Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Знову роупджампінг! 28.06.2008

назад  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Сторінка 12 з 12
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVictorT © 14.07.08 21:46:00    

Ну, можна про все казати, що не підходить. Або робити. Кожен вирішує сам.
Здається, в Чернігові практикували 20 сек. стабілізації на другий стрибок (якщо я неправий, мене могла б виправити Білочка).
А у Рівно такі атракциони не практикують (затримка під стабілізацією), а вчать "справжньому" вільному падінню без стабілізації.
UPD: на рахунок 20 сек  стабілізації на другий стрибок я здається, всеж-таки помиляюсь.
ПовідомленняТолік © 15.07.08 23:11:22    

До Білочки далеко їхати. І взагалі я зараз практикую утримання на далекій відстані від місць, де водяться дівчата-психологи. А от Рівне щось мене вабить, сам не знаю чим. Якщо і стрибну ще, то в Рівному на ці вихідні - думаю відразу 2 рази, бо потім вже капєц.
Дякую за консультацію.

ПовідомленняVictorT © 16.07.08 7:25:37    

Шось забагато відмазок, як для мающого бажання. І так не підходить, і едак. Хтось шукае можливість, а хтось причину.
А на рахунок Рівно на цих вихідних - можеш приєднатися до нас, поки ще є місце в машині (мій телефон знайдеш в розділі "контакти").
ПовідомленняТолік © 16.07.08 17:52:48    

VictorT написав(ла):
Шось забагато відмазок, як для мающого бажання. І так не підходить, і едак

може воно так і виглядає, але дійсно буває, що обов"язок бере верх над бажаннями. От я 2 тижні поваляв, але робота не те, що в ліс не втекла, але й ще підросла, як снігова куля. Трохи поховав голову в пісок, але вже нема куди діватися. 3,14здець підкрався непомітно, і, можливо, в мене і цих вихідних вже не буде.
Дякую за пропозицію, але якщо і буду їхати, то, напевно, поїздом і не сам. Може і зустрінемося в Рівному цими вихідними.

Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 12 з 12
назад  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU