Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Коли ж "добро переможе зло"?

1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> На екстремальну тематику Сторінка 1 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняТолік © 03.07.08 19:02:22    Коли ж "добро переможе зло"?

Шановне екстремальне товариство, маю до вас питання. Але спочатку трохи історії...
Ну от, у цей вівторок випадково наштовхнувся в Інтернетрях на повідомлення таємничого екстремала під кодовим іменем чи то Зупа, чи то Зіппо Very Happy , яке розворушило мою стару давно забуту нав"язливу ідею, а саме - стрибок з парашутом. До речі, варто відзначити титанічну працю ZIPPO по промоуції і цього сайту, і взагалі парашутних стрибків у Львові - Гугль вперто видавав різні сайти, в яких по темі і не по темі  Smile цей екстремал розхвалював принади парашутних стрибків і давав посилання на цей екстремальний сайт. То фігня, що всі повідомлення дублювали одне одного Very Happy , деколи таким тугодумам як я тре разів із двадцять повторити одне і те ж, щоб до них дійшло Smile .
Так от, я вирішив не відкладати це питання у довгий ящик, подзвонив в АСК, де пані мені повідомила, що інструктаж по стрибках буде в четвер і в п"ятницю о 17 год., а в суботу можна буде стрибнути. Я, радий як слон, не міг дочекатися четверга Smile. Даремно! Прийшовши сьогодні в АСК, я почув, що ні інструктажу, ні стрибків цього тижня не буде. І взагалі не відомо, коли ж можна буде стрибнути. Пояснено це було якоюсь таємничою боротьбою добрих сил з поганими Surprised .
Я трохи мало розбираюся у таких філософських питаннях, тому прошу тих, хто розбирається більше, пояснити мені, коли ж орієнтовно добро переможе зло і я нарешті зможу здійснити свою мрію ідіота з парашутом?
ПовідомленняANGELo © 03.07.08 19:14:46    

Толік Very Happy  Very Happy  Very Happy  LOL  LOL  LOL преамбула каншна абалдєнна!! Молодечя! Мені просто сподобалося. Good А стосовно добрих та злих сил - самому вже цікаво стало. Може Емвей з Оріфлейм? Чи погода і ЕЗ?.. Фіг побєдиш. Surprised Це треба спитатися наших фахівців. Чекай хвилинку - зараз вони напишуть. Runner  Ski  Firsttimer  Sailboat  Velo ...от чуєш? Вже летять, пливуть, гребуть і т.д. Sex
ЗІ: маленька ремарка, якщо читав уважно текст Зіппо, то там згадується знаменита Секретарка АСК. Це справжній генератор ідей. Тому треба шукати інші шляхи дізнавання правдивої інформації.
ПовідомленняТолік © 03.07.08 19:29:19    

Цитата:
треба шукати інші шляхи дізнавання правдивої інформації.

та от бачиш я вже і сам це зрозумів Smile

ПовідомленняVictorT © 03.07.08 20:16:23    

Толік, у тебя есть два варианта - либо каждый четверг звонить (заходить) в клуб в ожидании пока добро не победит зло (или наоборот), либо податься на другую дропзону. И ещё читай личку.
А насчёт фахівців - фахівці сами не особо то владеют информацией, потому что перестали ей интересоваться, после того, как г. Г. создал "идеальные" условия для прыжков спортсменов, благодаря которым в сезоне 2008 в ЛАСК спортсмены не прыгают, а ездят по другим дропзонам.

ПовідомленняТолік © 03.07.08 20:45:04    

Хоч би швидше хтось переміг.
Мені знайома щойно сказала, що при такій організації справ, як в АСК, тяжко бути впевненим, що парашут взагалі відкриється Very Happy . "гг, так то ж супер", - подумав я, - "так більше адреналіну виділиться, якщо під час стрибка будеш думати про ймовірну халатність того, хто цей парашут упаковував". Жарт  Jokingly

ПовідомленняТолік © 03.07.08 21:08:53    

Прочитав матеріал "Як стрибнути з парашутом у Рівному". Дуже дякую ZIPPO! Тепер я майже вирішив податися у Рівне Yahoo
ПовідомленняZippo © 03.07.08 21:24:31    

Толік написав(ла):
випадково наштовхнувся в Інтернетрях на повідомлення таємничого екстремала під кодовим іменем чи то Зупа, чи то Зіппо
А чого таємничого? Вот он я Crazy

Толік написав(ла):
До речі, варто відзначити титанічну працю ZIPPO по промоуції і цього сайту
Ну нарешті хтось оцінив Medal

Толік написав(ла):
Гугль вперто видавав різні сайти
Ой не можу... без коментаріїв LOL  LOL  LOL

Толік написав(ла):
в яких по темі і не по темі цей екстремал розхвалював принади парашутних стрибків
А от звідси будь-ласка поподроней, де це я не по темі там нагадив? Surprised Не замічав шото я за собою таких пакостей Unknow

Толік написав(ла):
То фігня, що всі повідомлення дублювали одне одного
Angel  Very Happy а от і відповідь
Цитата:
деколи таким тугодумам як я тре разів із двадцять повторити одне і те ж, щоб до них дійшло

Толік написав(ла):
де пані мені повідомила
Без коментаріїв й так всі знають шо то за ПАНІ LOL

Толік написав(ла):
Прийшовши сьогодні в АСК, я почув, що ні інструктажу, ні стрибків цього тижня не буде.
Ой! Як це до болі знайомо...

Конкретно відповісти на твоє запитання думаю ніхто не зможе... просто потрібно дзвонити на имоб тел безпосередньо до інструуктора і буде щастя Happy

P.S. Люблю от коли так прямо і з приколами пишуть. Зачьодд Good Поржав від душі Very Happy

ПовідомленняZippo © 03.07.08 21:26:47    

Толік написав(ла):
Тепер я майже вирішив податися у Рівне
Ну нарешті хтось зробив висновки,  Wink   а то всім потрібно розжовувати...
ПовідомленняHoks © 03.07.08 21:52:55    

Толік написав(ла):
Мені знайома щойно сказала, що при такій організації справ, як в АСК, тяжко бути впевненим, що парашут взагалі відкриється

При всіх недоліках роботи нашого клубу, причин так вважати у мене, що там стрибнула 4 рази, не було. А твоя знайома скільки разів стрибнула в Цуневі?
Справа не в халатності інструкторів, що така організація. Вони якраз до роботи відносяться дуже відповідально, і триста разів все перевіряють. Просто деякі речі від них не залежать.

Толік написав(ла):
Прочитав матеріал "Як стрибнути з парашутом у Рівному". Дуже дякую ZIPPO! Тепер я майже вирішив податися у Рівне

Дарма. Інструктаж у Львові до сьогоднішнього часу був докладніший, ніж в Рівному. Чула, що наші першоразники, котрі вдруге стрибали в Рівному, розказували тамтешнім першоразникам всякі нюанси, що і як робити. Не стану влазити в суперечку,чи варта то все знати першоразнику, що розказують у Львові, але знаєш - в небі є два засоби, що врятують тобі життя. І два однаково важливі - парашут і ти сам.
Словом, в Ріному ти стрибнеш, але там конвеєр, знатимеш тільки необхідні речі. А у Львові знатимеш трохи більще. Я, наприклад, завжди хотіла довше, але краще.
ПовідомленняТолік © 03.07.08 22:06:33    

ZIPPO
Цитата:
де це я не по темі там нагадив?

гг, вже точно не пам"ятаю - здається на якомусь автомобільному сайті Very Happy
Hoks
Цитата:
А твоя знайома скільки разів стрибнула в Цуневі?

вона чистий теоретик, завжди моделює форсмажорні ситуації, які ніколи не відбуваються Very Happy , але адреналіну додає своїми гіпотезами.
Hoks
Цитата:
Я, наприклад, завжди хотіла довше, але краще.

почекаю ще тиждень. Подивимося, я б сам хотів трохи теорії підучити.
ПовідомленняANGELo © 03.07.08 22:13:41    

Hoks +1
Толік, якщо ти ще не стрибав - зроби перший стрибок тут.  Можна навіть декілька, щоб зрозуміти, чи воно тобі треба. Якщо треба - тоді, як би це прикро не було, тобі дорога в Рівне, а не в нас.
ПовідомленняZippo © 03.07.08 22:18:27    

Перший дійсно мона тут, але якщо зацепило, то тре в Рівно зразу. Там наступні стрибки зразу значно дешевші. Дорога навіть покривається Wink
ПовідомленняANGELo © 03.07.08 22:28:25    

Толік Слухай, що Батько говорить... Allakh  Surprised
ПовідомленняБелка-Санечка-Летучка © 03.07.08 22:37:30    

Народ, хто чув про штормове повідомлення? Шось профукала, то в Криму чи й нас зачепить? Бо ёлки-метёлки другий тиждень не можу стрибнути.
ПовідомленняТолік © 03.07.08 22:45:40    

ANGELo
Цитата:
Слухай, що Батько говорить...

ая -  Allakh

Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> На екстремальну тематику Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 3
1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU