Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Почему во Львове умирает парашютный спорт?

1, 2, 3 ... 9, 10, 11  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Сторінка 1 з 11
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняklim © 29.05.08 21:45:46    Почему во Львове умирает парашютный спорт?

Народ, предлагаю писать коллективное письмо в ФПСУ !!!   Clapping
Ну задолбали наши ........, сколько можно гнобить парашютный спорт во Львове!
Ведь явно нашему Г.... это всё не нужно!
Я могу наброски сделать и потом надо будет вывесить на сайте и Тёрло отправить. Clapping
ПовідомленняVictorT © 29.05.08 22:20:25    

Я поддержу, и думаю, не только я. Собственно, такие мысли уже витают у (не побоюсь этого слова) всех львовских неодноразников. Правда, остается невыясненый вопрос, должны ли АСК способствовать (или хотя бы не препятствовать) развитию парашютного спорта, или могут просто тупо сшибать бабло с одноразников.
Ждем набросков.
ПовідомленняHoks © 29.05.08 22:25:41    

Нашему Г. спорт во Львове не просто не нужен, он его боится! Его девиз "лучший способ не дать парашютисту убиццо - не дать ему прыгнуть". Стыдоба!

Я идею поддерживаю!!!  Clapping

Цитата:
Я могу наброски сделать и потом надо будет вывесить на сайте и Тёрло отправить.

... с подписями парашютистов-спортсменов! поставлю подпись под своей фамилией, а потом еще одну, что это действительно моя подпись и даже могу третью, что подпись, удостоверяющая подпись, не сфальсифицированна злобными спортсменами и действительно майа Very Happy  Very Happy
ПовідомленняLucky © 29.05.08 22:47:36    

Коли у VictorT  були трабли з влк, я пропонував товариша Г підстерегти десь на вулиці і облити відром води.

Водні процедури проводити періодично, поки товариша Г не попустить їсти "г", яким він взагалі-то і є.

за такий мокрий терор нам нічого не зроблять, а йому позор буде ппц! З нього будуть гнати всі, навіть ті зщ ким він касу ділить!

ПовідомленняZippo © 30.05.08 1:27:09    

klim написав(ла):
Народ, предлагаю писать коллективное письмо в ФПСУ !!!  
Я за! Cool

klim написав(ла):
Я могу наброски сделать
Ми доповним якшо шо Wink
Повідомленняklim © 04.06.08 10:29:30    

Ну что ж...
Я не знаю кому его адресовать, ибо ДОСААФ в принципе пофиг указы ФПСУ, но по крайней мере скажут куда обратиться Smile
Вот набросок... Переводите на литературный украинский и дополняйте !

Уважаемые ….. !
Львовские парашютисты и те, кто ими стать пытается, взывают о помощи!
Ситуация просто катастрофическая!
На протяжении последних нескольких лет руководство Львовского ДОСААФ в лице г.Гаврилюка  методично уничтожало и, наконец, полностью свело до ноля подготовку спортсменов – парашютистов! На сегодняшний момент набор людей на освоение Второй программы не проводится!
Всем желающим прыгнуть с парашютом вне зависимости от опыта автоматически присваивается статус «перворазника» и предлагается высота в 800-1000м по цене 200 -190-180грн.!
Новое пополнение исключили, а тех немногих, которые вопреки всему ещё прыгают, отправили скитаться по соседним ДЗ.
Мы прекрасно понимаем, что в наше меркантильное, сплошь коммерциализированное время, парашютный прыжок – удовольствие не из дешёвых, но дело совсем не в этом! А в том, что заправляет этим всем во Львове человек, совершенно далёкий от парашютизма, человек, которому глубоко наплевать, что за два последних года среди львовян на парашютах типа «крыло» начали прыгать лишь 5 человек,  и даже в этом заслуга Ровенской, Черниговской и Киевской дропзон!
Прекрасные инструктора, энтузиасты своего дела, люди, за плечами которых не одна тысяча прыжков: Алексеев В.Н., Довгоброд В.И. – есть, парашюты худо-бедно – есть, самолёт – есть, спортсмены – есть, нет только человека, который бы был хоть как-то заинтересован в том, чтобы всё это заработало! Даже не надо помогать – просто не мешать!!!! Ибо г.Гаврилюк совершенно ясно дал понять, что спортсмены – парашютисты ему не нужны, и он  будет делать всё, чтобы они не мешали ему жить!!!

ПовідомленняVictorT © 04.06.08 11:23:42    

Перевёл (возможно где-то неграматно, исправляйте), немного подправил и дополнил пару моментов.

Шановні ... !
Львівські парашутисти і ті, хто ними намагається стати, просять про допомогу!
Ситуація просто катастрофічна!
Протягом останніх кількох років керівництво Львівського ДОСААФ в особі п. Гаврилюка методично знищувало й, нарешті, повністю звело до нуля підготовку спортсменів–парашутистів! На сьогоднішній момент набір людей на освоєння Другої програми не проводиться (п. Гаврилюк просто заборонив інструкторам проводити заняття)!
Усім бажаючим стрибнути з парашутом незалежно від досвіду автоматично присвоюється статус «першоразника» і пропонується висота в 800-1000 м. за ціною 220-210-200 грн.!
Нове поповнення виключили, а тих небагатьох, які всупереч усьому ще стрибають, відправили поневірятися по сусідніх ДЗ.
Ми добре розуміємо, що в наш меркантильний, суцільно комерціалізований час, парашутний стрибок – задоволення не з дешевих, але справа зовсім не в цьому! А в тому, що заправляє цим всім у Львові людина, зовсім далека від парашутизму, людина, якій глибоко начхати, що за два останні роки серед львів'ян на парашутах типу "крило" почали стрибати лише 5 чоловік, і навіть у цьому заслуга Рівенської, Чернігівської й Київської дропзон!
Прекрасні інструктори, ентузіасти своєї справи, люди, за плечима яких не одна тисяча стрибків: Алексєєв В. Н., Довгоброд В. І. – є, парашути принаймні – є, літак – є, спортсмени – є, немає тільки людини, котра була б хоч якось зацікавлена в тому, щоби все це запрацювало! Навіть не треба допомагати – просто не заважати!!! Тому що п. Гаврилюк цілком ясно дав зрозуміти, що спортсмени–парашутисти йому не потрібні, і він буде робити все, щоб вони не заважали йому жити!!!

У кого ещё какие будут дополнения?
З.Ы. Может ещё на скайцентре посоветоваться по поводу письма? Заодно более широко афишируем существующую проблему.

upd: принял во внимание поправки lucky.

крайній раз внесено зміни: VictorT (04.06.08 15:15:55), редаговано 2 раз
ПовідомленняLucky © 04.06.08 11:40:44    

хто їми стати    -   хто ними намагається стати

відправили скитатися по сусіднім   - відправили поневірятися по сусідніх

якій глибоко наплювати   - якій начхати

може ше попросити шоб якусь перевірку прислали? КРУ на натравити на Гавнюка ?

ну і ясно шо треба розмачити на всю Україну про це - однозначно треба щоб всі в Україні були в курсі ситуації у Львові - так наші шанси на успіх зростуть

Повідомленняklim © 04.06.08 11:53:12    

Кинул на Скайцентр - может посоветуют чего...
http://www.skycentre.net/index.php?showtopic=6541

Давайте - дописывайте: кину в ФПСУ
ПовідомленняНаталі © 04.06.08 13:26:16    

Я не компетентна в парашутних замутах, особливо на Львівській дроп-зоні (хоча, про плачевність ситуації, знаю), проте більш компетентна в написані офіційних листів.
Лист який поданий на сайті, версія klimа, більше схожий на скаргу дітей в дитячому садочку, яким щось не по-їхньому зробили.... , чим на скаргу яка вимагає негайного прийняття дій. Суть, звичайно, ясна, проте може не мати бажаного впливу через недостатню офіційність у висвітленні ситуації..
В листі варто вказати конкретні положення на які ви спираєтесь і що безумовно порушуються; можливо навіть законодавство, витяги з кодексу законів про працю і безпосередньої посадової інструкції директора (яку він справді порушує), тобто те, за що можна зачепитись, почати службове розслідування і внести зміни у життя дропзони.
Факт того, думайте, але той лист не зовсім годиться.
З.І. Можливо на сайті є юрист, що може надати більш грунтовні роз"яснення та поради.
ПовідомленняAscetic13 © 04.06.08 14:26:37    

Я *за* написання листа,  але той лист  від klim - в ньому нема ніякого прохання а ні офіціозу.Та загалом Ідея хороша.
ПовідомленняVictorT © 04.06.08 14:32:39    

Наталі написав(ла):
конкретні положення на які ви спираєтесь і що безумовно порушуються;

к сожалению, я не смог найти инфоромацию о том, какие обязанности есть у АСК. Как я писал выше:
VictorT написав(ла):
Правда, остается невыясненый вопрос, должны ли АСК способствовать (или хотя бы не препятствовать) развитию парашютного спорта, или могут просто тупо сшибать бабло с одноразников.

Наталі написав(ла):
посадової інструкції директора

Где ознакомиться с должностной инструкцией директора, я тоже не нашёл.

Может, есть кто-то, более компетентный в этих вопросах?

Если же не удастся узнать дополнительную информацию, видимо, придётся посылать "скаргу дітей", чтоб хотя-бы проинформировать про положение дел.

Повідомленняklim © 04.06.08 14:39:22    

ascetic13 написав(ла):
Лист який поданий на сайті, версія klimа, більше схожий на скаргу дітей в дитячому садочку, яким щось не по-їхньому зробили.... , чим на скаргу яка вимагає негайного прийняття дій.

Згідний на сто відсотків!
Але наразі зробив що зміг – давайте йти далі...
Тут ще питання: на чиїй стороні „презумпція невинності”?
Ми маємо щось доказувати, чи нам повинні сказати: ”Згідно такої та такої статті п.Гаврилюк має право послати всіх нахер і робити то, що йому заманеться...” ???

ПовідомленняНаталі © 04.06.08 14:47:06    

VictorT написав(ла):
Где ознакомиться с должностной инструкцией директора, я тоже не нашёл.

Дана інструкція має бути у відділі кадрів/кадровика, аналоги можна пошукати на сайтах для кадровиків/референтів і т.д., і т.п. Типову посадову можна найти, але чи вона буде відповідати тій якою керується власне Ваш "начальник" не факт, також можна попросити посадову аналогічної посади на "дружніх" дропзонах, впринципі як і положення розпорядку якими вони керуються та інші консультації з юридичних точок зору.
klim написав(ла):
Ми маємо щось доказувати, чи нам повинні сказати: ”Згідно такої та такої статті п.Гаврилюк має право послати всіх нахер і робити то, що йому заманеться...” ???
Оскільки ситуацію змінити хочете Ви, то й доказувати маєте Ви, а не чекати поки Вам докажуть протилежне (що і так успішно робиться, причому на ділі, а не на словах).
ПовідомленняAscetic13 © 04.06.08 16:01:43    

Лист який поданий на сайті, версія klimа, більше схожий на скаргу дітей в дитячому садочку, яким щось не по-їхньому зробили.... , чим на скаргу яка вимагає негайного прийняття дій.
Surprised
Але це написала Наталі
Surprised
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 11
1, 2, 3 ... 9, 10, 11  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU