Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Коли ж "добро переможе зло"?

назад  1, 2, 3
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> На екстремальну тематику Сторінка 3 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняТолік © 10.07.08 21:20:44    

...мається на увазі знання, що тре зробити, щоб жизнь нємаліной долго нє казалась Very Happy.
ПовідомленняТолік © 12.07.08 19:38:10    

Все. Стрибнув.
HAPPY END темі!

ПовідомленняТолік © 12.07.08 19:42:25    

П.С. До речі, самогубцям дійсно не раджу стрибати на Цуневі - там першоразникам чіпляють автомат, який сам розкриває парашут через 3 секунди, смикай чи не смикай ти за кільце. Нас про це на інструктажі не повідомили, тому я і відписав попередню репліку на слова ZIPPO.
ПовідомленняVictorT © 13.07.08 3:24:11    

Страхующий прибор сейчас ставят всюду, не только в Цуниве.
Поздравляю!
ПовідомленняZippo © 13.07.08 8:10:45    

Толік написав(ла):
Все. Стрибнув.
І то во всьо? Судячи з вражень, оповідання про перший стрибок від тебе не буде... (
ПовідомленняТолік © 13.07.08 9:27:57    

Та я відписав тут в одній темі трохи про свої враження. Дійсно, вчора не збирався писати довгу оду про перший стрибок, але сьогодні думаю, що варто - різні люди хай мають змогу читати різні враження, а не тільки солодко-пасіонарні описи дівчаток, які нічого  екстремальнішого в своєму житті, ніж втікання від хлопчиків взимку, які їх хотіли намилити, до того не відчували.

Щас спою.

ПовідомленняТолік © 13.07.08 9:28:22    

VictorT написав(ла):
Поздравляю!

дякую

ПовідомленняZippo © 13.07.08 9:31:57    

Толік написав(ла):
думаю, що варто - різні люди хай мають змогу читати різні враження, а не тільки солодко-пасіонарні описи дівчаток, які нічого  екстремальнішого в своєму житті, ніж втікання від хлопчиків взимку, які їх хотіли намилити, до того не відчували.
LOL  LOL  LOL Це буде дійсно щось не подібне на інші "солодко-пасіонарні" описи. Чекаєм Clapping
ПовідомленняANGELo © 13.07.08 12:01:47    

2 Толік вітаю тебе зі здійсненням стрибка! Дуже за тебе радий. Стосовно недоотриманих гострих відчуттів то на це може бути дві причини: 1. Дійсно насправді не так вже і страшно. 2. Через те,що просто міг бути емоційна збудженість і ти деякі моменти не пам'ятаєш. Smile А! Ну і ще є третя! Very Happy коли людині дійсно не страшно. Cool Але якщо не страшно-значить щось негаразд. Smile Бо в нормальної людини завжди присутній інстинкт самозбереження. Але всеодно вітаю!!! І себе,і нас так само,адже добро перемогло зло!
ПовідомленняVictorT © 13.07.08 22:11:25    

Толік написав(ла):
а не тільки солодко-пасіонарні описи дівчаток, які нічого  екстремальнішого в своєму житті, ніж втікання від хлопчиків взимку, які їх хотіли намилити, до того не відчували.

Я так зрозумів, ми тут познайомились з супер-пупер-мега-екстремалом? Автограф даш? Зручніше буде на ДЗ.
ПовідомленняТолік © 13.07.08 22:43:35    

VictorT написав(ла):
Я так зрозумів, ми тут познайомились з супер-пупер-мега-екстремалом? Автограф даш? Зручніше буде на ДЗ.

Я, в принципі, жартував. Спробував по-чесному описати свої відчуття. Хоча, якщо хочеш, можу і автограф дати.
До речі, я в дитинстві боявся темряви і змій. І ще мені було страшно, коли я дивився сам вночі "Дзвінок". Але найбільше я боюся залазити на березу, що в селі - кожен раз, практично, коли туди приїжджаю. Боюся, що тепер ніхто не захоче брати в мене автографSmile.

П.С. Забув, ще я страшенно боюсь дівчат психологів.

ПовідомленняVictorT © 14.07.08 13:33:17    

Жарт на жарт.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> На екстремальну тематику Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 3 з 3
назад  1, 2, 3

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU