Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Діггерство: Що? Де? Коли?

назад  1, 2, 3, 4, 5  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Спелеологія / Діггерство / Археологія Сторінка 3 з 5
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняТолік © 08.07.08 23:23:34    

Anke написав(ла):
Хоча я підтримую тебе, шо мона пару тих побних вилазок зробити, але ще щось шукати. А тоді, вже мона в серпні зробити супер-мега великий похід. Вроді ідея файна!
Дайош великий похід на СЕРПЕНЬ 2009! Very Happy

Anke написав(ла):
га, залізем десь біля Лощини, а вилізем біля Оперного, да?
Ніби незле придумано Clapping Goof Very Happy
ПовідомленняLeona © 08.07.08 23:25:18    

Толік написав(ла):
А якщо не знайдеться входу у той міфічний бункер, то що мало у Львові каналізаційних люків?  Не пропадьом!
Не так то просто знайти та ще й залізти в той люк, повір мені.  Confused
ПовідомленняAnke © 08.07.08 23:26:40    

Толік написав(ла):
Дайош великий похід на СЕРПЕНЬ 2009!
А чого аж на СЕРПНЬ 2009? Confused , якщо піднапряжемся, то встигнем до грудня 2008! Зразу НР справим, відкриття нового сезону, ну і днюху мою Yahoo

Толік написав(ла):
ніби незле придумано
можна й так
ПовідомленняТолік © 08.07.08 23:33:18    

Anke написав(ла):
а чого аж на СЕРПНЬ 2009? , якщо піднапряжемся, то встигнем до грудня 2008!
Пацталом LOL  LOL  LOL
ПовідомленняAnke © 08.07.08 23:34:53    

Толік написав(ла):
а чого аж на СЕРПНЬ 2009? , якщо піднапряжемся, то встигнем до грудня 2008!
Пацталом
Happy
ПовідомленняТолік © 08.07.08 23:36:54    

Leona написав(ла):
не так то просто знайти та ще й залізти в той люк, повір мені.

ну да, якщо діаметр тєла більший за діаметр люка Very Happy , тоді халепа Wasko

ПовідомленняLeona © 08.07.08 23:38:53    

LOL  LOL  LOL
ПовідомленняAnke © 08.07.08 23:41:31    

Толік написав(ла):
ну да, якщо діаметр тєла більший за діаметр люка Very Happy , тоді халепа Wasko

LOL  Jokingly

ПовідомленняANGELo © 08.07.08 23:59:46    

Leona написав(ла):
ще й залізти в той люк, повір мені
Very Happy  LOL  LOL  LOL ...... Secret
Толік написав(ла):
якщо діаметр тєла більший за діаметр люка  , тоді халепа
прийдеться ломами терміново розширяти. Рекомендую найняти бульдозер. 2 хв - і хоть ціла футбольна команда влізе в 4 колони Cool  Happy
ПовідомленняAndrey © 09.07.08 10:32:36    

Ну, що ж, харош оффтопити, беремось до справи!
Виходячи з ситуації, що склалась (відсутність спорядження, а головне інформації про входи), можна сказати наступне - в цей четвер можна зробити "развєдку" з метою знайти входи в КП (чув що там метрів в 100 від ліфта про який писав Зіппо є якийсь вхід під землю). Якщо нічого путнього не знайдеться - докінця дослідити "Лощину" особливо сходи у ній (аки знайшлись бажаючі полазити по них без страховки Very Happy )
Хто готовий до цього завтра (четвер 10.07.2008) десь ~в 19:00~19:30??? Складаємо список
1) Andrey
2) ?

З.І. Народ хто був у лощині і може сказати який стан тих сходів що ближче до затопленого виходу???

ПовідомленняExtremal © 09.07.08 10:46:18    

Andrey написав(ла):
чув що там метрів в 100 від ліфта про який писав Зіппо є якийсь вхід під землю
Якшо я непомиляюсь, всі хто були на екскурсії бачили шахту ліфту в середині, це ж і є вона...

Andrey написав(ла):
З.І. Народ хто був у лощині і може сказати який стан тих сходів що ближче до затопленого виходу???
Думаю з драбиною там буде незручно лазити, але можна вилізити за допомогою товаришів методом підсаджувати і витягувати один одного, хоча там дуже брудно... Pardon і скоше всього під ними  військова частина...
ПовідомленняZippo © 09.07.08 10:52:02    

extremal написав(ла):
якшо я непомиляюсь, всі хто були на екскурсії бачили шахту ліфту в середині, це ж і є вона...
Ти не помиляєшся Wink

extremal написав(ла):
і скоше всього під ними  військова частина...
Так і є. Тому там воєнні і спиляли сходову клітку, щоб народ такий як ми не лазив Crazy Very Happy
ПовідомленняAnke © 09.07.08 11:36:25    

ну..давайте сходим на розвідку.Я за! Wink
ПовідомленняLeona © 09.07.08 21:09:58    

Ну то шо, лізем - нє? Unknow  Давайте кажіть, щоб я могла собі день спланувати. Якщо не вийде залізти туди, то зробите мені екскурсію по Лощині. Smile
ПовідомленняAbsinth © 09.07.08 21:20:57    

нууу, я б може поліз, але не швидше 19:30-20:00(сорі раніше позаріз неможу Sad )
Сторінка 3 з 5
назад  1, 2, 3, 4, 5  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU