Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Коли ж "добро переможе зло"?

назад  1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> На екстремальну тематику Сторінка 2 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 03.07.08 22:46:48    

ANGELo, Толік от укладу я вам парашут може колись... будете знати як тут прикалуватись над батьком Very Happy  LOL
Повідомленняbotsman © 03.07.08 23:12:53    

Толік
мені більше заканало - прокатали мене в четвер, але в пятницю інструктаж таки відбувся + в суботу стрибок (звісно не минулої). Веду то того, шо, звичайно, усім будуть говорити "все буде - приходьте", а реально - по ситуації. Нема кворуму на стрибки та ше хз шо - мабуть літо, відпустки, студенти по домівках і т.д. Мо ше і разом стрибнем - мені тре хребет потестити - зажив він чи ні Very Happy
ПовідомленняТолік © 04.07.08 8:22:32    

botsman
Цитата:
Мо ше і разом стрибнем

хай буде так Smile . Я вже зрозумів - донт варі бі хепі і все буде гудSmile

ПовідомленняVictorT © 04.07.08 8:40:07    

Hoks написав(ла):
Я, наприклад, завжди хотіла довше, але краще.

Кто бы сомневался Sex Very Happy

ПовідомленняANGELo © 04.07.08 10:05:55    

VictorT жжош, аФФтар!  LOL  LOL  LOL
ПовідомленняТолік © 05.07.08 1:28:01    

От б*я!!! шановне екстремальне товариство - прошу мене привітати! Very Happy
Сьогодні я щасливо пробухав (в честь моєї коханої дівчини, з якою ми якраз сьогодні остаточно відправили один одного на море -  з нагоди дня Строітєля Very Happy) всі гроші (якби ж то тільки їхVery Happy ), що зняв на завтрашній перший стрибок з парашутом Very Happy .

Таке відчуття, що між добром і злом поки що впертий паритет Very Happy .

Гуд лак всім! - завтра зранку передчуваю в мене буде екстрім Bo  Very Happy
ПовідомленняZippo © 05.07.08 7:33:37    

Толік написав(ла):
сьогодні остаточно відправили один одного на море -  з нагоди дня Строітєля

LOL  LOL  LOL

Повідомленняbotsman © 05.07.08 9:23:10    

Толік
LOL ригати краще перед сном - ранком легше буде Very Happy
ПовідомленняТолік © 06.07.08 23:48:36    

botsman написав(ла):
ригати краще перед сном - ранком легше буде

слова не мальчика, но МУЖА

ПовідомленняТолік © 06.07.08 23:55:19    

Вельмишановне екстремальне товариство! Є до вас ще одне неабияке важливе питання!!!
Є один друг екстремал - 120 (стодвадцять, якщо добре просреться) кг маси, який має бажання стрибнути з парашутом.
ЧИ МОЖНА ВТІЛИТИ МРІЮ ТАКИХ БОГАТИРІВ (ГГ) В ЖИТТЯ?

П.С. Просю позитивної, або добре аргументованої відповіді!

Повідомленняbotsman © 07.07.08 0:38:53    

ну - парашут важить 16-17, а загальна вага має бути 120, якшо не помиляюся. Проте народ стрибає з такою вагою і, навіть, не ламається)). В будь-якому разі - більша вага, більший ризик отримати травму.
ПовідомленняТолік © 07.07.08 7:19:34    

Ясно. Значить стрибки йому не світять. Шкода.
ПовідомленняZippo © 07.07.08 7:32:27    

botsman написав(ла):
Проте народ стрибає з такою вагою і, навіть, не ламається)). В будь-якому разі - більша вага, більший ризик отримати травму.
тут я згідний з вельмишановним Botsmanom. З порад хіба: обов'язково мати хороші "берци" + еластичний бінт і не завадило б потренцуватись з найвищої сходинки тренажера Wink
ПовідомленняТолік © 10.07.08 11:16:16    

Щойно подзвонив в АСК, де мені нежіночим Very Happy голосом повідомили, що сьогодні інструктаж відбудеться! Yahoo
Життя налагоджується!

ПовідомленняТолік © 10.07.08 21:17:04    

Сходив я сьогодні на інструктаж, послухав, поплигав (блін, досі хребет відчуваю Very Happy - "на всю ступню стрибай, на всю ступню" Twisted Evil), покрутився на качелях і, звичайно, забув, як звати інструктора, гг (Олег Батькович, здається, - в мене скліроз на імена). Так, - нічого надто розумного з теорії для середньостатистичного інтелекту не почув, почекаємо практики у цю суботу.

П.С. Едуард Зенонович, здається, пішов з АСК. Сьогодні був свідком того, як він прощався - може щось недозрозумів, але, знову ж здається, зло все-таки перемогло.

П.П.С.
ZIPPO написав(ла):
# Q : А мене покинула дівчина і я хочу вбитися, але перед цим випасти із літака ...
# A : З парашутним спортом ти не вгадав, самогубця там не має шансів - навіть якшо він захоче, він нічого не зробить, шоб вбитись (технічно це можливо але такі знання приходять з досвідом а ще й з досвідом прийде бажання жити і стрибати, а не звертати на дурниці через які ви хотіли вбитись)

Цей досвід, насправді, приходить після першого ж інструктажу, г.

Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> На екстремальну тематику Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 3
назад  1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU