Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

РОУП: Мурашка на мості

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про перший СВІЙ стрибок із парашутом Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняNadezda_95 © 02.07.08 8:21:21    РОУП: Мурашка на мості

привіт-привіт! День Конституції нашої неньки України став ще одним днем в моєму житті, який я прожила не даремно Smile
...знову думками повертаюсь туди.... на той гойдаючий підвісний міст, де шалений вітер намагається здути нас куди подалі...
Навіть не знаю з чого починати. Мабуть з того, як неймовірно швидко почало калатати моє маленьке серденько,  Angel коли я пройшлась вперше мостом і побачила таку, до крику красиву панораму - широченна ріка Тетерів (до речі, це нам Інна сказала), вода якогось підозрілого забарвлення ( така насичено-брудно-зелена), направо глянеш - дерева, наліво глянеш - теж дерева. Внизу справа - не одне відро фарби пішло на освідчення в коханні (це мабуть ті, хто не наважився стрибнути заради коханої людини, вирішили компенсувати написами на асвальті. Але це теж романтично !) В той момент я подумала "Що я тут роблю??? Заради кого я стрибатиму?!!" Звича йно, сміливі хлопці стрибнули і навіть оком не моргнули, от і підійшла черга дівчат. А нас було так багато - аж двоє - я і Марійка (вона ж Маріолка). Першою пішла Маріолка (хоча перед тим говорила "Щось та мотузка зовсім ненадійно виглядає..."). Перелізла перило і ... почала ламатись! Після довгих вмовлянь вона все-таки полетіла вниз. І тут, ще не добравшись до не менш ектримального човна, який (зовсім чуть-чуть) протікав, її починають опускати у воду! Весело їй тоді було з мокрими штанцями... Після неї прийшла моя черга. Я дивилась на перила, і думала, що першим подвигом буде їх перелізти і зупинитись з іншого боку. А там мабуть так страшно!!!!!!!!!!!!  Перелізла. Я взагалі ні про що не думала (думки вирішили залишитись на мості). Я знала, що мушу це зробити і все. Лечу я, лечу, і тут мене за ногу дьоргає мотузка! Чого вона вирішила намотатись, не можу зрозуміти. Другий раз вже летіла і усвідомлювала, що треба прогнутись, нормально поставити ноги і т.д. Третій раз всі починають летіти з перил! Видовище захоплююче! Думаю - треба попробувати!На перилах починається мандраж...  Четвертий раз летіла хаотично, вниз головою, аж в боці мені віддало. Вирішила на тому закінчити свої польоти. Тут Кирил переконує, що треба стрибнути ще один раз, і перед тим подумати!!! подумати що саме ти маєш зараз зробити, як ти маєш летіти, що ти маєш відчути. А потім порівняти чи співпали твої думки-настановки з кінцевим результатом. Добре, стрибаю останній п'ятий раз! Летіла з перил... Круто! Вже в польоті я розумію, що лечу правильно, легко так! Краса! Я тішусь як дитина!   От і закінчились наші злети і падіння...  Хочу ще!!! Потім ми дружно пішли на пиво, де чарівна Інна (офіціантка) приносила нам пиво раз за разом, до якого ми безцеремонно витягнули ВСЕ, що мали - буттери, яблука, помідори... Що не кажіть, а Інна дуже обізнана в місцевостях Житомира, їй варто було б працювати екскурсоводом, я так думаю!  Отака історія....

ПовідомленняAndrey © 02.07.08 8:49:02    

Гарно написано!!! Clapping  Clapping  Clapping  Головне - реалістично!
Тобі з твоїм талантом тільки те робити, що писати твори про екстрім!!!
РЕСПЕКТ!!! Good
Nadezda_95 написав(ла):
Що не кажіть, а Інна дуже обізнана в місцевостях Житомира
...ага, особливо коли питала у нас "нє мєсних" як пояснити  де знаходиться та кафешка LOL  LOL  LOL
ПовідомленняNeftis © 02.07.08 9:10:44    

Nadezda_95 написав(ла):
Думаю - треба попробувати!На перилах починається мандраж...  

Молодчина!  Good   ти це зробила! хоч ті перила і мають якийсь метр, та відчуття висоти збільшують ледь не в два разиSmile Класно написала!  Good
ПовідомленняAbsinth © 02.07.08 9:47:31    

Nadezda_95 написав(ла):
РОУП: мурашка на мості

а хтоооо подав ідею про мурашку? Wink  Happy
Супер, класно описала ту афігітільну суботу Good

ПовідомленняNadezda_95 © 02.07.08 9:50:43    

absinth  звичайно, всю істину про мурашку і її пригоди на мості я приховала. А ідея одного пінгвіноса Embarassed
ПовідомленняZippo © 02.07.08 11:14:08    

Nadezda_95 написав(ла):
Заради кого я стрибатиму?!!
Ми так і не отримали відповідь на це питання. Jokingly

Nadezda_95 написав(ла):
Лечу я, лечу, і тут мене за ногу дьоргає мотузка!
Shocked  Shocked  Shocked про цей момент детальніше будь-ласка.

Nadezda_95 написав(ла):
Четвертий раз летіла хаотично, вниз головою, аж в боці мені віддало
це все халатне відношення до стрибка, як результат - хаос Smile

Якось поетично-романтично написано Rolling Eyes

ПовідомленняNadezda_95 © 02.07.08 11:55:06    

ZIPPO
стрибала виключно для себе! Angel мені не було що (чи кого) втрачати.
я взагалі романтик, тому і пишу романтично!
щодо ноги, то я вже потім на фото бачила, що ноги чомусь були напрямлені в різні боки, тому мотузка і вирішила намотатись... Clapping

ПовідомленняAbsinth © 02.07.08 18:38:34    

Nadezda_95 написав(ла):
мені не було що (чи кого) втрачати

прям не знаю чи ти хотіла шоб тебе привязували Very Happy

ПовідомленняNadezda_95 © 02.07.08 19:40:07    

absinth мотузка й так не сильно внушала довіру.... Shocked
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU