Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Діггерство. Діти підземелля. «Лощина»

назад  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Спелеологія / Діггерство / Археологія Сторінка 13 з 14
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняcdromchyk © 14.04.09 15:26:47    

<ZELJA> написав(ла):
мені щось здається шо вхід знаходиться в кімнаті Е0 в яку я думаю ще ніхто не заходив бо(затоплена оранжевою водою)

Хм, якщо теоретично подумати тому можливо вона і затоплена, що з нижніх рівнів вода шурує нагору через ту кімнату. Можливо?

ПовідомленняGolem © 14.04.09 15:28:25    

Цілком!
ПовідомленняHulihanka © 14.04.09 20:06:10    

таки 7
є ліфт на нижні поверхи  в одному з затоплених коридорів
звідки знаю? Cool
"язики"(с)
Повідомлення<ZELJA> © 14.04.09 21:35:29    

пропоную дослідити той тунель  Wink
ПовідомленняHulihanka © 14.04.09 22:48:01    

костюм, ласти- і вперед Yahoo
насправді, думаю одним хімзахистом обійдемся)
в кого є зайвий?
Повідомлення<ZELJA> © 14.04.09 23:00:12    

вмене бахіли є!  Cool  ну принаймні в кімнату зайти зможу а там подивитися чи є якийсь вхід чи ні  Smile
ПовідомленняFistashka © 14.04.09 23:29:04    

<ZELJA> написав(ла):
вмене бахіли є!
бахіли -це добре. Та у воду більше треба хімзахист
Повідомлення<ZELJA> © 15.04.09 6:20:08    

головне то знайти вхід а там будем вже думати Cool
ПовідомленняHulihanka © 15.04.09 8:08:19    

коридор-коридор-коридор....неясно, який там рівень води (стоячої і ржавої) , приведе нас до шахти. Ну і все.
<ZELJA>
може ми не будем тобою ризикувати? Cool
найдем когось в хімзі.. наприклад, Голема Razz
ПовідомленняGolem © 15.04.09 12:58:39    

Ну якшо ти на рахунок пірнати - то тут тільки гідрохімза потрібна. В самі кімнати можна зайти в звичайних бахілах. А от сходами вниз і так не спустишся далі кількох "ступєньок", дихати чимось же ш треба. Smile Але можна в любий час (наприклад нині,я краз доречна днина Wink ) туда піти і просто глянути. часу то займе не більше 30 хв. Ну і зрештою, в сам кінець коридора я заходив в звичайних вібрамах, води там було не більше 10 см якшо йти по дошках і цеглі.
Повідомлення<ZELJA> © 15.04.09 16:51:31    

Hulihanka написав(ла):
<ZELJA>може ми не будем тобою ризикувати? найдем когось в хімзі.. наприклад, Голема
Я не камікадзе Very Happy я так за те щоб сходити туда і принаймні знайти той вхід а там вже будем думати!
так хто зімнов щоб знайти вхід Cool

Я пропоную сходити завтра в любий час дня!
ПовідомленняUserL © 15.04.09 21:11:22    

Щодо заправки cdromchykа я підтримую, резервуар за підрахунками мав бути на 20 т пального може бути під горбом по якому йде дорога на гору, за яким знаходиться стрельбище. В кімнаті E0 така кількість ржавчини може бути через підтоплення із виходу V11 дощовими водами і контактом металевих онструкцій, які можливо закривають вхід на нижні рівні. Якби там не було б перешкод, і нижні рівні затоплені, змінювавася б рівень води у тунелі Е. Шкода що завтра не можу з вами піти.
Повідомлення<ZELJA> © 15.04.09 21:53:44    

ТУТ вже банда назбиралася Cool
 Preved бажаючі приєднуйтеся!
Повідомленняcdromchyk © 16.04.09 8:49:06    

Хм, почитав на сайті експлорера повідомлення адміна про стік води і задумався... і справді я коли там лазив якось посеред ночі, то в деяких коридорах просто шалено протікала вода, аж стояв гул, тоді питання в наступному: куди вона стікає, виходить там є система дренажу (каналізацій)? Тоді питання №2, чому з кімнати Е0 та частини коридору Е вода нікуди не дівається???

-----------------
О, і ще одне. Підкажіть хто не будь як зареєструватись на сайті експлорера??? там не показує малюночка, я вже цілий місяць намагаюсь це зробити. Може хто знає е-мейл адміна, щоб я міг в нього попитати?

ПовідомленняLenard © 24.05.09 22:34:23    

Невже міліціонери збрехали і шахти де є спуск ще на 4 поверхи вниз не існує ??? Surprised
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Спелеологія / Діггерство / Археологія Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 13 з 14
назад  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU