Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Роуп-джамп 3.05.08. Open your eyes (відео)

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняProff © 21.05.08 10:15:45    Роуп-джамп 3.05.08. Open your eyes (відео)

Ну от зробився кліпчег з поїздочки в Житомир в парк Гагаріна на міст заввишки 40 метруганів. 3 Травня 2008р.
За участю:
ANGELo, Павла, Proff'a, Рейдер'a, знайомого Рейдера, Доцент'a, Спайдер'a, Наталі, Стас'a, Віталікa i Igora.
Предоставляєм Вам побачити як банда з Львівського Ексртріму тікає від птахів на ймення беркут, - тікають найкорочшим шляхом.  LOL
Важить відео 26.2 мб.

ПовідомленняZippo © 21.05.08 11:07:10    

Разбор польотів Very Happy
Передивившись туєву тучю версій відео Proffа, можна сказати, що ця сама вдала. Той кому довелось бачити попередні версії мене зрозуміє...

А тепер факти.
Ідея тікання Стаса від беркута - зачьот! Good
Ідея після стрибка втикати фотку також похвально! Clapping
1:37 варто було вставити іншу фотографію доцента.  Confused
З 2:09 по 2:21 валявся від сміху LOL  LOL
Загалом відео непогане, але нема  Bomb  емоцій в ньому...
Що до самих стрибавших, мама моя дарагая Wasko В нашій поїздці ніхто так криво не вивалювався і на голову не ставав...

ПовідомленняVictorT © 21.05.08 11:26:24    

ZIPPO написав(ла):
можна сказати, що ця сама вдала. Той кому довелось бачити попередні версії мене зрозуміє...

Видел только одну из предыдудыдущих версий, крайняя версия такие лучше.

ZIPPO написав(ла):
В нашій поїздці ніхто так криво не вивалювався і на голову не ставав...

Я тоже офигел, даже в какой-то момент проскочила мысля, может это специально передние сальто делают, но потом мысля исчезла.
З.Ы. Заднее сальто безопаснее переднего.

ПовідомленняSuzy © 21.05.08 11:28:21    

Переглянула я цей шедевр... Zippo, ну чого ти так строго. Нормальний кліп получився. Ну без великого емоційного "БУМ" але з усіма "прєлєстями скакатєльного процесу".  Goof
А шодо самих стрибунів... Панове, падали ви як мішки з невідомим начинням.  LOL Хоча може то так задумано було... Unknow
ПовідомленняДоцент © 21.05.08 11:39:33    

Чи можете викласти відео архівом на depositfiles ?
ПовідомленняZippo © 21.05.08 11:40:19    

Suzy написав(ла):
Zippo, ну чого ти так строго
Це все проделки Botsmanа, він мене "грав" за відео тепер я Proffа Goof бо знаю, що може краще зробити + наука на майбутне. Наші кліпи мають бути кращими!!! Yahoo Халяви не буде!
ПовідомленняNeftis © 21.05.08 14:22:11    

Ну нічого собі.. як вам так вдавалось летіти головами вниз? Surprised
а взагалі прикольний кліпець)) останній кадр сподобався найбільше Very Happy
ПовідомленняНаталі © 21.05.08 16:20:38    

Хм, закачали мені відюху, подивилась, хм, спочатку паралізувало роботу одного відділу на пів години, потім іншого.... Думки були різні, та в основному про те "який слабий на голову офіс-менеджер" (тобто я) і "де я відкопала таких самих як я?". Всі оіфігівають від того "як ми падали" і питали чи "нічого не поламали"
саме відео: ZIPPO правий на рахунок емоційності, я б його назвала швидше іронічним, місцями саркастичним по настрою (як і всю поїздку, впринципі). Загальне враження позитивне
ZIPPO написав(ла):
Це все проделки Botsmanа, він мене "грав" за відео тепер я Proffа  бо знаю, що може краще зробити + наука на майбутне. Наші кліпи мають бути кращими!!!  Халяви не буде!
От і поможи настановами Smile
ПовідомленняProff © 21.05.08 17:05:43    

Доцент http://depositfiles.com/files/5505215 аві
http://depositfiles.com/files/5505547 архів

Змінено: Proff (21.05.08 17:26:45)
ПовідомленняProff © 21.05.08 17:13:32    

Наталі А життя і є суцільний сарказм і іронія долї. В ажурі ніц не буває. Ми його тільки забарвлюєм та розмальовуєм різними фарбами на власний розсуд: хтось малює всьо в яскравих кольорах, хтось в чорних, хтось з того всього сміється і нічо близько до серця не сприймає.
Neftis Летіли як могли: хто головою, хто нагами головне шо летіли.  Crazy
Neftis
Цитата:
останній кадр сподобався найбільше
- це не кадр це фотограф Smile
ZIPPO А тепер ти на мні хоче відігратись Smile  Vava
Suzy На рахунок емоційних БУМ - я думаю так як ми всі стрибали то нам БУМ той і не світить, а якшо хтось інший подивиться (збоку) - то йому буде БАДА БУМ
ПовідомленняHoks © 21.05.08 17:18:50    

Нормальне відео для архіву: типу були, стрибали. А того у вас склалось враження, що нема емоцій, бо їх ніхто не зняв. Такі речі важливо знімати: радість, переживання, страх, тоді буде "емоційне" відео. От якби таких фоток, як Серого в кінці кліпу, більше було - то б питань ні у кого не виникло, шо нема емоцій! Я аж посміхнулась, коли його побачила - бо то фото показує радість, а не факт стрибка. Там де облич не видно, взагалі не зрозуміло на що вони там потрібні. хіба, щоб підтримати ідею "після стрибка втикати фотку".

Але ще раз кажу - нормальне відео! і нормальні стрибуни за винятком кількох "отжигатєлєй". Наталі прикольно відпадала - молодець Smile ну і Ігора - перетс йопт  Very Happy
ПовідомленняРейдер © 21.05.08 17:21:33    

Народ, ше таке питання, хтось знімав мене, коли я стрибав спиною, стояла та людина прямо переді мною...Правда забув хто...Закиньте мені це відео плз...
ПовідомленняProff © 21.05.08 17:35:22    

Рейдер http://depositfiles.com/files/5505726
ПовідомленняНаталі © 21.05.08 18:33:50    

Hoks написав(ла):
Ігора - перетс йопт  

він не то шо перець, його міміку варто було бачити, точніше відсутність, він так падав, що я припухла коли на нього дивилась - реально безстрашна людина
ПовідомленняANGELo © 21.05.08 19:11:25    

Proff
...і моє відео мона? Embarassed
Кліпчик наманий. В принципі підтримую всі відгуки. Спочатку правда коли дивився, що про мене забувся, аж хотів образитися Beee . Але в кінці мій політ мене розчулив. А ще як фотка вилізла в кінці кліпу - торба... чуть під стіл не заліз Embarassed  Embarassed  Embarassed
До речі. Може відкриєш нову тему на форумі "планується ЩЕ ОДНА поїздка на роуп..." Cool а то вже народ збирається потрохи. Треба то все діло організовувати. Surprised
ЗІ: бідний Кастор. він не витримає ще 18 сторінок Yahoo  LOL

Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU