Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Крим. 13-25 липня. Халява!!! :)

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 13.07.08 22:01:17    

Ги, нарешті спекався того гада Crazy Не забудь про сувеніри друзям Angel
ПовідомленняANGELo © 13.07.08 22:21:09    

Дякую Кастор за побажання! Smile ми їдемо лише двоє. Валєра,а тобі я привезу сувенір-русалку чорноноську. Smile ну і себе звичайно через два тижні. Cool ЗІ; НАКІНЕЦЬ я відпочину від запальнички. Very Happy ну а зараз ми проїхали славетне місто Хмельницький? Є хто в нас тут з цих країв? Wink до речі моя мама з Хмельниччини.
ПовідомленняExtremal © 13.07.08 22:27:55    

я доречі в той самий час з Тернополя вертався, так шо ми може і минались Very Happy
ПовідомленняANGELo © 13.07.08 23:44:22    

Віват партизанам з Вінниці! Щойно, доречі,  був учасником цілої делегації з нашого різного міста Львова,у кількості не менше 7 авто. Уявляєте світ колону і всі львівські бандерівці. Very Happy всі попутні машини втікали з переляку на обочину, коли така банда йшла на обгін! Cool щоправда  потім паші інтереси розійшлися через тижні погляди на швидкість. Sad Ех...
ПовідомленняANGELo © 13.07.08 23:53:45    

Моя хр задоволена своїм  подвигом кермування авто в кількості 150км відкинула задні ноги і спить як справжній суслег Very Happy важка доля водія.
ПовідомленняANGELo © 14.07.08 2:19:16    

Колеги! Маю перший протокол за перевищення швидкості. Very Happy не сподобалося йому що їхав 73км. Sad закон підлості- їхав всю дорогу не перевищуючи швидкісного режиму,а тут трохи не встиг і маю протокол. Всі спите?.. Ну спіть,спіть... %) під'їзджаємо до траси Київ-Одеса.
ПовідомленняANGELo © 14.07.08 5:58:50    

Торба... Зупинилися на 20хв. Проспали ...3год. Sad 581км ми проїхали за 12год. %) я ще так над собою ніколи не знущався. %)
ПовідомленняТолік © 14.07.08 7:27:43    

ANGELo написав(ла):
581км ми проїхали за 12год.

Даже однажды папа отважно взял и обогнал велосипед! Very Happy

ПовідомленняANGELo © 14.07.08 10:16:47    

Так-с. Допобачення місту де я служив 5 місяців, тобто Миколаїв, ну і привіт Херсону! Smile ...тут живе одна моя класна знайома. Wink
ПовідомленняANGELo © 14.07.08 15:44:28    

Всьо. Приїхали. Smile
ПовідомленняHoks © 14.07.08 19:13:53    

Ну,раз приїхали, знач пора  нам, працюючим таварісам, щоденно звітувати, що ти там і як. Всьо как паложена: погода, краєвиди, море,температура повітря, народ навколо, умови ітеде, ти в курсі,ага Smile Фотки вітаються  Goof
ПовідомленняANGELo © 14.07.08 21:42:16    

Hoks
Smile

Змінено: ANGELo (14.07.08 21:44:48)
ПовідомленняANGELo © 14.07.08 21:43:34    

Hoks
без питань. Cool тільки налаштуй ммс. Буду щодня цікаве фото присилати. Wink Тільки тсс-с-с! ...це ексклюзив. Дякую всім за увагу! Very Happy

Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU