Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

21 червня 2008 року — день, прожитий не даремно!

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про перший СВІЙ стрибок із парашутом Сторінка 2 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняKrav4ik © 24.06.08 11:18:25    

Very Happy
ПовідомленняKrav4ik © 24.06.08 11:26:48    

не сташно, просто коли щось робиш вперше то завжди є якісь сумніви навіть коли знаєш що це просто кайф. А доля страху завжди буде!
ПовідомленняZippo © 24.06.08 11:39:49    

Може то створити розділ про той во во перший раз...  LOL
ПовідомленняKrav4ik © 24.06.08 11:48:23    

про перший раз що? в літаку чи... Smile Ящо в літаку то добре в якщо про .... то треба міняти назву сайту, або може хтось розповість як він це робив в екстримальнiй ситуації тоді можеш відкривати!!!  Yahoo
ПовідомленняНаталі © 24.06.08 11:54:38    

Krav4ik, після твоїх яскравих порівнянь про втрату цноти може почнеш? випробуєш і напишеш??
ПовідомленняKrav4ik © 24.06.08 12:01:20    

Я вже давно забув що таке втрачати! Наталі де твоє почуття гумору?  Crazy
ПовідомленняНаталі © 24.06.08 13:14:21    

То серйознеі речі!!! Який такий гумор?? Які такі почуття?? Ніяких почуттів - лише експеремент...
ПовідомленняVictorT © 24.06.08 13:15:37    

Наталі назначаю главной лаборанткой.
ПовідомленняZippo © 24.06.08 13:17:56    

VictorT написав(ла):
Наталі назначаю главной лаборанткой.
все я неможу бу-га-га  LOL  LOL  LOL
ПовідомленняНаталі © 24.06.08 13:21:35    

VictorT стоп, стоп, стоп так не домовлялись... Оголошуєм конкурс, проводимо кастинг.... я в журі Very Happy
ПовідомленняNadezda_95 © 24.06.08 13:33:16    

ZIPPO я написала "Nadezda_95 . Я це зробила! Я довела!" більше нічого путнього не могла придумати Smile
ПовідомленняVictor SV © 24.06.08 14:23:17    

я пацталом, ото завернули Very Happy
LOL  LOL  LOL     сидів чайок попивав коли читав, мало невдавився LOL  LOL  LOL  LOL
бурна фантазія
ПовідомленняKrav4ik © 24.06.08 15:17:24    

То валерій батькович тільки таке міг придумати. Yahoo
ПовідомленняANGELo © 24.06.08 15:34:33    

Наталі написав(ла):
невже то на дівчині так страшно???
а ти спробуй! тим більше ти написала, що...
Наталі написав(ла):
То серйознеі речі!!! Який такий гумор?? Які такі почуття?? Ніяких почуттів - лише експеремент...
так що треба діяти! ...які почуття?! Які емоції?! Який страх?!...
Наталі написав(ла):
пробуй! стоп, стоп, стоп так не домовлялись... Оголошуєм конкурс, проводимо кастинг.... я в журі
ти не будь в жУрі, тобто не журися. Ти в нас тепер сама сама....
VictorT написав(ла):
...главнАЯ лаборанткА.
В жЮрі входять фахівці. А ти ж в нас БЕСТ оф ЗЕ БЕСТ!! Cool ...чи тільки на половину? Embarassed...  LOL
ПовідомленняNadezda_95 © 24.06.08 15:43:13    

я тут взагалі розповідь таку прекрасну нашкрябала, а ви обговорюєте, не те, що треба! непорядок!!!
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про перший СВІЙ стрибок із парашутом Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU