Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Реєстрація на ПАТІ :D присвячене ДН клюбу

1, 2, 3, 4, 5  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Сторінка 1 з 5
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 10.06.08 14:57:04    Реєстрація на ПАТІ :D присвячене ДН клюбу

От настала грьобана проблема грьобаного паті з приводу ДН клюбу! За три дні Я і ANGELo та й не тільки ми, слово ПАТІ  стали ненавидіти. Ї**али ми то паті і ті організаторські проблєми. Але як кажуть "взявся за грудь говори что нибуть" Отож обїздивши всю нашу й*#ну львівську обл. не знайшлося належного місця для не*^#енного паті на зразок Казантипу по львівські. Хотіли як краще а вийшло як завжди. А тепер факти. Місце на убогій базі мімально коштує 50 грициків + враховуючи витрати на дорогу (більше 40 км) та на харчування і питво, сума складає не менше 140 грн., що в свою чергу відсіює досить значну частину бажаючих. Отже, не*^#енне слово ПАТІ "превращается" в галіму п'янку. Але на цьому наші організаторські біди не скінчились, вони тільки починаються.
Після довгих поневірянь місце проведення банальної п'янки (ногами не копайте) але припадає на Ясницький кар'єр (поблизу Брюхович, ~ 20 км від Львова). Так як ми були усі там ще минулого року , а за цей час там могло дещо змінитись, вирішено завра ввечері зїдити туди і розвідати обстановку. Про що буде складено детально маршрут добирання.

В ідеалі ми бачимо цей відпочинок таким чином. В 10:00 14.06.08 всі зустрічаються на автобусній зупинці (щоб їхати якомога згуртованішим кодлом). Тим кому година виїзду по якихось причинах не підходить, може їхати самостійно і нас там вже шукати (в телефонному режимі). З 11:00 ми будем на місці і розкладати харч попередньо випивши 100 грам оковитої. Далі програма стандартна (жарим сардельки, випиваєм, хлюпаємся в водичці і так до вечора). Далі є два варіанта закінчення нашого свєта:
Перший варіант, їхати приблизно в 22:00 крайньою маршруткою додому.
Другий варіант залишатися з палатками на ночівлю. (за попередніми данними відомо, що на ночівлю 100% люди будуть). Отож лишається не вирішана проблєма з бажаючими залишитись на ночівлю (доїзджєючих з інших областей або людей у яких нема (палаток, спальників, керіматів), але є дуже велике бажання залишитись).
Тепер по баблосу. На кожну особу виходть по 60 грн + (дорога ~ 5 грн). Отож потрібно щоб протягом четверга-пятниці (хто має таку змогу) гроші були здані комусь із нас, щоб ми в свою чергу закупились і ви не тарабанили ці продукти на свому горбі.
Меню приблизно виглядає таким чином:

НА ЛЮДИНУ:
Горілка       0.3 л           10грн
Пиво           2,0 л           10 грн
Вода           2 л               5 грн
Сосиски      0.3 кг          12 грн
Картопля     0.5 кг         03 грн
Шпон дер
мясний        0,1 кг          3,2 грн
Огірки         0,5 кг          5 грн
Помідори    0,5 кг           6 грн
Цибуля        0,5 пучок    1 грн
Хліб             0,5 бух        1 грн
Кетчуп        0,2 п           1,6 грн
Майонез     0,2 п            1.6 грн
        Всього  →  59.4 грн

Отож ми дуже просимо далі писати свою заявку у такій формі:

— хто буде 100% (сумніваюсь, незнаю, а може... і так далі просим тут не писати. Якщо у вас плани змінняться в останній момент, ми всеодно будем раді вас бачити)
— хто залишається на ночівлю а хто їде маршруткою додому.
— хто залишається на ночівлю вказуйте чи маєте ви палатку (місткість), керімат, спальник. (хто має щось додаткове, зазначте).
— пріоритет вживання "веселітельних напітков" - /водка/вино/шампанське/пиво/вода/

Змінено: Zippo (10.06.08 15:29:40)
Повідомленняtt © 10.06.08 15:23:14    

я за, спати планую дома, (та все залежить від випитого Embarassed )
так таваріші калітєся шо вам подарувати, не резинову ж жінку з собою тянути, аби вам не було сумно у ваших пригодах, то по-перше дуже незручно певне нести, по-друге, дівчата образяться...
ПовідомленняNeftis © 10.06.08 15:38:19    

Я буду стопроцентно, тільки моя смерть або важка хвороба може стати причиною моєї неявки. Не знаю чи буду їхати на 10.00 чи пізніше сама доберусь до вас в телефонному режимі. Але от то що буду допізна то факт. Хотілось би з ночівлею, та з спорядження маю лише керімат і свою косуху  Goof
ПовідомленняСлІпиЙ © 10.06.08 15:45:12    

вибачте, матюкнусь. блядзь!!! А Я НІ МАГУ СЦКНХ!!! %(((
Зіпер! Навались з Вовчиком і з рєбятами за мене!!!

ПовідомленняVictorT © 10.06.08 15:48:51    

Буду 100%, имею палатку, 3 места (по инструкции 2), имею нетёплый спальник, не имею каримат. Пью водку (немного), пиво (немало), воду (нормально).
ПовідомленняZippo © 10.06.08 15:55:59    

Neftis написав(ла):
з спорядження маю лише керімат
До керімату вже маєш спальник Wink
ПовідомленняLyubko © 10.06.08 15:56:29    

Буду мати 2-3 місця в палатці, спальник - карімат. Екіпаж Наталя, Володя Гулько, я і ще двоє приблуд. Щодо їхнього спорядження, то вони цілком автономні.
ПовідомленняНаталі © 10.06.08 16:19:44    

Lyubko написав(ла):
Екіпаж Наталя, Володя Гулько, я і ще двоє приблуд.

Ти мені поясни: то я і Володя двоє приблуд, чи то якісь інші приблуди? Shocked

Щодо спорядження то я не автономна, а цілком залежна...

ПовідомленняANGELo © 10.06.08 16:38:59    

tt написав(ла):
спати планую дома, (та все залежить від випитого )

організуєм
tt написав(ла):
не резинову ж жінку з собою тянути, аби вам не було сумно у ваших пригодах, то по-перше дуже незручно певне нести, по-друге, дівчата образяться...
а ти б образилась?  Cool
+ я, ночівля. Razz
ПовідомленняViper © 10.06.08 18:31:34    

тякс, тякс... я буду!  Cool  места еще есть?  Wink  что неужели опоздал?  Shocked
Повідомленняtt © 11.06.08 8:26:45    

ANGELo написав(ла):
а ти б образилась?

ну напевне, поряд з резиновою жінкою відчула б себе як мінімум неповноцінною...  Jokingly

Змінено: tt (11.06.08 8:28:51)
ПовідомленняLyubko © 11.06.08 8:35:14    

Наталі - намет, спальник, карімат в тебе вже є і ти не приблуда Wink
ПовідомленняНаталі © 11.06.08 8:44:56    

Добре, що я вже не бездомна приблуда Smile Very Happy  Crazy
ПовідомленняANGELo © 11.06.08 9:31:22    

tt написав(ла):
ну напевне, поряд з резиновою жінкою відчула б себе як мінімум неповноцінною...
Shocked ..все так погано? Ну сподіваюся ні. Cool  Ну якщо так, то ми тобі резинового чувака принесемо, а ти нам резинову жінку. Embarassed  Jokingly тільки не гуми автомобільних покришок

Наталі написав(ла):
що я вже не бездомна приблуда
біднятко. Surprised
Повідомленняtt © 11.06.08 9:38:25    

ANGELo написав(ла):
Ну якщо так, то ми тобі резинового чувака принесемо. а ти нам резинову жінку

тю, то ж зовсім непрактично...
Confused
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 5
1, 2, 3, 4, 5  далі

Перейти до:  

© 2001-2022, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU