Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Копендупен у суботу 12.07.2008

назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про перший СВІЙ стрибок із парашутом Сторінка 7 з 7
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняLeona © 31.07.08 13:12:26    

Та я щось помітила, що Надя сиділа вчора така вся червена-червена, ні пари з уст (прям як на лекції  Very Happy ). І тепер розумію чому так швидко втікла... Писати БОМБУ на форумі... То дійсно ржачно вийшло  Very Happy
ПовідомленняNadezda_95 © 31.07.08 13:14:08    

Leona написав(ла):
прям як на лекції  

Razz

ПовідомленняCamomile © 31.07.08 15:34:02    

Nadezda_95 написав(ла):
хотіла кинути "бомбу"

бомба получилась Good  Very Happy
ПовідомленняТолік © 01.08.08 13:11:51    

Nadezda_95 написав(ла):
Прошу пробачення, що весь цей час спілкування на сайті мала необережність звертатись на "Ти", звісна річ, більше таке неподобство не повториться!

поза інститутом звертайся (навіть обов"язково звертайся) на ти. Ніколи не розумів цієї зайвої формалістики. А що ми (викладачі) не люди? Very Happy От і з парашутами стрибаємо, і навіть Secret пиво п"ємо (інколи). Все добре - не переймайся Wink . Ми ж тепер "свої" Very Happy .

Nadezda_95 написав(ла):
Але от проблемка виникла - ніяк не можу згадати назву того хитромудрого предмету, ази котрого Ви намагались донести до мого розуму

До речі я тебе теж щось не пригадую. Згадав один старий анекдот, щось на кшталт: "Питання на п"ять - з якого предмету ви здаєте екзамен" Very Happy .

Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про перший СВІЙ стрибок із парашутом Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 7 з 7
назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU