Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

100-way в Калифорнии при участии Украины (и львовянина)

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVictorT © 21.05.08 20:54:19    100-way в Калифорнии при участии Украины (и львовянина)

Цитата:
Закінчився навчально-тренувальний збір (НТЗ) BIG WAY CAMP та 100-WAY CAMP по плану тренувань з побудови "Великих формацій"
вт, 20/05/2008 - 09:15 — admin

На базі DZ Perris, Каліфорнія, закінчився навчально-тренувальний збір (НТЗ) BIG WAY CAMP та 100-WAY CAMP по плану тренувань з побудови "Великих формацій".

В НТЗ приймала участь команда парашутистів України у складі:
Балашов Їлля (Харків);
Грєбцов Олексій (Київ);
Єрмолаєв Євген Київ);
Матала Юрій (Львів);
Рижило Петро(Харків);
Толмачов Євген (Харків);
Шалигін В'ячеслав (Луганськ);
Шаповалов Олег(Харків).

Побудовано дві великі формації 100-way. Внесені відповідні зміни в рейтинг.

Парашутисти України жалкують, що з причини застарілої травми, яка проявилась після декількох тренувальних стрибків, Юрій Матала (Львів) не зміг продовжити участь в побудові 100-way.

Фотозвіт розміщено тут.

Источник: http://skydive.org.ua/node/324

Просто ужин (Юра)

100-way

ПовідомленняHoks © 22.05.08 20:47:15    

І я дуже співчуваю, що стара травма далася взнаки. Але я так думаю, позитиву було більше, ніж розчарування від виходу з участі у побудові  Drink Clapping
Якомога скорішого виздоровлення! Drink
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU