Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Діггерство. Діти підземелля. «Лощина»

назад  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Спелеологія / Діггерство / Археологія Сторінка 14 з 14
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомлення7eMEN-off © 25.05.09 17:19:53    

Я там в детстве метал пиздив с пацанами с района. А якщо чесно , я б теж з вами пішов би - дитинство згадати . Там колись небезпечно було . Один раз на мене кусок металевої конструкції впав , придавив тоді добряче !!! Короче якщо шо , то пикайте , я буду готуватися.
Так ведь это ж, пойми, - потом!
Повідомлення<ZELJA> © 26.05.09 22:11:44    

ми плануємо вилазку на нступний тиждень
Повідомленняdeadmeat686 © 20.09.09 11:17:22    

Ми також лазили, але описані вище двері:

"До речі ми наткнулись на одні такі двері, єдині в бункері закриті і заварені, де присвітивши ліхтарями крізь ті дірки виявили в кінці кімнати спуски ще на нижні поверхи того бункера, або й просто якесь провалля, так що не облажені всіма місця там ще виявляється є"

так і не знайшли.
Хто міг би провести до них, або хоча б позначити на карті?????
буду дуже вдячний
ПовідомленняGolem © 20.09.09 18:15:43    

Давно ті двері відкрили і ніц там не найшли.
Повідомлення<ZELJA> © 27.09.09 17:49:53    

Лощина "Зомбі паті"
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Спелеологія / Діггерство / Археологія Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 14 з 14
назад  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU