Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Почему во Львове умирает парашютный спорт?

назад  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Сторінка 10 з 11
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняcomandry © 18.05.11 9:59:19    

EugeneKorchinsky написав(ла):
Fishki у свому репертуарі - чіпляється за будь-який привід, чоб щось нехороше сказати про Цунів

Женя fishki не чіпляється за будь-який привід, він констатує на жаль дуже сумні і водночас реальні факти про Цунів.  А ти замість того, щоб так багато писати, шо потрібно  "щоб у Львові був авіаклуб, де усе налагоджено на рівні" краще покажи на ділі, а писати кожен вміє, на превеликий жаль від того, що ти пишеш ситуація не зміниться. А на рахунок того що в Рівному допомагають фінансово, так вони молодці вони щось роблять для того, щоб їм виділити певні кошти. А ти що зробив для того щоб знайти ті кошти для Львівського авіаклубу? Ти хоч раз був в відповідних установах? Ти старався знайти людей які могли б допомогти фінансово (я впевнений можна знайти спонсорів які можуть вкласти певні кошти в розвиток DZ)?
Моя тобі дружня порада пиши по менше. І коли пишеш добряче перед тим подумай!
ПовідомленняSpawNTnT © 18.05.11 11:01:20    

Так як мені вже є що порівняти, то: ЛАСК по рівняно з РАСК-ом в дуже великому, огромному мінусі! Організація пригів на 2-ку з мінусом! По комфорту велика жирна одиниця!!!
Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняNattka © 19.05.11 7:51:47    

Fishki написав(ла):
я щось  водіїв рейсових автобусів без посвідчення водія не зустрічав
Crazy

Good убіл.

ПовідомленняEugeneKorchinsky © 01.06.11 8:41:27    

comandry написав(ла):
Женя ти "при своєму розумі" раз таку ху....ню пишеш.

Не придираясь к изысканному стилю - по делу:

Быть членом клуба - это не только написать заявление (формально, все перворазники - тоже члены клуба).
Нужно принимать участие в его работе, его СТРОИТЕЛЬСТВЕ.
Сейчас такого клуба, каким был ЛАСК в советские времена - нет. Люди там просто занимаются выживанием, как и сам клуб, и они тоже хотят получать зарплату, которую ждут их семьи.
Сейчас Цунев только и в состоянии лишь сбрасывать перворазников (выше головы не прыгнешь), и упрёки в связи с отсутствием программ для спортсменов - пустое сотрясание воздуха.

Нужен конкретный план развития  ЛАСК. Если есть реальные идеи - высказывайте их  тут.

А новыми склоками вы только увеличиваете количество взаимных обид, которые будут мешать  эти идеи воспринимать и общими усилиями воплощать.

Preved Гаврилюка уже нет Preved - и, если перечитать данную тему, вроде как не должно уже остаться никаких проблем. Или, как оказывается, главная проблема вовсе не в этом?

И последнее. До того, как я начал прыгать с парашютом, я думал, что ПАРАШЮТИСТЫ - ЭТО СУПЕР ЛЮДИ, что тут просто НЕВОЗМОЖНЫ те мелкие, низкие проблемы из земного мира. Так думаю и многие, заходящие на этот форум...
ПовідомленняSpawNTnT © 20.07.11 11:50:59    

Яка зараз обстановка на Львівській ДЗ??? Що нового? Є умови для навчання, спортсменів???  Висота і по грошиках щось змінилось???
Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняEugeneKorchinsky © 20.07.11 13:05:12    

SpawNTnT написав(ла):
Яка зараз обстановка на Львівській ДЗ??? Що нового? Є умови для навчання, спортсменів???  Висота і по грошиках щось змінилось???
Тими питаннями відає Костюк - у найближчі вихідні запитаю (пробував додзвонитися - обривається з"вязок, Костюк зараз  десь у від"їзді; можеш сам подзвонити і запитати напряму: 067 369 27 16 Костюк Віталій Володимирович, командир парашутної ланки).
ПовідомленняSpawNTnT © 20.07.11 21:23:25    

Жека, Костюк тупо не бере трубку!!! Twisted Evil  В чому проблема??? Виясни ситуацію плз!
ПовідомленняFishki © 20.07.11 21:53:21    

SpawNTnT написав(ла):
Є умови для навчання, спортсменів???

А чому не Воронів. Чи є бажання на старі граблі наступити?  Shocked

ПіСі: Сам в Рівне їздив б, але висоти тамтешньої боюсь  Secret

ПовідомленняSpawNTnT © 20.07.11 22:06:21    

Ігорко, просто обідно за Львівську ДЗ!!! З  тим потенціалом я б зробив з неї лялю! Просто насрать керівникам Цунева на розвиток як такої ДЗ! А Рівне молодці! Всім ще потрібно повчитися в них!
ПовідомленняFishki © 20.07.11 22:32:26    

Та ні, вони люблять свою ДЗ, люблять шалено першоразників, знову першоразників, вічних першоразників, всяких першоразників... а особливо люблять багато першоразників.

кароч забий. скоріш окриляйся, пострибаємо  Drink

ПовідомленняSpawNTnT © 20.07.11 23:21:02    

Думаю пригів ще з 20 і огонь! Політаємо!!!
ПовідомленняАндрей Шок © 26.08.13 21:47:27    

comandry написав(ла):
Детальніша інформація фото і відеозвіт виконання стрибків з парашутом дивіться у групі ось Вам силочка: http://vk.com/tsuniv.lviv

Дуже інтересно яке відношення має ДЗ Крупське власле до Цунева?
Чому у группі яку ви вказали як інформаційним джерелом стосовно стрибкив на ДЗ Крупське використана назва Аеродрому Львіського АСК? Тобто Аеродрому Цунів

Чи може хтось більш  детальніше описати ситуацію про використання назви Аеродрому Цунів клубом Скай-груп ?  Shocked

Повідомленняcomandry © 26.08.13 23:26:22    

Андрей Шок написав(ла):
Дуже інтересно яке відношення має ДЗ Крупське власле до Цунева?
Чому у группі яку ви вказали як інформаційним джерелом стосовно стрибкив на ДЗ Крупське використана назва Аеродрому Львіського АСК? Тобто Аеродрому Цунів

Чи може хтось більш  детальніше описати ситуацію про використання назви Аеродрому Цунів клубом Скай-груп ?

Андрій! Я тобі опишу. Це група яку я заснував і маю повне право називати і робити з нею все, що вважаю за потрібне. назву tsuniv.lviv (якщо дана така назва це не означає що це назва Аеродрому Львіського АСК) я дав ще років 2 чи 3 тому, коли стрибав в Цунові, то рекламував Цунів на даний момент я стрибаю в Крупському тому рекламую Крупсько. Постає питання, комусь дуже сильно не подобається моя група? Чи можливо я роблю щось протизаконне?  А назву аеродрому Цунів ніхто не використовує тим більше клуб Скай-Груп її використовую я в своїх особистих цілях.
ПовідомленняАндрей Шок © 27.08.13 10:47:03    

Андрій скажу тобі від себе та про враження яке складається на рахунок використання назви Аеродрому Цунів для реклами іншої дз.
Ти сам више відповів на моє питання досить розгорунуто "раніше стрибав там і рекламував їх, тепер стрибаю. тут і рекламую їх" ключове слово "рекламую" і друга ключова фраза "використовую я в своїх особистих цілях" для власної вигоди, правильно я зрозумів з твоїх слів ?  Surprised
Це є держструктура і не думаю що начальство ЛАСК влаштує той момент що ти власне використовуєш назву Цунів для "Реклами" та "використання в особистих цілях"

PS.
назву tsuniv.lviv (якщо дана така назва це не означає що це назва Аеродрому Львіського АСК)
Як не означає ? Перше, друге та 100 враження від читання tsuniv.lviv  власне про ЦУНІВ і нічого іншого у мене не асоціюється з цією назвою ні крупське ні тернопільске дз навіть не бородянка.
Та думаю не тільки у мене така асоціація складається.

Повідомленняcomandry © 27.08.13 15:12:01    

Андрій, чесно кажучи я розумію твою позицію, ти вибачай але групу заснував я і як я її назвав з такою назвою веду і я не буду на рахунок даного питання більше переписуватися. Без обід.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 10 з 11
назад  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU