и как оно после 4000?

Дык не впервой. 20 сек свободного падения. Я и 1100 с крылом прыгал.
ПовідомленняZippo © 17.07.08 9:16:11    

Цитата:
з помідорами в руках прослухали інструктаж хв. 15-20, потім хв. 10 послухали як відрізати шнугки коли зачепився за літак і знову валятися.
Згідни з tiger, малувато... Vava

Цитата:
стрибав передостанній, після мене стрибав тіко якись спарцмен і інструктор.
VictorT написав(ла):
Ну ти Вітя і зверь Allakh

Цитата:
85 з 2 кілометрів
Не скоро йому світить тих 2 км Very Happy

Vazon написав(ла):
А потім, мабуть, буде розказувати,  дану нах той парашут! казали шо об землю, все одно, шо з підвіконня стрибнути! а долбануло, шо тиждень потім нога боліла.
100% Invalid
Повідомленняtiger © 17.07.08 12:21:23    

VictorT написав(ла):
Дык не впервой. 20 сек свободного падения. Я и 1100 с крылом прыгал.

это хорошо что ты классикой начал, говорят АФФники стремаются ниже 1500 прыгать

лично я начал привыкать к 4м, хочу  на день парашютиста каплю с 2х попробовать, если добро дадут
ПовідомленняZippo © 17.07.08 12:26:49    

tiger написав(ла):
на день парашютиста каплю с 2х попробовать, если добро дадут
Я себе представляю дубовика открившегося на 2000 м Firsttimer Он в другой областе приземлится LOL А каплю кажись разрешают у кого категория С (если я не ошибаюсь Rolling Eyes )
Повідомленняtiger © 18.07.08 12:33:41    

ZIPPO написав(ла):
Он в другой областе приземлится

все  Good  будет, просто точка выброски переносится

ZIPPO написав(ла):
А каплю кажись разрешают у кого категория С (если я не ошибаюсь Rolling Eyes )

главное потренироваться на отделении и быть морально готовым Wink
ПовідомленняVitalik-ataman © 17.08.09 23:32:11    

вытягувати ноги і сідати на землю ідея-паскудна,можна пошкодити копчик і тоді можлива летальна кінцівка Sad
Повідомлення7eMEN-off © 18.08.09 11:37:55    

Victor SV написав(ла):
як відрізати шнугки коли зачепився за літак

Тіпа отделился і зацепился жопой за обрез і висиш. Вопрос только такой интересній - чем он те шнурки отрезать будет? Может зубами грызть? Я чёта не врубаюсь ? Лол наверное.

Victor SV написав(ла):
колезі попався розібраний парашут і він в агонії хвилин 20 іськав нормальний

Я себе уже это представляю:
Подготовка : "Гланое, зайчиши, это не ссать ! Всёбудет , дай Боже хорошо! Если после отделения, Вы четко понимаете что самолет от Вас не отдалился - срочно грызите зубами или тем что у Вас есть шнурки что держат Вас. Приземляться, зайчиши мои, лучше на траву, в противном случае желательно не приземляться, а то будете раком ходить или прыгать как настоящии зайчиши " Потом всех выстраивают перед парашютами и кричат "Агонь" и все начинают драться за собраные парашюти, а те кому не достались собраные парашюти , набивают ранци яблоками, помидорами и консервами, надевают запаску и вперёод на пули.

Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняHellraiser © 04.10.09 20:09:19    

Цитата:
ШМЯК, я вже сів,  зразу відчув як сильно на...ся правою ногою
Да а ножки надо вместе держать или обувь неправильная - так и поломаться можно  Shocked
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU