Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Кінопалац, Львів

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Сторінка 2 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняExtremal © 21.02.09 18:31:18    

)) ото видав
ПовідомленняZippo © 22.02.09 14:13:08    

extremal написав(ла):
)) ото видав
Я бачу шо внас всі гонорові і білет за 20 грн нах нікому не нужен Sad
ПовідомленняExtremal © 22.02.09 14:21:15    

ZIPPO написав(ла):
Я бачу шо внас всі гонорові і білет за 20 грн нах нікому не нужен

ну шо маємо, то маєшо))

я б пішов якби бачив першу і другу частину)) а так то недуже люблю жахи
ПовідомленняNadezda_95 © 22.02.09 21:11:16    

ZIPPO написав(ла):
Я бачу шо внас всі гонорові

я то думала, що в тебе зразу ася і теляпон розривались від "спраглих до халяви", а тут... на, маєш!...  Surprised  Наступного разу пиши "Віддам в добрі руки не БЕЗКОШТОВНО, а З ДОПЛАТОЮ" Very Happy

ПовідомленняZippo © 20.03.09 10:12:25    Кінопалац Львів Театральна 22

І знову АКЦІЯ, тільки для наших форумчан віддам БЕЗКОШТОВНО в руки на цей раз вже ДВА білетика в Кінопалац на мультфільм Монстри проти прибульців / Monsters vs. Aliens
адреса: Львів, вул. Театральна 22
сеанс: 21.03.2009 на 15:00
P.S. Перший хто тут відпишеться, той і забере Clapping

ПовідомленняNadezda_95 © 20.03.09 10:29:42    

Я!
ПовідомленняZippo © 20.03.09 10:40:41    

Цього разу однако бистренько спохватились Jokingly
Nadezda_95, стукни в асю, якось добазаримся про акт передачі "товару" Very Happy

ПовідомленняLeona © 22.07.09 19:24:26    

Шановні екстрімівці!
Є в мене пропозиція піти завтра на Льодовиковий період - 3.  Smile Думаю найкращим варіантом, який більшості підійде буде сеанс на 19:10 в Коперніка. Що скажете? Хто за?  Clapping  Зголошуйтесь! Хіба ви не скучили за Сідом?  Crazy

Льодовиковий період 3: Ера динозаврів / Ice Age: Dawn of the Dinosaurs

Жанр: Комедія, Мультфільм, Пригодницький
Країна: США
Рік випуску: 2009
Прем'єра фільму: 1 липня 2009
В ролях: Джон Легуізамо, Рей Романо, Куін Латіфа, Деніс Лірі,
Режисер: Карлос Салдана
Опис: До подій «Льодовикового періоду 3» життя головних героїв мультфільму потерпіло деякі зміни. Мамонти Манфред і Еллі чекають появу на світ свого дитинчати; шаблезубий тигр Дієго впав в роздуми про те, чи не став він дуже «м'якотілим» в компанії своїх друзів; лінивець Сід, мріючи створити власне плем'я, зважився вкрасти декілька яєць динозавра. Відправившись рятувати Сіда, друзі потрапляють в таємничий рослинний світ, прихований під товщами льоду, де вони стикаються з динозаврами і агресивним довкіллям, а так само знайомляться з мисливцем на динозаврів — ласкою на ім'я Бак. Щуробілка Скрет (який знов випадковим чином став провиною глобальної проблеми, відкривши дорогу в світ динозаврів) як і раніше ганяється за своїм горіхом, але цього разу у нього з'явився конкурент — щуробілка Скретті, проте, одночасно з одержимою боротьбою за горіх, ці двоє закохуються один в одного.

Розклад сеансів
23 липня 2009
Кінопалац ім. Довженка - 10:00  
Кінопалац "Копернік" - 11:00  
Кінопалац "Копернік" - 15:00  
Кінопалац "Копернік" - 19:10  
24 липня 2009
Кінопалац ім. Довженка - 10:00  
Кінопалац "Копернік" - 11:00  
Кінопалац "Копернік" - 15:00  
Кінопалац "Копернік" - 19:10

ПовідомленняNao © 22.07.09 20:27:01    

Я вже бачив цей фільм 2 рази Smile можливо хтось інший зголоситься Smile
ПовідомленняРейдер © 22.07.09 21:41:44    

Дуже класний мульт ) Вже встиг подивитись ))
ПовідомленняLeona © 23.07.09 23:41:26    

Подивилась і я мульт. Сміялась до сліз  Very Happy Нажаль тільки я... Ну не будем про сумне  Smile  Дякую всім, хто зголосився (навіть якщо то було добровільно-примусово) Drink
з.і. "білок, жовток і яйко",  "поговори з хоботом"  LOL  Ще досі плачу як згадую  LOL

ПовідомленняAndrey © 24.07.09 8:35:32    

Не знаю як кому, а мені мульт теж сподобався Very Happy  Особливо кадри з "яйками" Jokingly  І як тут не згадати головного винуватця всіх бід - горіха (хоча він мені нагадує жолудь Pardon ) і невгамовних щуробілок, які ганяються за ним аж до любові Sex   ....а потім жорстокі реалії сімейного життя LOL    Але горіх таки врятував бідного  Скрета від випадкового рабства Very Happy
ПовідомленняANGELo © 24.07.09 14:03:10    

Leona
Дійсно не будемо про сумне. І про те,що тільки ти сміялася до сліз. Бо дійсно буде сумно, якщо сказати, що ми не сміялись тільки тому, що якщо б ми ще почали сміятися, то тоді б вже точно не було б чути діалогів героїв мультфільму. А ще б напевно до того поламали б крісла від ударів долонею по них. Very Happy Мультфільм непоганий, але на фоні другої частини, не говорячи про першу, виглядає кволим і невиразним. Чомусь це нагадало мені другу частину Мадагаскара. Sad

ПовідомленняZippo © 09.01.13 12:00:45    

Завтра в Кінопалаці прим’єра фільму Джек Річер.
Хто має бажання сходити? Сьогодні оприділяємся, бо завтра зранку поїду за білетами. Хто в банді, зннижка 10%
P.S. На оф. сайті, ще нема ні годин ні цін, але думаю це буде після роботи орієнтовно 19:00–21:00

P.S. Щоб не захламляти тему, пишем в асю, приват і т. д. і я вже собі запишу в список.

ПовідомленняVitalik-ataman © 09.01.13 12:09:57    

Постараюсь бути в темі, потрібно знати час
Сторінка 2 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU