Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Крим. 13-25 липня. Халява!!! :)

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняANGELo © 07.07.08 9:03:03    Крим. 13-18 липня. Халява!!! :)

Шановне панство! Ви не повірите, але приходиться звертатися за допомогою до Вас. Embarassed  Короче без демагогіки, то ситуація наступна. Cool
З 13 по 25 (11 ночей) липня планується поїздка на відпочинок в Крим на автомобілі. Попередньо вибране місце постійної дислокації м.Алушта (оскільки воно знаходиться в акурат посередині півострова). План відпочинку - активний. Планується відвідати всі цікаві місця, які мона буде встигнути відвідати. Тобто один день, наприклад, смажитися на сонечку на пляжі та купатися, а на наступний, чи через день (все від спільного бажання) поїхати по цікавих місцях. Yahoo Самі розумієте, що цікавих місць там вистачає. Є повна свобода в плані пересування по Криму на автомобілі.
Що вимагається. Склалися обставини так, що люди (дуже хороші, але ще більше НЕхороші люди  Evil or Very Mad) які мали б з нами розділити цю радість літа не мають змоги, або бажання, їхати з нами. Відповідно в автомобілі є ВІЛЬНИХ ДВА місця (для особо обдарованих - може влізтися в машину ще 2 людей), окрім мене (водій) та моєї законної половини, вона ж і дружина Cristin Secret . Тому...
...хто має бажання провести цей період літа на чистому Razz  морі та кримському сонечку подорожуючи по всьому півострові, побачивши багато всього цікавого, ласкаво просимо до нашого шалашу, вірніше нашого авто та компанії. якщо ще коротше - ХТО ХОЧЕ НА МОРЕ РАЗОМ З НАМИ ПОЇХАТИ??? Так що ВЕЛКОМ! Зголошуємось!Smile
ЗІ: орієнтовні витрати з 1 (!) людини складають 2000 грн. (по попереднім розрахункам це включає витрати на дорогу, проживання і решта дрібних витрат).
ПовідомленняANGELo © 07.07.08 13:06:23    

Бугага... Shocked  Very Happy  Ніхто не хоче відпочивати?! Ось це балований народ пішов Evil or Very Mad
ПовідомленняТолік © 07.07.08 20:14:25    

ANGELo
Шось поки що народ не дуже зацікавився - може ще з Івана Купала не всі прийшли Smile .
А взагалі, то хороша пропозиція. І по грошах халява майже. Сам не можу з двох причин, але думаю, що народ ще мусить підтягнутися.

ПовідомленняHoks © 07.07.08 20:52:36    

ех... поміняла я роботу на літо... Серий, в думках я з тобою Clapping  Drink
Якщо  вийде, то з задоволенням би до вас приєдналась на пару днів (п"ятниця - субота) Smile
ПовідомленняANGELo © 08.07.08 14:20:52    

Толік, кажу ж, що народ балований. Написав би тут поїздка термінова на Гаваї приватним літаком на 10 днів, то тоді б швиденько з'явилися охочі, а так.... Pardon Та ще й за 400 Дол.США LOL
Hoks, твоя присутність в думках поряд зі мною мені дуже допомагає та тішить, тільки вночі коли сплю не заважай мені. Embarassed  Very Happy Я тобі буду ММС відсилати коли будеш про себе нагадувати. Embarassed  Cool
Hoks написав(ла):
приєдналась на пару днів (п"ятниця - субота)
ООО!!!!!! Це вже інша справа!! Drink Буду чекати з нетерпінням. Razz ...тільки не кажи потім коли ти не приїдеш, що це ти мала на увазі "в думках". Twisted Evil
ПовідомленняHoks © 08.07.08 21:54:38    

ANGELo, шанси, що я зможу поїхати мізерні   Secret  але є ще нюанс мого поганого характеру  Crazy  бо ця вся робота мене трафить, і я кину ту балалайку нах і поїду до вас в Крим!!!  Very Happy  Very Happy  Very Happy і ще може когось за собою потягну SmileSmileSmileSmile
ПовідомленняAnke © 08.07.08 22:06:46    

Jekill написав(ла):
PS Починаючи читати статтю, я думав, що там вже цілий список бажаючиж, включаючи бажаючих на поїздку в багажнику.

я також так думала коли починала читати,але...пусто було. Confused

ПовідомленняANGELo © 09.07.08 17:13:46    

Hoks, я завжди вірю в мізерні шанси Very Happy
Мля.. ну і глуш. Шо шо, а я думав, що тут народ буде бажати поїхати на море. Sad
ПовідомленняJekill © 09.07.08 21:56:05    

ANGELo написав(ла):
Шо шо, а я думав, що тут народ буде бажати поїхати на море

Я не маю можливості: справи, робота(отпуск не положено). А так я б з радістю, якщо звичайно ти б не заперечував.
ПовідомленняExtremal © 09.07.08 22:39:41    

ANGELo написав(ла):
Мля.. ну і глуш. Шо шо, а я думав, що тут народ буде бажати поїхати на море.

та чо, ідея дуже класна, але в кожного порізному виходить, я б наприклад дуже поїхав, але планую ціле літо пахати і віддихнути десь в вересні або кінець серпня, тай переважно великий наплив відпочиваючих їдуть саме зараз, а серпень-вересень - розгрузка Unknow Very Happy
ПовідомленняANGELo © 13.07.08 16:13:16    

Ну що наповне панство! Зараз вже я виїжджаю в напрямку на південь! Smile поважайте щасливої дороги! Через два тижні побачимось.
ПовідомленняHoks © 13.07.08 16:33:56    

Цитата:
Зараз вже я виїжджаю в напрямку на південь

Ага Smile мабуть, одною рукою машину ведеш, а другою набираєш на мобілі месседжSmile

Гарного відпочинку!   Гарного медового місяця! Гарної погоди!  SmileSmileSmile

Словом, привезіть хорші враження,  чудовий настрій,  Crazy і себе здоровими,  Dance  загорілими,  Mamba  щасливими!   Preved  Angel
ПовідомленняТолік © 13.07.08 17:06:46    

Щасливої дороги! Веселого відпочинку! Yahoo
ПовідомленняANGELo © 13.07.08 19:20:58    

Дякую за побажання! Smile зараз ми проїжджаємо Тернопіль! Наталі та Любчик,та всім тернопільчаннам ВІВАТ! Попереду Хмельницький... Wink
ПовідомленняVictorT © 13.07.08 21:59:44    

Приятного отдыха!
Вы тет-а-тет, или нет?
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU