Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Діггерство: Що? Де? Коли?

назад  1, 2, 3, 4, 5
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Спелеологія / Діггерство / Археологія Сторінка 5 з 5
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняAndrey © 11.07.08 1:08:03    

Толік написав(ла):
Треба просто знаходити у житті нові таємниці.

Погоджуюсь!!! Думаю "Лощина" то був тільки початок!!!

Повідомленняvervolf © 11.07.08 20:17:35    

Так, я тут на форуме недавно.....и как, лазил кто? Если еще нет и собираетесь то я бы с радостью  с вами.....люблю знаете всякое такоеSmile))
Короче был бы рад присоединится..... Smile
ПовідомленняAndrey © 11.07.08 20:53:49    

to vervolf
vervolf написав(ла):
Так, я тут на форуме недавно.....и как, лазил кто?

Написано ж кількома постами вище, хто, коли і куди лазив! Не лінуйтесь читати повідомлення форуму - тоді менше виникатиме питань на які уже є відповіді!
vervolf написав(ла):
если еще нет и собираетесь то я бы с радостью  с вами....

В Лощину мабуть уже ніхто не піде (з тих хто там був) хіба що набереться нова банда тих хто схоче туди сходити. Але не виключено, що організуємо вилазку деінде.... Будемо всім охочим тільки раді! Стеж за повідомленнями форуму і будеш в курсі справ!!!
Є ідеї - стукай в аську, обсудим!

ПовідомленняAbsinth © 11.07.08 22:19:45    

начить МОЇ СУБЄКТИВНІ враження з вчорашньої вилазки:
1)(основне) Командний пункт на 7 поверхів з частиною затоплених-МІФ!!
2)полізли всеодно недаремно, подразнили нервішкі, лізучи 12!! прольотів нагору, вилізши до засипаного виходу (всі приміщення бункеру получається на глибині десь 30 метрів!!, ніяка атомна бомба не страшна), зустріли подорозі водонапорний бак(десь 6-ий поверх знизу, ніфіговий там напор води бувWink ), і полізли назад, що було набагааато страшніше))
3)лощина-ППЦ яке обжите місце, ми зустріли ще групу нарко-панко-металісто-сатаністських рил Very Happy , а потім на сходах знайшли 3 грн!!!! LOL
4)ми знайшли два кінця шахти ліфта!!, не знаю що ви хотіли досліджувати там з альпспорядженням, бо крім верхнього (1-2м під землею)і нижнього(25-30м)поверхів, НІЯКИХ поверхів на які б можна було потрапити з шахти НЕМА!!
5)десь читав що ліфт висить на 6 поверсі- пздьош)), він спокійненько висить на 3 тросах на верхньому поверсі, над ним є кімната керування з заваленими дверима, в ліфті збереглись панелька керування з 4 кнопочками, і панелька виклику ліфта на зовнішній стороні.
висновок: не такий страшний чорт як його малюютьWink, або- лощина-штука конечно цікава, але навколо неї понавиростало стільки легенд і міфів, що очікуване набагато переважило реальність... так завждиWink

ПовідомленняТолік © 12.07.08 19:22:26    

absinth написав(ла):
лощина-ППЦ яке обжите місце, ми зустріли ще групу нарко-панко-металісто-сатаністських рил

вони, напевно, подумали так само
ПовідомленняAl_Capone © 29.09.08 20:39:24    

Кароч сьогодні я з одним пацаном ходили в Лощину були всюди, навіть підіймалися другими сходами наверх, там нічого цікавого так само є бак з водою і сходи з виходом за Торпедо! правда одним тунелем ми не пройшли там затопило! а так враження супер! на другі сходи підіймались самостійно за допомогою маленької драбини десь метром висоти яку ми привязували шнурком і підіймали кожен поверх а так норма нікого не зустріли мали два фанаріки і шнурок 3 м завдовжки 1 а блудили ми тунелями десь 3 год Yahoo
ПовідомленняGolem © 29.09.08 22:23:54    

Супер! Вітаю якшо то був ваш перший раз там! Бачу кількість любителів полазити по Індастріалу збільшується і збільшується. З такими темпами скоро вже мене за ручку будуть по обєктах водити Smile

Звісно, я погоджуюся шо навколо Лощини більше в неті галасу, ніж понту. Сам колись на то повівся. Але, погодьтеся, обєкт є ідеальним для першої вилазки і в любому випадку вартує шоб його відвідати.
ПовідомленняGolem © 13.10.08 12:25:33    

Троха фото за Податковою.
Були в суботу з Київськими діггерами на цьому обєкті. Їм сподобалося. Зустріли там двох місцевих малих, ті розказали нам про пастки, де які є. Також розказали шо то робить бомж, який живе на самому верху. Показали нам його  Потім нас прогнали звідти мєнти.

Потім ми пішли в центр, по дорозі спустилися в полтву біля Білої скелі, але далеко не лазили. Далі я їх повів (разом з малими) в Лощину. Теж дуже сподобалося. А де Лощина - Там і Домс. Теж гарна діг-кнайпа. На анступний день - Сірка, але про це є в іншій темі.

Лазив на днях по ЛьвівПриладі. Є прохідна, тудою й заходив. Сказав шо йду на роботу влаштовуватися  Всередині індастріал в стадії загострення, все винесено на двір. Вони сподіваються шо воно зігниє і не треба його буде виносити.

Водоперекачка у Винниках. Були там нині ранком зі Славіком. Всьо гуд! Добратися туда можна якшо зїхати з лисинецької вниз до длжерела і далі за течією. Дуже сподобалося.
ПовідомленняAndrey © 13.10.08 20:01:08    

Golem написав(ла):
Вони сподіваються шо воно зігниє і не треба його буде виносити

Мав там можливість побувати коли той завод ще більш-менш працював.... За совєтів то було підприємство всесоюзного мсштабу! За скромною назвою "Львівприлад" (з їхніми побутовими приладами) ховалось стратегічне виробництво високоточних приборів до атомних електростанцій і атомних підводних субмарин!!! І понад 10 тис. робітників колись там працювало!!!
А зараз - розруха.....

ПовідомленняKompas © 27.02.11 4:49:45    

Всім хай) Acute Прочитав про ваші гуляння, дуже зацікавило
Скажіть будь ласка, коли буде наступний похід?
ПовідомленняAndrey © 27.02.11 8:01:00    

Kompas написав(ла):
Скажіть будь ласка, коли буде наступний похід?
Шановний Kompas, ви на дату повідомлень не звернули увагу?? Крайнє моє повідомлення датоване жовтнем 2008 року
Цитата:
Andrey © 13.10.08 20:01:08
Ця тема уже мохом поросла...
А крайній похід був дійсно нещодавно, про це в темі про похід в лощину

Сторінка 5 з 5
назад  1, 2, 3, 4, 5

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU