Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Діггерство. Діти підземелля. «Лощина»

назад  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Спелеологія / Діггерство / Археологія Сторінка 12 з 14
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняFistashka © 06.04.09 11:38:26    

UserL написав(ла):
Тра було у них взяти номери телефонів
в мене виникала така ідея, та вирішила їх більше не рухати

UserL написав(ла):
цей спуск про який казали міліціонери, можливо знаходиться у E0 кімнаті?
Можливо. Ми туди не дійшли

UserL написав(ла):
Бо в районі D17-D19 вода стоїть.

Знаєте, вдалось зробити  фото з одним з міліціонерів. Так він обличчя фурашкою закрив  Very Happy
Сказав, як фото ВКонтактах появиться....він мене знайде LOL  LOL  LOL
ПовідомленняNeftis © 06.04.09 12:12:12    

Ото ж повеселили ви своею пригодою про нашу браву міліцію. Very Happy  В мене сталась подібна пригода пару місяців тому, правда нас брали цілим конвоем, яку нище і виклалаSmile Шкода що не встигла тоді з вами піти в суботу, порозважались би від душі Good

Наши менты самые веселые менты в мире!
Я плякалSmile давно я так не смеялся от душиSmile
Приехали вчера друзья, подруга с мужем из Луцка. Чтоб как нить уразнообразить их гостевание, решили пойти пострелять из страйкбольной винтовки, аля тир устроть (прим.страйкбольная винтовка - пласмасовая игрушка, внешне максимально похожа на настоящую, оптика настоящая, но стреляет беленькими пласмасовыми шариками, тоесть ето даж не пневматика,где пульки металические) Разложили пласмасовые стаканчики,постреляли,стоим разговаиваем, винтовка на земле лежит. Вдруг откуда не возьмись, появились.. патруль, человек 4-5. И началось представление: винтовку положить на землю, магазин тоже, отойти на три шага от нее! Доводы о том что ето игрушка до патруля не доходили.Они вызвали подкрепление на бобике, еще 4 ментов приехоло. Окружили нас словно собирались брать наркокартель а не детишек с игрушкой Wink И тут один из ментов выдает самую гениальную фразу смотря на винтовку: "Та вона в розшуку!" (я чуть не упала на траву со смеху и не начала в ржать в истерике, удержалась со смеху)
Короче по всем правилам погрузили нас в бобик, и вывезли из леса в райотдел)Привозят в обезьянник, а там майор ихний. самый старший смотрит и сам ржет, мол привезли всех четырех с одной децкой игрушкойSmile
Вот так то! наша милици я самая веселая милиция в мире
ПовідомленняНаталі © 06.04.09 12:50:39    

Я тут сидю і не можу зрозуміти, дівчата, а нашо ви в тій лощині білили??? О_о
ПовідомленняAndrey © 06.04.09 13:09:57    

Наталі написав(ла):
а нашо ви в тій лощині білили??? О_о

... а шоб було де жити, коли з дому виженуть Very Happy   Там всі удобста - вода, туалет, душ... LOL   Температура стабільна зимой і лєтом....  А на крайняк там пічка є Very Happy
От тільки стіни потребують косметичного ремонту Wall
Вони вже й охрану Cool  собі  підбрили Jokingly

Повідомлення<ZELJA> © 06.04.09 14:23:36    

так напевно і є що вхід в нижні левели відбувалися через цю кмнату
[/img]
ПовідомленняGolem © 06.04.09 14:40:40    

Літом в жару побачимо, чи спаде вода.
Повідомлення<ZELJA> © 06.04.09 14:42:42    

неа вода там не сходить я минулого літа В ЖАРУ ходив туди один фіг вода як стояла так і стоїть,ну може на пару сантиметрів знизився рівень.Але тре втикнуть чи там є якісь двері або люк !!!
ПовідомленняGolem © 06.04.09 15:02:33    

Ну так, для того шоб просто подивитися вода може собі стояти. Але якшо там і справді поверхи вниз - то там дуже багато води, навіть якшо викачувати - займе багато часу. Але я десь читав(чи то мені хтось розказував), шо грунтові води час від часу міняють свій рівень. раз вище, раз нижче. Коливання можуть сягати кількох метрів. так шо думаю арно чи пізно але лощину ми побачимо всю.
Повідомлення<ZELJA> © 06.04.09 15:10:12    

може і так! але тре буде втикнути чи там реально є якийсь вхід вниз!!!
ПовідомленняFistashka © 06.04.09 15:25:00    

Golem написав(ла):
так шо думаю арно чи пізно але лощину ми побачимо всю.

Я також маю таку надію.
Доречі, а може реально десь архів знайти з повним планом споруди? Цікаво де такі документи зберігаються
ПовідомленняUserL © 06.04.09 21:02:56    

Fistashka написав(ла):
Цікаво де такі документи зберігаються

Перший відділ ЗахОКу
ПовідомленняAndrey © 06.04.09 21:35:36    

Fistashka написав(ла):
а може реально десь архів знайти з повним планом споруди? Цікаво де такі документи зберігаються
UserL написав(ла):
Перший відділ ЗахОКу

Думаю смислу нема лізти аж у захОК, щоб роздобути якісь дані...  Свого часу коли шукав додаткову інфу про той обєкт, багато говорилось про те що прапорщики (чи інші вояки) водили в лощину народ на екскурсію... (за плящину-другу) Але вже тоді згадувалось що 4х рівневий  командний пункт був наполовину затоплений...
Так що можна серед них пошукати когось, хто знає про той обєкт більше....

Повідомлення<ZELJA> © 06.04.09 22:16:49    

так класно би було якби нам якийсь прапор розказа про обєкт того що ми не знали і не догадувалися
Повідомленняcdromchyk © 14.04.09 12:05:21    

Привіт народ усім!
Я починаючий діггер, і був в лощині лише один раз. Але колись мріяв туди "втрафити" ще з дитинства, бо народився і жив на Золотій (біля Торпедо) і колись там частенько гуляв (і навіть памятаю ще усі входи з боку Торпедо цілими - вони були вимуровані з цегли у формі прямокутного трикутника). Ще памятаю часи, коли справа від колишнього лукового стрєльбіща була ЗАПРАВКА (ще до недавна навіть стояли радянські заправні колонки). ТАК ось у мене своя теорія щодо неї. Мабуть окрім прямого призначення - заправки автомобілів військової частини Я ДУМАЮ що також вона використовувалась і ЯК РЕЗЕРВУАР з пальним для генератора у Лощині (я бачив як на сайті експлорер Golem про це питався).
Також маю свою теорію щодо сполучення лощини десь з містом (про заїзд для автомобілів), але це ще мушу дослідити зі своїм знайомим діггером і тоді зможу розповісти більше...
Щодо комплексу лощина один знайомий на роботі розповідав, що там колись служив його дід і казав, що він має 7 рівнів. Незнаю чи варто цьому вірити, але вірити в те, що там багато рівнів варто, бо ще він розповідав, що там вони колись робили запасу хавчика на 3 000 людей!!! Де ті 3000 мали влісти? Вочевидь десь мали... Тому треба або знайти якогось "Язика" Very Happy , або якісь документи (хоча вони думаю ще до цього часу засекречені).

Повідомлення<ZELJA> © 14.04.09 14:52:24    

я думаю  тре сходити подивитичя в той затоплений тунель шо до чого бо й так всю лощину облазили ніц нема тіпа входів в низ мені щось здається шо вхід знаходиться в кімнаті Е0 в яку я думаю ще ніхто не заходив бо(затоплена оранжевою водою)
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Спелеологія / Діггерство / Археологія Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 12 з 14
назад  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU