Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Копендупен у суботу 12.07.2008

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про перший СВІЙ стрибок із парашутом Сторінка 1 з 7
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняТолік © 13.07.08 14:15:15    Копендупен у суботу 12.07.2008

Пролог до цього тексту можна почитати тут

Як автор теми, маю право розпочати не з романтики, а з суто меркантильної сторони справи. Отже, сукупна вартість цього задоволення в ЛАСК для першоразників становить 261 грн., куди включаються 20 грн. за інструктаж та 2 грн. за свідоцтво парашутиста. Також на аеродромі промишляє дядько в комбінезоні, який може зняти ваш шалений життєвий подвиг на відео, з нас він взяв по 20 грн. з чоловіка (в нашій групі було 10 людей). Ми були четвертою групою, після нас була ще одна, потім ми поїхали, може і ще хтось стрибав. Навіть не знаю, що там було такого особливого знімати. Найцікавіші зйомки, на мою думку, могли бути вже в літаку, але оператор чомусь подумав, що це не так і зняв лише момент пенделя з літака. Хоча, можливо, я помиляюся, бо відео ще не бачив – ми домовилися нашою групою у вівторок зустрітися і обмінятися матеріалами.

Так, тепер по порядку. Мостиська електричка (виходити треба на станції «Затока») відходить зі Львова в 8.47. Інструктор (Олег Омелянович) в четвер нам сказав, що вона відходить з Головного вокзалу, що дуже мене здивувало, але не настільки, щоб привселюдно піддати сумніву слова людини, яка може скласти мій парашут. Отже у суботу я без задньої думки прибув на головний вокзал, вистояв довжелезну чергу в касу, де мені повідомили, що Мостиська електричка, як і слід було очікувати, відходить з Приміського вокзалу. Подивившись на табло вокзального годинника, я побачив там критичні 8.40. Ну, думаю, є привід порозминати ноги. А сумка в мене ручна, і в ній 3 л. пива, 2 л. мінералки, батон канапок, огірки, помідори, куртка і джинси. В 8.44 я вже зайняв місце в тамбурі електрички, після чого 30 хв. привертав нездорову увагу людей великими краплями поту, що стікав з мене прямо на підлогу.
      Прибули ми на Цунів. Кинулися у вічі літаки, такі дуже подібні до тих, що показують у фільмах про ІІ Світову. Ну, все як завжди – медогляд, бабульки (решта 241 грн.), стрибки з тренажерів, «качельки». Цікаве спостереження – захотілося чомусь курити (я вже скоро 5 років як кинув, курю лише коли вип’ю, або в особливих випадках).
      Оператор вартує того, щоб приділити трохи уваги його персоні. Це той самий «дядько в комбінезоні», який обіцяв мені, що я обсерусь ще в літаку, у відповідь на моє питання, чи можна поставити стабілізацію на більший за 3 секунди час. Взагалі, то веселий дядько, який спочатку пояснив нам (він же й інструктаж нам провів), що він тут саме для того, щоб відповісти на всі наші найдурніші питання, а потім методично попустив усіх, хто йому ці питання задав.
Поставили нашу групу стрибати чомусь останньою. Потім вже, коли ми забирали наші свідоцтва, то вияснили, що особливої методики, яку групу ставити першою стрибати, а яку останньою нема – першими йдуть ті, хто найбільше кричить, а індиферентних, звичайно, відправляють в кінець.
      Одягнули ми парашути – 17 кг основний та 5 кг запасний. Нічого особливо тяжкого в носінні цих парашутів я не побачив для сильної половини людства, яка ще й час від часу ходить в походи з рюкзаками, ще й деколи зі слабкою половиною.
      Важлива деталь – запаску мені чіпляти допоміг інший інструктор (Омелянович сказав, що то військовий інструктор і у них ніби інша методика), він же й прищепив сумку для парашута ручкою за грудний карабін. Омелянович потім при огляді сумку відщепив, ще й насварив за то.
      Літак з нашою групою ніяк не випускали летіти, бо температура надворі піднялася вище якогось критичного рівня, після якого кукурузники не літають (?). До слова, на дверях кабіни літака було написано «Термос». Ми пересвідчилися в справедливості цього терміну поки чекали нашого «капітана» (який таке враження хотів наїстися на місяць уперед) в цій сауні у повному космонавтському обмундируванні.
      Стрибали ми у 2 заходи по 5 чоловік в кожному. Я був п’ятим у першому заході. Бачив, як Омелянович виштовхував з літака моїх попередників. Коли підійшла моя черга, хотів крикнути щось типу «я сам», але все відбулося так швидко, що навіть не знаю чи сказав то, чи подумав. Пам’ятаю, що тільки встав біля виходу і приготувався стрибати, як дідько мене потягнув подивитися на свою ліву ступню, яка була не наполовину за бортом, як нас вчили, а повністю всередині літака, ще й десь 5 см від рамки дверей. Тому замість того щоб стрибати я почав пересовувати свою ліву ступню туди, де вона має бути по інструкції. Бах! Що сі діє?!!! Мене закрутило, перевернуло на спину, я побачив літак, який весело промайнув наді мною, знову мене розвернуло і тут я подумав, що непогано було б смикнути за кільце. Смикнув, і… лише витягнув кільце з дротом, але не відірвав. Так стало соромно за себе – дівчата і ті з першого разу кільце висмикували, ееех… Кільце у руках.
      Удар; те місце, де у переважної більшості чоловіків знаходиться розум, мені повідомило, що парашут вже розкрився; подивися вгору: ляпота – парашут; пошукав очима тих, хто стрибали переді мною; покричав до найближчого щось на кшталт: «Аааааааа, еееееееее», – почув у відповідь: «Уууууууу», – зрозумів, що ми говоримо на одній мові; зробив контрольні повороти; спробував бокове ковзання; спробував пришвидшитись уперед; здалося, що мене несе прямо в озеро, крикнув: «Летимо в озеро», – почув ту саму наведену вище відповідь; згадав, що треба розчекувати запаску, розчекував і буквально через декілька секунд почув дзижчання приладу і клацання, злякався, що відкривається запасний парашут і обхопив його руками, але запаска була на місці; кулі чоловічого мозку не переставали мені дорікати (чи то так завжди є, чи просто погано одягнув парашут?); на диво приземлився не в озері, а *** знає де в іншій стороні (був відчутний вітер); при посадці гальмував задніми стропами, посадка вийшла досить м’якою і прямо по вітру, впав на лівий бік, парашут намагався мене потягнути, але де йому з таким лосем впоратися – трохи погасив його за стропи, а потім підскочив і оббіг навколо – тут парашут остаточно мені здався; подумав, що треба швидко складати парашут, бо далеко чухати до бази; почав відчеплювати запаску і тільки тоді побачив, що сумка для парашута тютю, – мабуть випала при моєму несподіваному і сумбурному відділенні від літака; 15-хвилинні пошуки сумки на полі не дали результату, тож я склав парашут, закинув на плече, взяв запаску в другу руку і почухрав (признаюсь чесно, важкувато нести Д-5 без сумки – другий раз, якщо буду стрибати, причеплю сумку за карабін, що б там не казали). За втрачену сумку довелося викласти Омеляновичу 20 грн.
      Тепер щодо питання неймовірних відчуттів, які дарує перший стрибок з парашутом. Питання – чи я боявся? Відповім чесно – так я дійсно боявся! Боявся, що мені не буде страшно на всі заплачені мною гроші. В результаті так і вийшло. Висновок – наші страхи мають здатність матеріалізовуватися. Насправді, якщо уявити перший стрибок до деталей, то всі страхи самі по собі відпадають: тут, боязкі першоразники, від вас, за великим рахунком, нічого не залежить. Безпека продумана до найменших дрібниць. По-перше, основний парашут розкриється сам, навіть якщо ви не смикнули за кільце. По-друге, якщо він не розкриється сам, то розкриється, коли ви смикнете за кільце. По-третє, якщо він і тоді не розкриється, або виявиться, що його нафіг тля поїла, то є запасний парашут, який сам розкриється на висоті 300 м, якщо ви його не розчекували. По-четверте, якщо запасний парашут сам не розкриється, або ви його в стані афекту розчекували, то ви його можете розкрити вручну, висмикнувши кільце. По-п’яте, якщо взагалі нічого не розкрилося, то ви маєте чудову нагоду вперше у своєму житті насолодитися затяжним вільним падінням!
      Насправді якісь особливі відчуття виникають в момент відділення від літака і закінчуються в момент відкриття парашута. Три секунди. Перший секс довший. В нашій групі був один хлопець, який стрибав другий раз – йому Омелянович виставив стабілізацію на 5 секунд. Він також сказав, що найбільше йому сподобались ті 5 секунд, а з тих 5 секунд найбільше останні 2. Каже, що перші 3 тебе просто ковбасить в різні сторони, а потім ти вже стабілізуєшся і летиш рівно. Він так захопився, що забув навіть смикнути кільце, і кайф був обломаний автоматично. Кільце від основного парашута він умудрився загубити. Як це можна зробити з резинкою на руці для мене залишається загадкою.

Я отримав перший копендупен з літака у свої 24 роки і 280 днів...
Життя повне несподіванок!!!!! (Nadezda_95, вибач – не зміг втриматися)

П.С. Хлопці, не забувайте, що головна річ, яку треба з собою брати на аеродром Цунів – це пиво! А то як діти малі, чесслово.
ПовідомленняAndrey © 13.07.08 15:11:27    

Good  Good  Good  Good  Good  Good  Good
Класно написано!!!!

ПовідомленняHoks © 13.07.08 15:43:35    

Толік написав(ла):
Також на аеродромі промишляє дядько в комбінезоні

Віталег?  Shocked  Surprised Very Happy
Толік написав(ла):
Це той самий «дядько в комбінезоні», який .... який спочатку пояснив нам (він же й інструктаж нам провів), що він тут саме для того, щоб відповісти на всі наші найдурніші питання, а потім методично попустив усіх, хто йому ці питання задав.

таки Веталь  LOL  LOL  LOL

Молодець! Зачотне оповідання Smile Після Саєчкиних байок, чи не перше, яке  я дочитала до кінця Wink
ПовідомленняVictor SV © 13.07.08 17:50:28    

ну блін і ціну загнули на прижки першоразників, ми ще за 240 стрибали Shocked
розповідь супер LOL
ПовідомленняZippo © 13.07.08 20:35:00    

Толік написав(ла):
на аеродромі промишляє дядько в комбінезоні
У Веталя нова клікуха Very Happy

Толік написав(ла):
дуже мене здивувало, але не настільки, щоб привселюдно піддати сумніву слова людини, яка може скласти мій парашут.
Ой! Неможжуууу LOL,

Толік написав(ла):
а потім методично попустив усіх, хто йому ці питання задав.
Дядько Веталь "умніків" ох як любить Jokingly

Толік написав(ла):
Тому замість того щоб стрибати я почав пересовувати свою ліву ступню туди, де вона має бути по інструкції.
Це в нас називається - танці в дверях Very Happy Це мабуть для спортсменів чи не єдиний момент де можна поржати Very Happy

Толік написав(ла):
покричав до найближчого щось на кшталт: «Аааааааа, еееееееее», – почув у відповідь: «Уууууууу», – зрозумів, що ми говоримо на одній мові
бу-га-га LOL

Толік написав(ла):
другий раз, якщо буду стрибати, причеплю сумку за карабін, що б там не казали)
А це ти зря. Просто у тебе не належним чином була затягнута грудна перемичка, і сумка була мабуть халатно засунута під шлейки.

Толік написав(ла):
який сам розкриється на висоті 300 м
Трохи низькувато. Як правилдо 400-450, бувало й на 500 стріляла... все залежить як налаштували і який тиск.

Толік написав(ла):
Він також сказав, що найбільше йому сподобались ті 5 секунд, а з тих 5 секунд найбільше останні 2
а тепер уяви 10, 20, 30, 60 ... ось там тема Yahoo

Толік написав(ла):
П.С. Хлопці, не забувайте, що головна річ, яку треба з собою брати на аеродром Цунів – це пиво! А то як діти малі, чесслово.
Ото тебе дістали... Jokingly

P.S. Ще з першого твого посту я зрозумів, що буде весело. Very Happy Давненько я не отримував задоволення від прочитаного. Однозначно 5 балів Drink

ПовідомленняБелка-Санечка-Летучка © 13.07.08 21:09:50    

Привітайте мене,я перейшла на д-1-5-у!
ПовідомленняТолік © 13.07.08 21:55:11    

Andrey, Hoks, Victor SV дякую за теплі відгуки Drink!
ZIPPO написав(ла):
Це в нас називається - танці в дверях

ой як точно сказано Good  Very Happy !
ZIPPO написав(ла):
а тепер уяви 10, 20, 30, 60 ... ось там тема

та я уявляю Yahoo ! Але скільки для цього треба страждати такою фігнею, як я вчора? Коли то буде? Коли волосся під пахвами посивіє?
ZIPPO написав(ла):
Ото тебе дістали...

Та ні Very Happy - я добровільно.
Белка-Санечка-Летучка написав(ла):
Привітайте мене,я перейшла на д-1-5-у!

ой вітаю! Smile Нам інструктор казав, що вони і першоразників з Д-1 викидають.

ПовідомленняZippo © 13.07.08 21:59:50    

Толік написав(ла):
Нам інструктор казав, що вони і першоразників з Д-1 викидають.
Наших викидують в хвіст літака і на "шнурок". От якщо Белка-Санечка-Летучка виходина "на мотор", то це вже перший спортсменський крочок...
ПовідомленняNadezda_95 © 13.07.08 22:05:38    

Толік написав(ла):
Я отримав перший копендупен з літака у свої 24 роки і 280 днів...

Життя повне несподіванок!!!!! (Nadezda_95, вибач – не зміг втриматися)

плагіат, однако  Mad

ПовідомленняТолік © 13.07.08 22:31:40    

Nadezda_95 написав(ла):
плагіат, однако

А шо робити, якщо сказано, як зав"язано?
Не плагіат, а цитування Nadezda_95! Very Happy

ПовідомленняТолік © 14.07.08 0:59:38    

Перечитав щойно знову свій опус. Дякую за редагування! Good За людські абзаци та посилання - сам би хотів так навчитися.
До речі, виявив кілька орфографічних та стилістичних помилок, що трохи око деруть. Так - не катастрофічно, але шкода, що вже не можна виправити.

ПовідомленняZippo © 14.07.08 8:07:44    

Толік написав(ла):
За людські абзаци та посилання - сам би хотів так навчитися.
Внизу під смайлами є BBCode там можна взнати багато цікавого Wink

Толік написав(ла):
виявив кілька орфографічних та стилістичних помилок, що трохи око деруть. Так - не катастрофічно, але шкода, що вже не можна виправити.
Донедавна на форумі можна було вільно редагувати свої повідомлення, допоки один наш учасник під ніком Proff не вирішив стерти 136 своїх повідомлень (дещо йому все-таки вдалось стерти) до моменту коли адміністратор не прикрутив мод, який через годину унеможливлював редагувати свої повідомлення, тим самим принесши незручність усім користувачам.
Толік, якщо вже так хочеш поправити своє повідомлення, то напиши тут ще раз свій текст, а вже адмін чи модер замінять його на той що вже є, а це повідомлення струть. Іншого варіанту не бачу.

ПовідомленняТолік © 14.07.08 8:50:35    

ZIPPO написав(ла):
Донедавна на форумі можна було вільно редагувати свої повідомлення, допоки один наш учасник під ніком Proff не вирішив стерти 136 своїх повідомлень

Мабуть не хотів виглядати лушпаком Very Happy  Very Happy  Very Happy

ZIPPO написав(ла):
до моменту коли адміністратор не прикрутив мод, який через годину унеможливлював редагувати свої повідомлення, тим самим принесши незручність усім користувачам

На мою думку, це абсолютно правильно. Слово - не горобець.

ZIPPO написав(ла):
якщо вже так хочеш поправити своє повідомлення, то напиши тут ще раз свій текст, а вже адмін чи модер замінять його на той що вже є, а це повідомлення струть

Та хай вже буде як є - 2-3 орфографічні помилки, пару стилістичних та, можливо, пунктуація кульгає - то фігня, просто я здивувався, що пропустив їх. З помилками воно видно, що людина писала Goof  Smile .

Повідомленняtt © 14.07.08 9:22:15    

Ну фсьо, достали, я в суботу теж стану птічкой Firsttimer
ПовідомленняНаталі © 14.07.08 9:30:50    

Толік написав(ла):
в ній 3 л. пива, 2 л. мінералки, батон канапок, огірки, помідори, куртка і джинси.
Гарна шкала цінностей - пиво на першому місці! (Справжній козак) Very Happy  Very Happy  Very Happy

Толік написав(ла):
Ну, думаю, є привід порозминати ноги.
Толік написав(ла):
В 8.44 я вже зайняв місце в тамбурі електрички, після чого 30 хв. привертав нездорову увагу людей великими краплями поту, що стікав з мене прямо на підлогу.
Хлопче, та ти не ноги розминав, а певне крила в тебе виросли?? Surprised

Толік написав(ла):
Цікаве спостереження – захотілося чомусь курити (я вже скоро 5 років як кинув, курю лише коли вип’ю, або в особливих випадках).
Я оце читаю, і як про мене Surprised написано...

Толік написав(ла):
який спочатку пояснив нам (він же й інструктаж нам провів), що він тут саме для того, щоб відповісти на всі наші найдурніші питання, а потім методично попустив усіх, хто йому ці питання задав.
ги, уявляю які були питання Very Happy  Very Happy  Very Happy

Толік написав(ла):
Бах! Що сі діє?!!!
не ну тут ти молодчаГа, я просто плакаль паццталом

Толік написав(ла):
Смикнув, і… лише витягнув кільце з дротом, але не відірвав. Так стало соромно за себе – дівчата і ті з першого разу кільце висмикували, ееех… Кільце у руках.
LOL  LOL  LOL  LOL  LOL

Толік написав(ла):
Удар; те місце, де у переважної більшості чоловіків знаходиться розум, мені повідомило, що парашут вже розкрився;
а в когось там одна звивина і та пряма Goof
Ну все здаюсь далі коментити, стаття просто супер!!! Ти справжній неординарний писака!!! Не наю який в тебе наступний екстрім запланований, але обов"язково напиши про це!!! Так щиро від душі не реготала вже млн років Smile

Сторінка 1 з 7
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU