Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Діггерство: Що? Де? Коли?

1, 2, 3, 4, 5  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Спелеологія / Діггерство / Археологія Сторінка 1 з 5
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняAndrey © 08.07.08 3:23:49    Діггерство: Що? Де? Коли?

Після нещодавньої вилазки в підземний бункер "Лощина", під впливом побаченого і пережитого появився нездоровий інтєрєс до тої теми. Після довгих блукань нетом в пошуках якоїсь більш-менш достовірної і детальної інформації, вирішив створити дану тему. Щож до інформації знайденої в неті, то її зовсім не багато і в ній багато не перевіреного...
Перше що радує, це те, що "Лощина" далеко не єдиний об'єкт у Львові де можна поблукати підземними лабіринтами. Виявляється в нас досить багато таких місць, але досить детальну інформацію по кожному з них знайти важко. Був колись сайт explorer.lviv.ua де щось можна було про це знайти, та тепер він чомусь не працює Sad (є архів матеріалів цього сайту, але там усі цікаві і корисні матеріали чомусь відсутні) Тому все прийдеться проходити самим фактично з нуля
І так, що у нас є:
1) Бомбосховище в парку Костюшка
2) Об'єкти під Цитаделлю
3) Бомбосховище ? на території лікарні біля краківського
4) Бомбосховища під Високим Замком і Зал. Вокзалом (заміновані під час 2ї Світової)
5) Бомбосховище в кінці пр. Чорновола ?
6) І нарешті таємничий КП (командний пункт) під Торпедо
Список далеко не вичерпний....
Тому якщо хтось знає щось про ці чи подібні об'єкти, чи колись там блукав - поділіться інформацією, можливо знайдуться охочі поблукати в вищезгаданих об'єктах...

А тепер докладнішше про добре відому нам "Лощину"

Судячи з багатьох джерел і власного, зробленого після відвідин цього бункера висновку - це підземний резервний вузол звязку. За інформацією - збудований в 50х роках і через певний термін із невідомих причин закритий, а пізнішше і зовсім закинутий. Вище десь під Торпедо знаходиться командний пункт, нібито на 7 рівнів, 4 з яких затоплені. КП з'єднується з "Лощиною" нібито тунелем. Входи в КП є десь між пагорбами зразу за стадіоном! Туди нібито виходить вантажний ліфт і сходи. І ще на рахунок "Лощини" - говориться, що між поверхнею і самим бункером є так званий "технічний відділ" з різного роду системами комунікацій, труб і т.п. Ввійти туди можна через сходові клітки.

Хто готовий дослідити той таємничий командний пункт - зголошуйтесь, визначаємось з датою і вперед в розвідку!

ПовідомленняZippo © 08.07.08 9:11:46    

Andrey написав(ла):
Входи в КП є десь між пагорбами зразу за стадіоном! Туди нібито виходить вантажний ліфт і сходи
Щось таке є, тільки без сходів (можливо вхід замурований) і ліфтова шахта правда не вантажна а просто від звичайного ліфта.
ПовідомленняAnke © 08.07.08 11:48:30    

Andrey написав(ла):
Об'єкти під Цитаделлю

це шо таке? Shocked також типу бункеру?

ПовідомленняAndrey © 08.07.08 12:11:42    

Anke написав(ла):
це шо таке?  також типу бункеру?

Підземелля... в різний час вони мали різне призначення. Наразі про них мало відомо, кажуть, що там під час німецької окупації було щось типу концлагеру, за СРСР - база управління ракетами - інформації дуже мало, та й та невідомо наскільки достовірна

ПовідомленняТолік © 08.07.08 13:21:13    

Я б із задоволенням полазив Goof . Хімзахист у мене є Very Happy .
Хоча мені здається, що для того щоб по закинутих військових об"єктах лазити варто було б мати з собою хоча б дозиметр. В мене дядько військовий серйозно постраждав від опромінення на аеродромі в Чехії, а у брата, який минулого року демобілізувався з полігону в Яворові, виявили недавно лейкоз - не відомо чи це пов"язано, але...
Відчайдушним слава і почесті - головне все робити з головою.

До речі, в мене колись була мрія полазити по ставці Гітлера під Вінницею - там такі страшні легенди ходять, що аж мурашки по тілу. Хто там був, той напевно відчув цю дивну ворожу атмосферу навколо Shocked . В дитинстві пам"ятаю я знайшов там якийсь вхід під землю, правда, звичайно, не перевіряв, що там до чого Very Happy .

Щойно прочитав - японці дослідили, що вживання пива збільшує стійкість організму до радіаційних впливів Surprised . Тобто можна і без дозиметру - головне добре пивом заправитися Very Happy .

ПовідомленняAndrey © 08.07.08 14:47:43    

Толік написав(ла):
Тобто можна і без дозиметру - головне добре пивом заправитися
але це черевато можливою втратою орієнтації в тунелях Very Happy і як наслідок дуже довго прийдеться добиратись до виходу. Але краще вже це а ніж полисіти від радіації Smile хоча думаю що в бункерах такого маштабу як Лощина рівень радіації не перевищує рівня який є дехнде в обжитих місцях. Реально боятись радіаціх варто в колишніх шахтах де були ядерні боєголовки

Ну, що ж, народ!!! Не будемо відкладати діло у довгий ящик!!!
Хто готовий приєднатись, скажімо на ці вихідні, до пошуків 7ми рівневого! командного пункту, що під Торпедо??? Стратегію пошуків обсудимо коли вже набереться трохи охочих!
Одже кому охота поблукати по підземних лабіринтах на вихідних (субота, неділя) - копіюєм і дописуємся:
1) Andrey
2) ?

З.І. Нагадую, що для таких мандрівок необхідно:
1. Мати хороший ліхтарик (краще 2, а ще краще 3 і т.д. Very Happy)
2. На ногах надійне взуття
3. Зручний одяг, який не жаль забруднити
4. І трохи сміливості в кишені Smile (думаю це у всіх знайдеться)
Було б дуже класно, якби в когось знайшлось спорядження з яким спокійно можна було б обслідувати шахти ліфтів, сходові клітки (які без сходів Very Happy) і т.п.

ПовідомленняAnke © 08.07.08 21:11:36    

Andrey написав(ла):
1. Мати хороший ліхтарик (краще 2, а ще краще 3 і т.д.)
Jokingly

Andrey написав(ла):
3. Зручний одяг, який не жаль забруднити
то ми вже з тобою також знаем Wink

Andrey написав(ла):
на вихідних (субота, неділя)
йой, а я незможу Crying or Very sad Confused , їду в Карпати!!!!!!!!!!!
ПовідомленняAndrey © 08.07.08 21:22:49    

Anke написав(ла):
йой, а я незможу, їду в Карпати!!!!!!!!!!
ну можна і серед тижня, але я думаю на вихідні буде більше часу на пошуки!
а про карпати - забудьте!!!! Very Happy  Оно яка погода! Краще тут у бункері з зонтиком ходити Very Happy  чим в карпатах намокати!!!

ПовідомленняLeona © 08.07.08 21:34:22    

Я б теж хотіла і думаю в будні дні краще.  Smile

Andrey написав(ла):
а про карпати - забудьте!!!!   Оно яка погода! Краще тут у бункері з зонтиком ходити   чим в карпатах намокати!!!
на вихідних була тамтечки. Класно засмагла. Погода чудненька була!

Andrey написав(ла):
2. На ногах надійне взуття
чи можна кросівки вважати надійним взуттям?  Pardon
ПовідомленняZippo © 08.07.08 21:42:46    

Andrey написав(ла):
якби в когось знайшлось спорядження з яким спокійно можна було б обслідувати шахти ліфтів
Віддав недавно Воробйову онже Alexxx 45 м шнурка для походу на Ельбрус Pardon
Як конкретно вирішете з датою можливо приєднаюся. В Вихідні неможу Sad

ПовідомленняAndrey © 08.07.08 21:53:43    

Leona написав(ла):
чи можна кросівки вважати надійним взуттям?
Для сухих відрізків - думаю достатньо надійні.... але в підземеллях буває ще й вода під ногами!!! Навіть нехай по кісточки, але подолати таку перешкоду в кросівках, щоб не замочитись - буде неможливо! Ідеальни варіант - взуття на зразок віськових черевиків-берців, добре напастоване, щоб не пропускало вологу!
В мене таке є, тому зможу в важкопроходимих місцях взяти когось (хто в кросівках) на буксир Very Happy  Very Happy  Very Happy  За умови, що той хтось важить не більше 60-70кг. Smile

ПовідомленняAnke © 08.07.08 21:55:55    

Andrey написав(ла):
а про карпати - забудьте!!!! Very Happy  Оно яка погода! Краще тут у бункері з зонтиком ходити Very Happy  чим в карпатах намокати!!!
Shocked неее, не вийде,домовлено було ще 2 місяці назад.Їду відпочивати. А про парасолі то справді був гон =)

Leona написав(ла):
чи можна кросівки вважати надійним взуттям?  Pardon
кросівки можна вважати. ТІЛЬКИ не білі, говорю з власного маленького досвіду.
ПовідомленняLeona © 08.07.08 22:00:09    

Andrey написав(ла):
В мене таке є, тому зможу в важкопроходимих місцях взяти когось (хто в кросівках) на буксир За умови, що той хтось важить не більше 60-70кг
55  Razz  
Думаю з взуттям щось придумаю, щоб не попасти "на буксир"  Very Happy
А на рахунок того, щоб іти у вихідні - думаю не варто. Бач скільки охочих не можуть. Дафай все ж у будній день.

ПовідомленняAnke © 08.07.08 22:02:09    

Leona написав(ла):
А на рахунок того, щоб іти у вихідні - думаю не варто. Бач скільки охочих не можуть. Дафай все ж у будній день.

згідна!!!!!!!

ПовідомленняAndrey © 08.07.08 22:09:48    

Leona написав(ла):

Я також дивлюсь, що на вихідні в кожного свої плани.
Ну що ж, тоді давайте у будні! Пропозиції????!!!

Сторінка 1 з 5
1, 2, 3, 4, 5  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU