Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Кубок UEFA в Луцьку

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Фестивалі / Акції / Турніри / Виставки Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняSuzy © 05.06.08 11:00:35    Кубок UEFA в Луцьку

Футболом я захопилась давно, ше під час чемпіонату світу 1998 року. Відтоді стала палкою вболівальницею.  Clapping Шкода, але наша країна не може похвалитись неймовірно цікавим внутрішнім чемпіонатом, та й взагалі великими досягненнями в цьому виді спорту (крім 1\4 в чемпіонаті 2006).
Але як виявилось, не перевелись ше в нас справжні футболісти. І як не в себе на Батьківщині, то на полях інших країн вони демонструють свою майстерність.  Нещодавно ми всі (вболівальники, я маю на увазі  Smile ) із замираючим серцем спостерігали, як наш співвітчизник Анатолій Тимощук привів свою команду (Санкт-Петербурзький "Зеніт") до перемоги в кубку UEFA. Сльози на очі навертались Crying or Very sad , коли він отримував медаль і кубок з жовтоблакитним прапором в руках. Більшої гордості за свої спортсменів я, мабуть, ше не відчувала.
Але ще більща буря емоцій охопила мене, коли я дізналась, що пан Тимощук привезе кубок в Україну і що ще більше - до Луцька (нагадаю, що він лучанин). Я навіть уявити не могла, шо побачу колись подібний трофей наживо. З самого ранку з знайомими журналістами чекала приїзду футболіста з нагородою. І ось воно сталось - Кубок UEFA в Луцьку. "Пощупать" не вдалось, надто гарно працювала охорона, але Я ЙОГО БАЧИЛА!!!!! Yahoo . Наклацала купу фото і пропоную вашій увазі кілька з них:

Змінено: Suzy (05.06.08 11:26:21)
ПовідомленняZippo © 05.06.08 11:20:33    

Suzy написав(ла):
Футболом я захопилась давно, ше під час чемпіонату світу 1998 року. Відтоді стала палкою вболівальницею.
Взнаєм дедалі більше про тебе Surprised Дякі за чудові фотки Wink
ПовідомленняНаталі © 05.06.08 12:23:15    

Suzy написав(ла):
"Пощупать" не вдалось

Ти навіть пощупать хотіла, справді палка вболівальниця. Дякі за статтю, розкажу малому - він футболом живе, коли має час...

ПовідомленняСпайдер © 06.06.08 12:16:04    

я також ходив дивитись
ПовідомленняСпайдер © 06.06.08 14:11:33    

Suzy написав(ла):
на полях інших країн вони демонструють свою майстерність
те, що демонструють, - це добре.
у великій мірі.

Suzy написав(ла):
наша країна не може похвалитись неймовірно цікавим чемпіонатом
бо Шева та Воронін навіть не захотіли приїхати зіграти за збірну. що ж тут говорити про якісь здобутки. немає патріотизму для участі в нац. збірній та зацікавленості для участі в клубних турнірах.

Толік Тимощук - молодчина  Clapping

Повідомленнястрибуча © 09.10.09 12:01:32    

о, тимощук був у Луцьку.....
мимо мене пройшло : Very Happy
я не фанатка  Smile

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU