Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Покатушки на планері. "Чудовий день" (відео)

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 10.07.08 12:52:02    Покатушки на планері. "Чудовий день" (відео)

На прохання Neftis та IgoraK, сварганив їм кліпчик на пам'ять, про те, як вони літали на планерах у Рівному минулими вихідними. Про брак матеріалу я промовчу. Ну та шо.. дивимось і ногами не копаєм Embarassed Важить 35.6 мб

Змінено: Zippo (10.07.08 17:46:26)
ПовідомленняНаталі © 10.07.08 13:22:50    

Не знаю як кому, а мені 50% успіху відео залежить від музики, тому це сподобалось з перших акордів.Smile Яскравість емоцій Нефтіс, особливо в кінці кліпчику Smile  і того іншого учасника, гарні петлі літаків, неймовірні краєвиди... Я не замітила там браку матеріалу. І нехай воно буде на згадку, за те яку!!! Це одне з найкращих відео домашнього архіву, які мені доводилось бачити: екстремальне, просте і зі смаком... Так тримати!
ПовідомленняVictorT © 10.07.08 14:21:13    

Наталі написав(ла):
Яскравість емоцій Нефтіс, особливо в кінці кліпчику Smile

Гы, ты не видела эмоции в реале Very Happy Very Happy Very Happy В клипе они не в полном обьеме Very Happy
ПовідомленняZippo © 10.07.08 14:25:17    

VictorT написав(ла):
Гы, ты не видела эмоции в реале. В клипе они не в полном обьеме
100% LOL Там істерика - 2 Very Happy
ПовідомленняНаталі © 10.07.08 14:55:07    

Нефтіс, епт Mad , де всі твої емоції, вимагаю повне відео  Clapping  Clapping
ПовідомленняIgorK © 10.07.08 15:29:25    

Zippo, Клип получился отличный. Спасибо большое. Я такого даже не ожидал. Ты, действительно, мастер своего дела. Так держать!!!!!  Clapping
ПовідомленняZippo © 10.07.08 16:52:30    

IgorK, ой да лано Embarassed Просто ти на відео от тобі й прикольно Wink От прийде сюди дядя botsman і тьотя Hoks і мені зроблять ваву Vava  Jokingly
ПовідомленняExtremal © 10.07.08 17:46:40    

да відео получилость прикольне, дуже добре підібрана пісня, і сюжети без лишнього, класний в кінці момент коли літак литить а всім нас*ати і дивляться кудась в верх Very Happy , а вот шрифтік можна було б поменше Unknow
Повідомленняbotsman © 10.07.08 17:54:18    

ZIPPO
а шо я - мені теж U2 подобається))
ПовідомленняVictorT © 10.07.08 19:04:50    

Наталі написав(ла):
Нефтіс, епт Mad , де всі твої емоції, вимагаю повне відео  Clapping  Clapping

Надо было присутствовать Razz
ПовідомленняNeftis © 11.07.08 8:57:27    

Це просто супер Yahoo  Yahoo  Yahoo ( і не тому, що там видно мою мордашку Embarassed ) я й не сподівалась, що можна буде настільки вдало підібрати музику під відео! Хоча можна було й не сумніватись, що вийде прикольно раз за справу взявся сам майстер ZIPPO
Велике-велике тобі дякую !!!!!!!!! Drink  Drink  Drink
І ще дякую  Gdanz, IgorK, VictorT які також літали, і без яких не було б такого чудового дня Smile
ПовідомленняНаталі © 11.07.08 9:13:43    

VictorT написав(ла):
Надо было присутствовать
Embarassed
Обіцяю виправитись Wink

ПовідомленняANGELo © 12.07.08 10:10:59    

botsman написав(ла):
а шо я - мені теж U2 подобається))
і шо я?!  Very Happy Мені теж U2 подобається. Відео намано. Правда урл занадто увагу привертав, можна було б і менший шрифт поставити. Музсупровід відіграв дуже велику роль в позитивних враженнях від кліпу. Не думав, що планер може такі дива витворяти, причому так спокійно, типу спить на ходу ліньки взагалі летіти Very Happy
ПовідомленняZippo © 12.07.08 10:22:31    

ANGELo написав(ла):
Правда урл занадто увагу привертав
Що й потрібно , гиги Crazy
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2024, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU